+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt

    Goto down 
    3 posters
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 21:14

    Nejsem zrovna "urvaný" z toho, že Češi používají v tak velké míře ICQ. Je to více méně izraelsko-československé specifikum, jinde ve světě hraje třetí housle, někde je dokonce téměř neznámé. Jde o Izraelský projekt a Izrael by neměl být pro katolíky, a vůbec nás gojímy, tím, přes koho si budou psát vzkazy. Technicky je ICQ velice slabé, ale o tom ať raději promluví odborníci v článku.

    http://www.ddworld.cz/windows/icq-cesky-masochismus-v-im-instant-messagingu.html
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 21:33

    S ICQ nebo Jabber nemám zkušenosti, používal jsem Skype jak pro on-line konverzaci, neboť je to rychlejší než si vyměňovat x emailů během hodiny, a také pro telefonování zadarmo.

    Problémem je kompatibilita softwarů, když není, nastává efekt "sněhové koule".
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 21:50

    MK: Ne nutně, existují programy, které "sfouknou" ICQ, Jabber/GoogleTalk, Yahoo i MSN zároveň, např. Miranda nebo QIP, s výhradami i Pandion.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 22:38

    Já mám QIP.
    ICQ jsem zavrhl asi před rokem...dvěma. Nechybí mi.
    Skype mám taky. Ono je to s těmi jinými komunikátory těžké. Jak bylo řečeno, ICQ je u nás fenomén, který má prakticky každý. Proto i já mám QIP. Navíc. Instalace a ptovozování všech ostatních je pro "běžného uživatele"(za kterého se stále považuji) poněkud náročnější. Jasně, budu přesvědčován, že tomu tak není, ale sám u sebe nevidím důvod, proč protokol měnit. Výhody(alespoň prozatím) převažují.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:06

    Ve většině verzí QIPu je možnost používat jak protokol ICQ, tak Jabber/GoogleTalk, tak i další uvedené. V Pandionu lze dokonce psát lidem do ICQ přímo, ale musí se tam vložit jejich kontakty ručně, nemám s tím zkušenost, ale chystám se na to, protože pokud to bude bez problémů fungovat. Především nemám představu, jak se s takovou adresou vyrovná samotné ICQ na druhé straně.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:09

    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:15

    IA: Ano, ten používám. A také Mirandu, obojí má své mouchy, tak když jedno zlobí, přepínám na druhé. ICQ by též zlobilo ... Jinak já Jabber běžně používám, dost lidí se k němu dostalo buď skrze IT prostředí, kde je skutečně preferován, nebo skrze produkty Google, tom případě jde o GTalk, který je s Jabberem kompatibilní.

    Jinak tímto fórem nechci nějak podporovat nenávist vůči Izraeli, a už vůbec ne antisemitismus. Kdybych si měl vybrat mezi ICQ a íránským/arabským komunikátorem, mám jasno. Každopádně rabínské židovství nepovažuji za to, z čeho vzešlo křesťanství, to má kořeny v židovství starozákonním, a to není totéž.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:17

    Svůj Jabber mám v zájmech, a také na svých stránkách viet.signaly.cz

    Více o Jabberu: http://www.jabbim.cz/
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:19

    Já taky nejsem antisemita, Arabové mi nevadí. Smile
    Izrael a jeho praktiky se teď hodně diskutují na Lidovkách, takže pokud má někdo něco k tomuto rasistickému státu, může se vyřádit.
    S vaší definicí současného judaismu nelze nesouhlasit.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:25

    IA: Ano, mj. na lidovkách. A upřímně, zajímalo by mně, zda by taková situace prošla na signálech ... Přece jen, současná dejvická věrchuška je silně, ale silně proizraelská.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime16.05.08 23:27

    Neprošla. Svého času jsem na blogu zveřejnil výroky Magisteria k problematice judaismu a do dvou hodin bylo vymazáno.
    Tož tak(jak říká klasik Alumnus Very Happy )
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime17.05.08 0:38

    IA: A nebylo to spíš osobou toho, kdo diskusi založil?
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime17.05.08 10:00

    Nešlo o diskusi. Šlo o příspěvek do blogu.
    Můj následný komentář k tomu zmizel také.
    Když jsem ale později uveřejnil část dogmatiky, zůstala.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime20.05.08 20:06

    Na Skype si dejte pozor...

    posila o vas informace, tahaji pres vas dalsi hovory, takze zatezuje vase pripojeni, pravdepodobne uchovavaji nektere hovory (dle zakonu USA) a dalsi zajimave dobrocinne akce...
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime20.05.08 20:41

    Nejen to, Echelon nespí a přes všechny tyhle komunikační kanály jdou zajímavé svodky pro statistiky, ekonomy a ideopolicii, proto na ničem takovém radši nejsem a vy si dávejte, o čom se vyhovárate..

    Anton.
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime21.05.08 7:34

    Guardiano napsal:
    Na Skype si dejte pozor...

    posila o vas informace, tahaji pres vas dalsi hovory, takze zatezuje vase pripojeni, pravdepodobne uchovavaji nektere hovory (dle zakonu USA) a dalsi zajimave dobrocinne akce...

    Chcete-li ušetřit za telefon zapomeňte na skype a pořiďte si VoIP telefony. Má to tu výhodu, že voláte po celém světě za cenu místních hovorů, protože musíte zaplatit cenu od uzlu, kam váš hovor doputuje po internetu k volanému, tedy po místních linkách. Je to fakt levné, třeba hovor do němec je ještě levnější než místní u nás - vyberete si sami operátora předplatíte kredit a jedete. Technické zařízení bych asi doporučil telefonní bránu Linksys 2102 (dříve Sipura) se dvěma vstupy, na které můžete připojit jeden nebo dva obyčejné nezávislé analogové telefony (můžete mít tedy dvě naprosto jiná čísla). Já používám operátora mujtelefon.cz, položkové výpisy příchozích, odchozích hovorů, možnost přesměrování na jiné číslo, záznamník, příjem faxu do mailu aj.
    Je to naprosto nezávislé na počítači, připojení na net obstarává ta telefonní brána rozměrů asi tak 12 x 12 cm a ta je stále online.
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime21.05.08 10:26

    Anton napsal:
    Nejen to, Echelon nespí a přes všechny tyhle komunikační kanály jdou zajímavé svodky pro statistiky, ekonomy a ideopolicii, proto na ničem takovém radši nejsem a vy si dávejte, o čom se vyhovárate..

    Anton.

    Asi někdo potřebuje resp. bude potřebovat, aby jeho mýšlení a postoje byly utajeny (a tak byl pouze připraven, bude-li to nezbytné, vyznat svou víru) a pracovat v ilegalitě, ale já a mnoho jiných si s tím osobně nedělají starosti. Kdokoli by si dal jen malou práci, tak třeba přes google poměrně rychle zmapuje mé negativní postoje k nejrůznějším idolům demoliberalismu. A tak si s případným zájmem o mé emaily či telefonické rozhovory starost nedělám.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime21.05.08 10:34

    Michal Kretschmer napsal:
    Anton napsal:
    Nejen to, Echelon nespí a přes všechny tyhle komunikační kanály jdou zajímavé svodky pro statistiky, ekonomy a ideopolicii, proto na ničem takovém radši nejsem a vy si dávejte, o čom se vyhovárate..

    Anton.

    Asi někdo potřebuje resp. bude potřebovat, aby jeho mýšlení a postoje byly utajeny (a tak byl pouze připraven, bude-li to nezbytné, vyznat svou víru) a pracovat v ilegalitě, ale já a mnoho jiných si s tím osobně nedělají starosti. Kdokoli by si dal jen malou práci, tak třeba přes google poměrně rychle zmapuje mé negativní postoje k nejrůznějším idolům demoliberalismu. A tak si s případným zájmem o mé emaily či telefonické rozhovory starost nedělám.

    Ano s tímto se ztotožňuji, ale je brát v úvahu, že někteří z nás mají zodpovědnost i za druhé a tudíž se nelze vždy "zbytečně" odhalovat a ublížit tak tím i druhým.
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Empty
    PříspěvekPředmět: Re: ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt   ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    ICQ - naše konverzace skrze izraelský projekt
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 1
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Odkazy :: Stránky, které stojí za to vidět-
    Přejdi na: