+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Alweryon se ptá, Traditio odpovídá

    Goto down 
    +7
    Josafat
    Stoofi
    bJ
    JakubAlbert
    alveryon
    Michal Kretschmer
    Fr. Albert T.O.P.
    11 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
    AutorZpráva
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime17.02.14 21:49

    no právě
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime17.02.14 21:56

    Církev je jak neviditelná, tak viditelná. Je jen jedna. Někdy se mluví o duši a tělu církve. Někteří nezaviněně patří jen k duši církve, jiní jen k jejímu tělu a neobrátí-li se, nevejdou do království nebeského. V církvi zůstávají i těžcí hříšníci, pokud neupadnou do formálního bludu či schismatu nebo nejsou spravedlivě exkomunikováni. Nehovořil bych o nemocných údech církvi - to jsme v nějaké míře my všichni jako hříšníci, ale o odumřelých či o mrtvých údech církve.
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime17.02.14 22:00

    mrtvé je mrtvé. TO není moc nadějné.
    Návrat nahoru Goto down
    Stoofi
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    Stoofi


    Male Počet příspěvků : 540
    Věk : 46
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 05. 03. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 9:33

    Milý Averyone, doporučuji začít tímto:

    http://fsspx.cz/obchod/28-katechismus.html
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Augustin T.O.P.
    Admin
    Admin
    Fr. Augustin T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 485
    Věk : 39
    Na +T+ od : 01. 07. 11

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 10:26

    alveryon napsal:
    mrtvé je mrtvé. TO není moc nadějné.

    Alveryone, nevěříte snad, že Bůh má moc křísit mrtvé, když chce? Naděje předpokládá Víru.

    Hříchem člověk Božímu královstí odumírá, křtem a následně pokáním a svátostným životem se pro něj znovu rodí.
    Takže proč to zoufání?

    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 13:40

    Žádné zoufání. Alweryon samozřejmě nevěří Kretschmerovu úsudku. Co K. považuje za mrtvé, to A. považuje naopak za živé.
    Ono vlastně není divu: Je mrtvola, kterou hýbají červi spíše živá nebo mrtvá? Kdo tu mrtvolu nezažil když ještě byla doopravdy živá, může nabýt dojmu, že svíjení červů je projevem života oné mrtvoly/nemrtvoly.
    Návrat nahoru Goto down
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 14:35

    Pro vysvětlenou, pojem "humanistická sekta" jsme nevymysleli zde, ale použil je P. Stehlin v jednom článku o nové JP II encyklice, jejíž zdrcující kritika vyšla na Katolikrevue blahé paměti. Kdepak ty skvělé časy jsou...

    Vendee.cz napsal:
    alveryon napsal:
    a mám ještě jednu otázku. Nemyslím to zle, fakt mě to zaujalo. Pan Solipso nazval papeže Přednostou KHS. Vím, že pro vás je důležité správné titulování lidí s nějakou církevní funkcí. V podstatě je mi to sympatické. Je to slušnost, úcta k úřadu(ne nutně k člověku který ho zastává). JE možné z pohledu ,,Lefébvristy,, titulovat nástupce sv. Petra takto urážlivě, aniž by to byl hřích, nebo minimálně nedokonalost? BEz ohledu na názor dotyčného na jedince, který tento úřad zastává. Děkuji za reakci

    Nějak nezvládám sledovat, na co se kdo vlastně ptá.

    Za prvé, co je to "lefébvrista"? Příznivec dnešního FSSPX, tj. Novobratrstva, které popírá zásady Zakladatele či jinak řečeno toho, kdo jen opakoval to, co Církev 2000 let učila? To těžko mohu komentovat, protože toto Novobratrstvo nepodporuji. A v zásadě (i když v detailech se mýlí) souhlasím s článkem na DaH, který je vůči Novobratrstvu kritický.

    Co se týče ostatního, nepoužívám termín KHS, ačkoliv je asi v zásadě správný, ale používám termín koncilní církev, který prvně použil kardinál Benelli v dopise arcibiskupu Lefebvrovi. Myslím, že tím věc (nechtíc) definoval velmi správně. Osobně nepoužívám ani termín "přednosta" apod. Může vystihovat realitu, ale přijde mi poněkud "rabiátský" a nevhodný pro argumentaci. Přesto si myslím, že tento papež (ať přímo, či obrazně) dláždí cestu Antikristovi.

    Pokud jde o hermeneutiku kontinuity, tj. hegeliánský pokus sloučit neslučitelné, pak považuji pod úroveň inteligentních lidí toto komentovat.
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 17:01

    Dobrý den,
    děkuji panu bismarckovi za jeho odpověď. Přesně to jsem měl na mysli, když jsem odpovídal panu Kretchmerovi. Přišlo mi ,že to vidí moc pesimisticky. (i  na to, že zastává pozici jako zastává)
    jo a čistě asociativně mi to evokuje myšlenku, že co neodumře, nemůže být vzkříšeno:-)
    pan SOlipso: za prvé jste mě donutil pořádně se zamyslet, kde se v naší konverzaci vzala ta děsivá postava z Kafky. Pak jsem pochopil že jde o pana Kretschmera a uklidnil se:-)
    za druhé a už vážněji.Jasně že nevěřím že je mrtvá. Jinak bych musel být blázen, kdybych byl katolík ne? Blíží se půst a všichni vyznáváme, že jsme chodící mrtvoly rozežrané červy. Jediná naše naděje je v tom, že jsme Kristovi. Vy i já. Myslím, že jsem se shodli na tom, že patříme do stejné církve. byť z vašeho(ne mého) pohledu jsme nemocnými orgány-které jsou ale stejně pro život nutné-bez plic, srdce atd.(třeba papež:-) se člověk neobejde ne? Takže se musí uzdravit ne vyříznout jako to třeba jde u nějaké heretické skupinky. Z mého pohledu jste zase třeba ruka, která si myslí, že ví víc než zbytek a začala tělo fackovat(jenže součástí těla je i hlava, a víte kdo to je). Třeba se ten pohled změní, dobře že tu jsem ne?

    je pro mě těžké teď odepisovat, když jste mi na některé věci neodpověděli-tedy odpověděli odkazy a spíš zahltili četbou. Budu se dál(nebo znovu) ptát, až něco dočtu. Na vaše aktuální příspěvky, ale musím reagovat aktuálně.

    pan Mr. difficult: Je mi celkem jedno, kde se začalo urážet mystické tělo Kristovo.Nebo Petrův nástupce.  Vadí mi to teď a tady.


    Naposledy upravil alveryon dne 18.02.14 17:05, celkově upraveno 2 krát
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 17:02

    P.S. http://www.kreuz.net máte tady skvělé smajlíky:-)
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 17:02

    jsem tu trochu černá ovce What a Face 
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 17:07

    ale stejně křesŤan mezi bratry Puf 2 Cool Cool Cool Cool alien Cool Cool Cool (jeden je pan Jakub a jeden já:-)
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 17:10

    nezlobte se za ty infantilnosti. TO že mi traditio vyhradilo zvláštní diskuzi, mi stouplo do hlavy:-) jocolor 
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 20:50

    Nezlobime. Co jsme skoncovali s tpu katarskou devkou, znatelne tu chybel obecni blb. Jaem rad, z.ato funkce je nyni opet obsazena, c
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 21:27

    jak řikám, křesťan mezi bratry:-)
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 22:22

    Sebevedomi vam nechybi.

    Cim to je, ze na +T+ se vzdycky dostavi nejakej namachrovanej chytrak, kterej ma pocit, zeje nejzboznejsi ze zboznych a zije dokonale ctnostnym zivotem - LASKA a porozumeni z nej jenom strika a zaroven ma potrebu nas, kokoty suzovane nelaskoua jinymi formami duchovniho kretenismu a impotence poucovat.

    To je tezky...p. Kretschmera neposlouchate, Mr. D. mate za blba...

    ...mne to, uprimne, nebavi.

    Na vojne se o takovejch chlapeccich rikalo, ze si sotva umi vylrstit kanady a pritom maji pocit, ze uz dvakrat osvobodili celej Afghanistan.

    Helejte, vy velkoschimniku, v pondeli zacne doba predpostni, tak misto blbejch kecu si zkuste zacit zvykat na zivot bez masa.

    Hej, Jakube, nemohl bys ho alespon na pust vybannovat, at je klid? Nejak na tyhle chytraky nemam nervy. Plus ca change, plus c'est la meme chose.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 22:24

    Teda...zacne...pro nas zacne...na zapade uz snad i zacala...ztratil jsem prehled.
    Návrat nahoru Goto down
    Josafat
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    Josafat


    Male Počet příspěvků : 537
    Bydliště : Imperium Austro-Hungaricum
    Na +T+ od : 31. 01. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime18.02.14 22:55

    Ale nechte ho, Timorku, je to tu zas po létech zábavnější.
    P. S. Už jste někdy viděl zápaďáka postit se v době předpostní??? Až to uvidíte, tak mi to, prosím, natočte, já na to budu koukat, když na půjde špatná nálada. Laughing 
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 6:39

    Nevidel, ale prospelo by jim to jako remen. Hlavne tomuhle velkoschimnikovi.

    Josafat napsal:
    Ale nechte ho, Timorku, je to tu zas po létech zábavnější.
    P. S. Už jste někdy viděl zápaďáka postit se v době předpostní??? Až to uvidíte, tak mi to, prosím, natočte, já na to budu koukat, když na půjde špatná nálada. Laughing 
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Augustin T.O.P.
    Admin
    Admin
    Fr. Augustin T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 485
    Věk : 39
    Na +T+ od : 01. 07. 11

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 9:45

    alveryon napsal:
    Přišlo mi ,že to vidí moc pesimisticky. (i  na to, že zastává pozici jako zastává) jo a čistě asociativně mi to evokuje myšlenku, že co neodumře, nemůže být vzkříšeno:-)

    Pan Kretschmer je v katolické věrouce a její logice zběhlý jako málokdo jiný. Neměl byste se snažit vyvozovat, ale pořádně číst co píše a co nepíše. To ostatně platí o většině lidí tady.
    Takže se nepozastavujte nad pesimismem pana Kretschmera, ale spíš nad vlastním chápáním mnohdy "kruté" reality, kterou věrně reflektuje učení katolické církve.

    Krom toho vaše asociace o odumření a vzkříšení v tomto kontextu vylučuje, že by se někdo mohl vyvarovat po celý život těžkých hříchů, což není pravda.
    Návrat nahoru Goto down
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 11:45

    Tak byli tu někteří, kteří se snažili neúspěšně stát se zavázaným předpisy východního přísnějšího postního práva a dokonce samozřejmě vědí o historických souvislostech předpostní doby, ale protože zůstali latiníkem aspoň zatím, nemohou se zde nadále zdržovat, protože si jdu pro tlačenku a cibuli, případně domácí kvalitní sekanou, půst ještě nezačal.
    Návrat nahoru Goto down
    Josafat
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    Josafat


    Male Počet příspěvků : 537
    Bydliště : Imperium Austro-Hungaricum
    Na +T+ od : 31. 01. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 11:48

    Jen jdou, bílej tejden začíná až v pondělí.
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 17:07

    Tím, že mám funkci aligátora , tím bych se nechlubil, milý alveryone.
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 18:11

    Dobrý den,
    zkuste se prosím na vteřinu podívat na svět mýma očima.
    První online seznámení s panem Timurem. V prvním příspěvku jsem označen za obecního blba, v druhém je použito nějakého příkladu z vojny, ve kterém jsou detailně vykresleny mé špatné povahové rysy. Celé to korunuje prosba o mé zablokování a to prosba k člověku, který si, co ho znám, stěžuje, že byl za jasné porušování pravidel smazán ze signálů. Nevím jestli pana Timura tak rozzlobila má neznalost, za kterou jsem se tady několikrát omluvil. Nebo to, že chybně vycítil, že někomu nenaslouchám a někoho mám za blba(zrovna tohle by mě fakt zajímalo, kde to vzal). Upřímně řečeno, s takovými uživateli, jako je pan Timur, se moc diskutovat nedá. Třeba mě ale překvapí, a dočtu se od něj odpověď na některou otázku. Jen bych jej rád ujistil, že slušnost nemusí vycházet z pocitu, že jsem nejslušnější atd. atd. Možná je to jen vychováním(vím že etiketa není to co etika)

    Jen krátce se dotknu dalšího uživatele, který má alespoň radost, že mu přinesu humornou vložku, do této škaredé zimy.

    Poté jsem ,,požádán,, panem Bismarcem(kterého tuším vůbec neznám osobně a jen velmi málo online), abych nekriticky přijímal názory jiného uživatele(kterého tuším osobně vůbec neznám a jen velmi málo online-ale musím říct, že za tu krátkou dobu, se chová skvěle). Pokud text pana Bismarca chápu dobře dál, tak stejně bych měl přijímat většinu zdejších uživatelů(mohl by mi napsat seznam, které ne?). A proč? Protože jsou skvělými znalci. Což jsem si až na čestné výjimky(hlavně pan Kretschmer a VEndee)mohl ověřit hlavně tím, že mi bylo místo odpovědí posláno asi dvacet odkazů(které jsem si ale opravdu chtěl přečíst, jen ten T. Katechismus už jsem četl-jaká ironie, pokud se nepletu, dostal jsem ho od pana Solipsa). Místo toho, aby dokázali vydat svědectví o tom, že jsou mi schopni normálně odpovědět. Pokud jim nestojím za to, ok.
    Myslím, že tahle diskuze byla utvořena proto, abych se mohl ptát a bylo mi odpovídáno. Můžu se tedy ptát? Nebo je hlavním úkolem této diskuze to, abychom se přečůrávali? Pokud ano, tak mě klidně blokněte, škoda malá, žal krátký...


    Naposledy upravil alveryon dne 19.02.14 18:17, celkově upraveno 3 krát
    Návrat nahoru Goto down
    alveryon
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    alveryon


    Male Počet příspěvků : 42
    Na +T+ od : 13. 11. 08

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 18:12

    Pokud už u čtení dumáte, jak mě utřete, asi jste nesplnili mou úvodní prosbu a nesnažili se na svět dívat mýma očima. TO vám ale velkodušně(jak to chápe pan Timur), odpouštím.
    Návrat nahoru Goto down
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime19.02.14 18:30

    alveryon napsal:
    Dobrý den,
    zkuste se prosím na vteřinu podívat na svět mýma očima.
    První online seznámení s panem Timurem. V prvním příspěvku jsem označen za obecního blba, v druhém je použito nějakého příkladu z vojny, ve kterém jsou detailně vykresleny mé špatné povahové rysy. Celé to korunuje prosba o mé zablokování a to prosba k člověku, který si, co ho znám, stěžuje, že byl za jasné porušování pravidel smazán ze signálů. Nevím jestli pana Timura tak rozzlobila má neznalost, za kterou jsem se tady několikrát omluvil. Nebo to, že chybně vycítil, že někomu nenaslouchám a někoho mám za blba(zrovna tohle by mě fakt zajímalo, kde to vzal). Upřímně řečeno, s takovými uživateli, jako je pan Timur, se moc diskutovat nedá. Třeba mě ale překvapí, a dočtu se od něj odpověď na některou otázku. Jen bych jej rád ujistil, že slušnost nemusí vycházet z pocitu, že jsem nejslušnější atd. atd. Možná je to jen vychováním(vím že etiketa není to co etika)

    Jen krátce se dotknu dalšího uživatele, který má alespoň radost, že mu přinesu humornou vložku, do této škaredé zimy.

    Poté jsem ,,požádán,, panem Bismarcem(kterého tuším vůbec neznám osobně a jen velmi málo online), abych nekriticky přijímal názory jiného uživatele(kterého tuším osobně vůbec neznám a jen velmi málo online-ale musím říct, že za tu krátkou dobu, se chová skvěle). Pokud text pana Bismarca chápu dobře dál, tak stejně bych měl přijímat většinu zdejších uživatelů(mohl by mi napsat seznam, které ne?). A proč? Protože jsou skvělými znalci. Což jsem si až na čestné výjimky(hlavně pan Kretschmer a VEndee)mohl ověřit hlavně tím, že mi bylo místo odpovědí posláno asi dvacet odkazů(které jsem si ale opravdu chtěl přečíst, jen ten T. Katechismus už jsem četl-jaká ironie, pokud se nepletu, dostal jsem ho od pana Solipsa). Místo toho, aby dokázali vydat svědectví o tom, že jsou mi schopni normálně odpovědět. Pokud jim nestojím za to, ok.
    Myslím, že tahle diskuze byla utvořena proto, abych se mohl ptát a bylo mi odpovídáno. Můžu se tedy ptát? Nebo je hlavním úkolem této diskuze to, abychom se přečůrávali? Pokud ano, tak mě klidně blokněte, škoda malá, žal krátký...

    Katolík zdraví katolíky Pozdrav Pán Bůh, Pochválen buď Pán Ježiš Kristus, Slava Isusu Christu a podobně. V době velikonoční pozvedá alkoholický nápoj zpravidla destilát se zvoláním Kristus zmrtvých vstal či Xpистoc вocкpece. Musí to být úderné.
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Alweryon se ptá, Traditio odpovídá   Alweryon se ptá, Traditio odpovídá - Stránka 3 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Alweryon se ptá, Traditio odpovídá
    Návrat nahoru 
    Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Apologie víry a Církve-
    Přejdi na: