+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Boží tělo 23.6.

    Goto down 
    2 posters
    AutorZpráva
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Boží tělo 23.6. Empty
    PříspěvekPředmět: Boží tělo 23.6.   Boží tělo 23.6. Icon_minitime16.06.11 13:15

    Tak letos mi to nevyjde, povezu odpoledne staršího kluka do nemocnice na kontrolu a pravděpodobně bych to nestihl. Leda vzít ráno kluka s sebou, ale to by žena byla velice proti.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Boží tělo 23.6. Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Boží tělo 23.6.   Boží tělo 23.6. Icon_minitime22.06.11 7:19

    Vážení, jedete někdo ráno z Prahy vlakem? Že bychom vyrazili nějak společně.
    Návrat nahoru Goto down
    bJ
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    bJ


    Počet příspěvků : 1030
    Na +T+ od : 10. 11. 09

    Boží tělo 23.6. Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Boží tělo 23.6.   Boží tělo 23.6. Icon_minitime22.06.11 16:08

    Jede jeden můj známý, v 6:39 z hlavního. Pojedu pro něj na hlavní nádraží v Brně, můžu svézt i další 2-3.
    Myslím, že by pro něj bylo užitečné popovídat si po cestě s někým z vás. Je to zatím ještě takový Medžugorista, ale celkem upřímný, nezatvrzelý a přístupný poučení; na akci Bratrstva bude po druhé (poprvé jsem ho vzal na setkání u Sobenského rybníku a docela se mu to líbilo).
    Pokud byste tedy měli zájem s ním cestovat a pohovořit, zeptám se, jestli bych vám mohl poslat jeho číslo abyste se ráno našli a napíšu vám je do soukromé zprávy.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Boží tělo 23.6. Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Boží tělo 23.6.   Boží tělo 23.6. Icon_minitime22.06.11 17:20

    Asi budeme z Prahy zatím dva. Můžeme popovídat a za odvoz z nádraží bychom byli velmi vděční.

    Do vzkazníku Vám posílám kontakt na mě, může se se mnou spojit.
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Boží tělo 23.6. Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Boží tělo 23.6.   Boží tělo 23.6. Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Boží tělo 23.6.
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 1
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
    Přejdi na: