+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Pouť katolického odporu

    Goto down 
    +3
    Fr. Albert T.O.P.
    JPS
    JakubAlbert
    7 posters
    Jdi na stránku : 1, 2  Next
    AutorZpráva
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime11.05.14 8:46

    Fotografie ze včerejší pouti katolického odporu k nahlédnutí zde
    http://britrik.rajce.idnes.cz/Pout_katolickeho_Odporu_v_CR_-_Luznice/
    Akce se více než vydařila, proto upřímný dík organizátorům a samozřejmě též oběma paterům. Věřících bylo dost a mrzení bude jistě na priorátku veliké.
    Nechť žije Kristus Král!
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime11.05.14 11:29

    Jakub napsal:
    Fotografie ze včerejší pouti katolického odporu k nahlédnutí zde
    http://britrik.rajce.idnes.cz/Pout_katolickeho_Odporu_v_CR_-_Luznice/
    Akce se více než vydařila, proto upřímný dík organizátorům a samozřejmě též oběma paterům. Věřících bylo dost a mrzení bude jistě na priorátku veliké.
    Nechť žije Kristus Král!

    Díky za fotky. Jo, zadařilo se. 30 lidí, když to byla akce bez větší propagace. A hlavně fajn atmosféra. Možná místy nedokonalé, ale za to upřímné. Přemýšlel jsem po kolika asi letech se v tom obecním kostelíku sloužila opět tradiční mše..
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime11.05.14 12:10

    Též mě to napadlo.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    JakubAlbert
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    JakubAlbert


    Male Počet příspěvků : 200
    Na +T+ od : 06. 02. 12

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime11.05.14 21:46

    Škoda, že se o tom dovídám až zpětně. Bylo by možné dát příště vědět předem, pokud to nejsou tajné akce.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime11.05.14 23:18

    Jo. Člověk, když např. není zván či vítán, by se býval byl k pouti mohl přpojit alespoň třeba modlibou.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime12.05.14 5:25

    Akce byla koncipována jako tajná s minimem lidí informovaných dopředu, aby se zabránilo případným protiakcím.

    p.t. Grunder tohoto fóra nebyl organizátorem, takže zbytečno je se na něj rozčilovat.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime12.05.14 7:13

    Berte to tak, že na akci by byl vítán kdokoliv dobré vůle. Zároveň to berte tak, že toto byl takový test, zda jsme schopni akci uspořádat a zda je schopen na ní někdo přijet. Záměrně nebyla nijak zvlášť propagována a to z jasného důvodu, aby třeba někdo, komu by akce nebyla po chuti nezvedl telefon, nezavolal na obecní úřad a všechno nezhatil.

    Myslím, že ještě bude příležitost se podobné akce zúčastnit. Toto totiž není žádný uzavřený klub, ani kroužek "lepších věřících" a na atmosféře to bylo znát. Takže těšíme se příště na dvojnásobný počet a účast všech, kteří projevili zájem dodatečně.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime12.05.14 7:47

    Jop.
    Všichni dobře víme, že metody neblahé paměti kardinála Vlka jsou teď v Černovicích běžným postupem. Takže proto se akce nikde moc nepropagovala. A já jsem organizátor skutečně nebyl, jen jsem udělal pár pitomých fotek.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime12.05.14 13:24

    Návrat nahoru Goto down
    bJ
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    bJ


    Počet příspěvků : 1030
    Na +T+ od : 10. 11. 09

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime12.05.14 14:21

    Návrat nahoru Goto down
    JPS
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    JPS


    Male Počet příspěvků : 62
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 04. 13

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime12.05.14 15:11

    Dobře vy,díky cheers

    Organizátorem opravdu nebyl Jakub a fotky jste, Jakube, udělal velmi pěkné, díky za ně. Pouť se velmi zdařila. Bohu díky! Doufám, že se bude brzy konat nějaká další akce..
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime14.05.14 17:55

    Já nevím. Mně to připadá jako výroba dalších vnitřních kruhů ve vnitřních kruzích, jichž se smějí účastnit pouze ti nejprověřenější z prověřených. Toho jsem již více než syt.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime14.05.14 18:11

    ospilos napsal:
    Já nevím. Mně to připadá jako výroba dalších vnitřních kruhů ve vnitřních kruzích, jichž se smějí účastnit pouze ti nejprověřenější z prověřených. Toho jsem již více než syt.

    Už jsem tady na to jednoznačně odpověděl. Prvnímu organizátorovi jsem ex post řekl, že speciálně vás bych tam byl býval rád viděl. Prověřené kroužky tu provozují jiní a já osobně deklaruji, že na akci rád uvidím kohokoliv, kdo bude mít dobrou vůli, bude srozuměn s tím, že jde o akci podporující "Odpor" a nebude vyvolávat spory. Kdokoliv bude chtít provozovat nějaké spory a politikaření jakéhokoliv typu, toho osobně z akce vyhodím za límec - to je jediná podmínka účasti.

    Takže příště, bude-li nějaké, bude včas daná informace veřejně.

    Chci věřit, že vám stačí moje čestné slovo.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime14.05.14 18:26

    ospilos napsal:
    Já nevím. Mně to připadá jako výroba dalších vnitřních kruhů ve vnitřních kruzích, jichž se smějí účastnit pouze ti nejprověřenější z prověřených. Toho jsem již více než syt.
    Tak to skutečně není.
    S Odporem sympatizují ponejvíc ti, kdo právě z vnitřních kruhů byli odstraněni pro svou věrnost poznané pravdě. Leč, špiclování je faměrákovcům vlastní a i zde jsme si ho užili - dobře víme, že sám nejdůstojěnjší priorek zde pravidelně sjíždí příspěvky. A nejen zde. Víme, jak je mstivý a prolhaný, takže snahou organizátorů bylo - jak já jsem to pochopil - eliminovat právě jeho zásah. Ať už přímo, nebo přes nastrčeného vola, který by zved telefon a...
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    bJ
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    bJ


    Počet příspěvků : 1030
    Na +T+ od : 10. 11. 09

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime14.05.14 19:54

    Vendee.cz napsal:
    ospilos napsal:
    Já nevím. Mně to připadá jako výroba dalších vnitřních kruhů ve vnitřních kruzích, jichž se smějí účastnit pouze ti nejprověřenější z prověřených. Toho jsem již více než syt.

    Už jsem tady na to jednoznačně odpověděl. Prvnímu organizátorovi jsem ex post řekl, že speciálně vás bych tam byl býval rád viděl. Prověřené kroužky tu provozují jiní a já osobně deklaruji, že na akci rád uvidím kohokoliv, kdo bude mít dobrou vůli, bude srozuměn s tím, že jde o akci podporující "Odpor" a nebude vyvolávat spory. Kdokoliv bude chtít provozovat nějaké spory a politikaření jakéhokoliv typu, toho osobně z akce vyhodím za límec - to je jediná podmínka účasti.

    Takže příště, bude-li nějaké, bude včas daná informace veřejně.

    Chci věřit, že vám stačí moje čestné slovo.

    Potvrzuji slova pana kolegy. Tato první akce byla utajována opravdu jen proto, aby mohla proběhnout nerušeně a podle plánu.
    Na základě zcela určitých a konkrétních zkušeností s určitým člověkem totiž existovaly obavy, že by se dotyčný pokusil akci zmařit. Viz příspěvek ct. p. Jakuba.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime14.05.14 21:49

    Dobrá, dobrá. Já bych se osobně, být organizátorem, spíše předem připravil na možné obtíže a šel do toho s otevřeným hledím, ale respektuji, že někdo jiný může situaci vyhodnotit jinak. Každopádně jsem rád, že pouť proběhla a že se vydařila.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime14.05.14 22:24

    Dnes už víme, co jsme nevěděli a můžeme přemýšlet o tom, zda se dalo něco udělat jinak. Berte to i tak, že být to propadák, kde by se nikdo nesešel i přes širokou publicitu, byli by mnozí, co by si na tom s gustem pošmákli. Byli i tací, co byli pozváni a pod záminkou nepřijeli a následně se ptali, zda se "vás pár sešlo". Po bitvě každý generálem..

    O co míň dokonalosti, o to víc nadšení tam bylo. Žádné stání na povel "na značkách", žádné hulákání, žádný buzerplac. I debaty po akci byly fajn - žádný duch zapšklosti, zhrzenosti, mučednictví, jak se nás leckdo snaží nálepkovat. A fajn byla i účast ze Slovenska, které není Asie, jak tvrdí nejmenovaný duchovní.

    Prostě udělala se první akce a ta vyšla nadmíru dobře. Po ní vidíme zájem i dalších lidí. Klidně se dá udělat něco dalšího, protože tady převážilo nadšení.

    A ještě jednou: my nikoho nekádrujeme a nevylučujeme...
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime15.05.14 9:50

    Na D+H se opět vyvalil hnis.
    Hnědokošiláči neunesli, účast pana Contrase a prudí.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime15.05.14 11:32

    Jsou to sráči a nestojí za pozornost.
    Návrat nahoru Goto down
    JPS
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    JPS


    Male Počet příspěvků : 62
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 04. 13

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime15.05.14 20:38

    Někdy je lepší ty diskuze nečíst...nechápu co vadí na nějakém oblečení..fakt imbecilie..kdyby se radši staral každý sám o sebe..jak píše Mr. Difficult...nestojí za pozornost.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Augustin T.O.P.
    Admin
    Admin
    Fr. Augustin T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 485
    Věk : 39
    Na +T+ od : 01. 07. 11

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime16.05.14 8:12

    Jsou to obílené hroby a mají trámy v očích. Co od nich chcete?
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime16.05.14 8:17

    Vždycky se najde rejpal, ale útočit na ženu je ukázka zbabělosti.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Augustin T.O.P.
    Admin
    Admin
    Fr. Augustin T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 485
    Věk : 39
    Na +T+ od : 01. 07. 11

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime16.05.14 8:23

    Asi navrhnu p. Ignácovi, zda by k aktualitám D+H nechtěl přidat i víkendový fight club D+H, kde by se tyto spory daly vyřešit po chlapsku, férově a za přítomnosti sekundantů a rozhodčího.

    Útoky na ženu jsem tam nikde neviděl, ve které diskuzi to je? A proč to Ignác vůbec pustil?
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime16.05.14 8:28

    Proč to pustil nevím, faktem však je, že už to zase smazal.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime16.05.14 9:02

    Má to poněkud hlubší kořeny. Tato kampaň trvá od chvíle, kdy jsem kdesi uveřejnil dopis sv. Pia X. Franzi Josephovi, kde jej vyzývá k ukončení války, jinak jej nebesa proklejí. Oni sice tvrdí, že to je podvrh, ale nemyslím si, Vatikán to nikdy nedementoval. Někde ten text ještě mám, ale musel bych to hledat.

    Od té doby se jejich ideový vůdce urazil a postupně začala kampaň, z níž bylo stále více zřejmější, že jejich plédování pro c.k. mocnářství je pouze záminka, že jde skutečně o obdiv němectvu a "německý světový názor", paradoxně právě ten, na nějž c.k. mocnářství zašlo.

    Duševně (a obávám se že někteří i fyzicky) to jsou impotenti, ale nelze popřít, že když se podívám na Ukrajinu, přestává to být docela legrace, takovým pak stačí jen příležitost. (Navíc jejich Führer má legální zbraň, což pokládám za nebezpečné při jeho duševním stavu, protože od zášti k dojonanému zločinu nebývá daleko).


    Proto považuji za legitimní vést proti ním určitou formu odboje a přes Ignáce P. jsem dotyčného varoval (vím např. kde pracuje a bydlí), že se buď manželce omluví na kolenou, nebo se mu začnu zcela legálně za účast na honu na mou rodinu mstít. Když to Ignác stáhl - a jsem tomu rád - dám mu ještě příležitost nechat nás na pokoji taky.
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Pouť katolického odporu Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolického odporu   Pouť katolického odporu Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Pouť katolického odporu
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
    Přejdi na: