+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     WARNING! Jeden non-trady odkaz ...

    Goto down 
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime04.12.06 10:55

    Katolická dekadence

    Na prvním místě pak doporučuji Josefův deník. Již jsem na něj odkazoval na Christnetu ...
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime04.12.06 11:03

    Josefův deník jsem už četl. Právě díky Tvému odkazu.
    Zajímavá práce...
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime04.12.06 11:09

    Už jsem tu stránku jednou viděl, tenkrát z odkazu na CHN....docela zajímavé, přečetl jsem nějaký opravdu zajímavý článek o liturgické hudbě. Pak jsem stránky nějak ztratil z dohledu, podívám se na ně, děkuji za připomenutí. Balduin
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime04.12.06 11:22

    Umělci, a je jedno jsou -li to literáti, malíři, sochaři či muzikanti, jsou lidé svého druhu, fantazie jim pádí na 200 a více procent, než normálním lidem (mezi které se v této souvislosti počítám). Znám jich několik, většínou je jejich okolí považuje za magory, což jim znemožňuje vidět jejich bohatý vnitřní svět, zvláštní postoj k Bohu a Církvi... je obrovským požehnáním, pokud se opravdový umělec dá do služeb Církve, což nejsou díla Chestertona, Floriána, Durycha,Čepa, Belloca ... (alespoň z minulého století) krásnou ukázkou bojovníků Krostových na poli umění? To je Boží dar, bohužel málokdy správně použitý....odvrácenou stranou mince jsou většinou psychické problémy...nedivím se. Balduin
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime04.12.06 13:13

    Já nevím, připadá mi to málo dekadentní... a když jsem se na zmíněném webu dočetl o jungiánských archetypech, tak mi to připadalo spíš jako středoškolská intošovina. No, ale možná se to rozjede.

    p. s.
    Naprosto tristním shledávám, že tam není Jules Barbey D´Aurevilly
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime05.12.06 9:43

    Martin Rafael napsal:
    Já nevím, připadá mi to málo dekadentní... a když jsem se na zmíněném webu dočetl o jungiánských archetypech, tak mi to připadalo spíš jako středoškolská intošovina. No, ale možná se to rozjede.

    p. s.
    Naprosto tristním shledávám, že tam není Jules Barbey D´Aurevilly

    Ne že bych chtěl autorky webu hned z principu ve všem hájit ale ono jde o ducha těch stránek a o to, co jimi mělo a má být řečeno - a z tohoto pohledu může být přítomnost či nepřítomnost D´Aurevillyho naprosto nepodstatná
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime05.12.06 10:05

    Maftík napsal:
    Martin Rafael napsal:
    Já nevím, připadá mi to málo dekadentní... a když jsem se na zmíněném webu dočetl o jungiánských archetypech, tak mi to připadalo spíš jako středoškolská intošovina. No, ale možná se to rozjede.

    p. s.
    Naprosto tristním shledávám, že tam není Jules Barbey D´Aurevilly

    Ne že bych chtěl autorky webu hned z principu ve všem hájit ale ono jde o ducha těch stránek a o to, co jimi mělo a má být řečeno - a z tohoto pohledu může být přítomnost či nepřítomnost D´Aurevillyho naprosto nepodstatná

    Já jsem si dělal trochu legraci...

    Nicméně mám trochu obavu z toho, že být programově dekadentní, zavání trochu snobismem nebo salónním katolicismem. Podle mne je někdo dekadent proto, že jím je, a ne proto, že si jednoho krásného dne řekne: "Tak a já od teď budu dekadent..." Ale nechci, aby to znělo příliš konfrontačně, jen za tím čuju více buržoazního ducha průměru než pravého dandysmu.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime13.01.07 19:12

    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime14.01.07 18:48

    Iacobus Augustinus napsal:
    http://www.meteleskublesku.cz/

    Hezké ... ale jak to souvisí s KD? Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime14.01.07 20:20

    Maftík napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    http://www.meteleskublesku.cz/

    Hezké ... ale jak to souvisí s KD? Smile

    Nesouvisí, musí souviset?Wink


    Naposledy upravil dne 27.03.07 9:04, celkově upraveno 1 krát
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime15.01.07 9:19

    Iacobus Augustinus napsal:
    Maftík napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    http://www.meteleskublesku.cz/

    Hezké ... ale jak to souvisí s KD? Smile

    Nesouvisí, musí souviset?Wink

    Samozřejmě nemusí ... ale možná by se zde mohl zavést nový thread na takové řekněme "zcela obecné odkazy"
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime27.03.07 8:44

    Martin Rafael napsal:


    Já jsem si dělal trochu legraci...

    Nicméně mám trochu obavu z toho, že být programově dekadentní, zavání trochu snobismem nebo salónním katolicismem. Podle mne je někdo dekadent proto, že jím je, a ne proto, že si jednoho krásného dne řekne: "Tak a já od teď budu dekadent..." Ale nechci, aby to znělo příliš konfrontačně, jen za tím čuju více buržoazního ducha průměru než pravého dandysmu.

    Stala se celkem milá a zábavná věc - jako určitá reakce na tento Martinův příspěvek vznikl (pro jistotu napíšu, že zcela nezávisle na mě) celý článek Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime27.03.07 16:52

    Maftík napsal:
    Martin Rafael napsal:


    Já jsem si dělal trochu legraci...

    Nicméně mám trochu obavu z toho, že být programově dekadentní, zavání trochu snobismem nebo salónním katolicismem. Podle mne je někdo dekadent proto, že jím je, a ne proto, že si jednoho krásného dne řekne: "Tak a já od teď budu dekadent..." Ale nechci, aby to znělo příliš konfrontačně, jen za tím čuju více buržoazního ducha průměru než pravého dandysmu.

    Stala se celkem milá a zábavná věc - jako určitá reakce na tento Martinův příspěvek vznikl (pro jistotu napíšu, že zcela nezávisle na mě) celý článek Very Happy
    Razz Razz Razz Ten článek je zajímavý, hodně zajímavý, až mne zamrazilo affraid protože jááá takovou osobu, částečně duchovní a rytíř znám - žije u tigra=slova-kia, na 99% ---ta podoba.Basketball Basketball Very Happy Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime27.03.07 18:05

    ZEEV napsal:
    Maftík napsal:
    Martin Rafael napsal:


    Já jsem si dělal trochu legraci...

    Nicméně mám trochu obavu z toho, že být programově dekadentní, zavání trochu snobismem nebo salónním katolicismem. Podle mne je někdo dekadent proto, že jím je, a ne proto, že si jednoho krásného dne řekne: "Tak a já od teď budu dekadent..." Ale nechci, aby to znělo příliš konfrontačně, jen za tím čuju více buržoazního ducha průměru než pravého dandysmu.

    Stala se celkem milá a zábavná věc - jako určitá reakce na tento Martinův příspěvek vznikl (pro jistotu napíšu, že zcela nezávisle na mě) celý článek Very Happy
    Razz Razz Razz Ten článek je zajímavý, hodně zajímavý, až mne zamrazilo affraid protože jááá takovou osobu, částečně duchovní a rytíř znám - žije u tigra=slova-kia, na 99% ---ta podoba.Basketball Basketball Very Happy Very Happy

    Zeev: tak neváhej a řekni oné osůbce o webu Katolické dekadence, třeba se stane dalším členem What a Face
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Empty
    PříspěvekPředmět: Re: WARNING! Jeden non-trady odkaz ...   WARNING! Jeden non-trady odkaz ... Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    WARNING! Jeden non-trady odkaz ...
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 1
     Similar topics
    -
    » Sjednoceni katolickych trady webu

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Odkazy :: Stránky, které stojí za to vidět-
    Přejdi na: