+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Svěcení svíček na Hromnice

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
JL
Trady
Trady
JL


Počet příspěvků : 1863
Na +T+ od : 06. 06. 08

Svěcení svíček na Hromnice Empty
PříspěvekPředmět: Svěcení svíček na Hromnice   Svěcení svíček na Hromnice Icon_minitime01.02.13 15:16

Nevyšlo mi dát nějakemu trady knězi svíčku, aby mi ji posvětil na hromnice, tak mám prosbu, nemáte někdo k dispozici tradiční ritus svěccení svíček na Hromnice, že bych zneužil místního NOMáckého kněze, který ještě dle svých slov "nedozrál" k obratu a stále ještě zraje, aby mi ji posvětil? Nebo k účinnému posvěcení hromniček stačí jen úmysl kněze?
Návrat nahoru Goto down
Ave
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
Ave


Počet příspěvků : 565
Na +T+ od : 26. 10. 09

Svěcení svíček na Hromnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svěcení svíček na Hromnice   Svěcení svíček na Hromnice Icon_minitime01.02.13 19:44

JL napsal:
Nevyšlo mi dát nějakemu trady knězi svíčku, aby mi ji posvětil na hromnice, tak mám prosbu, nemáte někdo k dispozici tradiční ritus svěccení svíček na Hromnice, že bych zneužil místního NOMáckého kněze, který ještě dle svých slov "nedozrál" k obratu a stále ještě zraje, aby mi ji posvětil? Nebo k účinnému posvěcení hromniček stačí jen úmysl kněze?

Je to v misále, misál je online v pdf. Jinak taky zde, ale tam můžou být (a pravděpodobně jsou) překlepy. Jinak budu mít pravděpodobně dost hromniček navíc, takže můžu případným zájemcům poskytnout.
Návrat nahoru Goto down
 
Svěcení svíček na Hromnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Všeobecný indult-
Přejdi na: