+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Pochod pro život 2010

    Goto down 
    +3
    Fr. Albert T.O.P.
    bJ
    Vlad IV
    7 posters
    Jdi na stránku : 1, 2  Next
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 13:54

    S kým se zítra uvidíme? Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 15:53

    Budu tam.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 16:25

    taky prijedu
    Návrat nahoru Goto down
    Vlad IV
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Vlad IV


    Male Počet příspěvků : 27
    Věk : 56
    Bydliště : Semper Fidelis
    Na +T+ od : 08. 01. 09

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 17:22

    I já dorazím.
    Návrat nahoru Goto down
    bJ
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    bJ


    Počet příspěvků : 1030
    Na +T+ od : 10. 11. 09

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 17:51

    Já nedorazím, neb mě sklála nemoc krční.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 18:00

    Já nakonec nemohu Sad
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 21:33

    Když se nic nečekaného nestane, budu tam.
    Návrat nahoru Goto down
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime19.03.10 21:46

    Já taky, a asi věmu i nějaké to dítko. Po akci - bude-li čas - navrhuji drobný alkoholový dýchánek.
    Návrat nahoru Goto down
    Inger Katarsky heretik
    BANán
    BANán
    avatar


    Počet příspěvků : 1816
    Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
    Na +T+ od : 16. 10. 08

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime20.03.10 0:07

    Ja se za Vas alespon pomodlim a podporim Vas duchovne,nebot se zucastnit nemohu, mam to asi 4000km pres more, ale takovych akci by bylo dobre i zde ve Finsku,neb zde se vrazdi nenarozene deti pod ochranou zakonu . "zena si muze delat se svym telem co chce" a mam pravo " se ditete zbavit". Lide jsou neuveritelne sobecti, chteji karieru, penize, uzivat si, cestovat- ne se starat o male deti,a tak chodi na potraty kdyz se stane "nestesti". U nas je velmi nizka porodnost a vetsi pocet duchodcu nez mladych lidi. Bezny finsky manzelky par ma max. 2 deti, pak se uziva antikoncepce. Antikoncepci jiz zenam predepisuji i studenti mediciny.. k potratu nepotrebuje k tomu zena zadny zdravotni ani jiny dovod- jen to ze nechce deti a treba v opilosti se pomilovala ani nevi s kym a stalo se "nestesti".
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime20.03.10 5:02

    Já bych také měl být.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime20.03.10 19:39

    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime20.03.10 20:11

    Fakt že jo! Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime20.03.10 21:13

    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime20.03.10 23:09

    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 9:27

    Byl jsem tam. Jinak ta anti-life skupinka anarcholevičáků byla fakt "vtipná"
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 13:02

    copak to tam anarcholevičáci prováděli?to by mě zajímalo. Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 14:23

    Maftík napsal:
    Byl jsem tam. Jinak ta anti-life skupinka anarcholevičáků byla fakt "vtipná"

    Jen tak pro zajímavost posílám tento odkaz na článek "Co je opravdu Hnutí pro život?" z webu jedné levičácké organizace.
    Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, tedy ani ne Národního sjednocení ani Svobodných.
    Být pomlouván těmito lidmi je spíše ke cti. Nevím, zda označení "klerofašista" je žalovatelné, pokud ano, tak by stálo za to mít advokáta, který by na nich vysoudil odškodné - 50% pro něj, 50% pro Hnutí pro život. Sám bych tím ale nechtěl ztrácet čas.


    http://www.antikapitalista.cz/hnutiprozivot - z textu vyjímám:


    "Nebylo by dobré paušálně očerňovat všechny členy tohoto hnutí, ale pro zajímavost stojí za to upozornit, kdo také v jeho řadách protestuje proti potratům. Jde např. o Ladislava Malého, bývalého člena soudem rozpuštěné Dělnické strany, jejíž představitelé a představitelky se netají svými názory nejen na potraty a homosexuály, ale třeba také na imigranty, Romy a další.

    Aktivní je v Hnutí také bývalý člen KDU-ČSL s vazbami na neonacistické organizace, Milan Tobiáš. A zapomenout nelze ani na klerofašisty z Národního sjednocení (Bahník, Kretschmer, Čejka), kteří později přešli do Strany svobodných občanů. Těmito a dalšími personami je proti-interrupční hnutí provázáno s širší agendou české krajní pravice."
    Návrat nahoru Goto down
    Inger Katarsky heretik
    BANán
    BANán
    avatar


    Počet příspěvků : 1816
    Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
    Na +T+ od : 16. 10. 08

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 14:56

    Pane Kretschmer, vubec nic si z toho nedelejte i kdyz Vas tak napadaji. To delaji Finove mne horsi veci k vuli me "neekumenicnosti" a "propagovani nabozenske nesvobody", opravdu je to lepsi nechat byt. Preji Vam mnoho sil,a Buh Vam zehnej ve Vasi snaze zabranit vrazdam nenarozenych deti. Delate vybornou praci a velmi si toho vazim,a verim ze i Pan to vidi a odmeni Vas za Vasi snahu.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 16:10

    Michal Kretschmer napsal:

    Jen tak pro zajímavost posílám tento odkaz na článek "Co je opravdu Hnutí pro život?" z webu jedné levičácké organizace...
    http://www.antikapitalista.cz/hnutiprozivot - z textu vyjímám:
    ..Aktivní je v Hnutí také bývalý člen KDU-ČSL s vazbami na neonacistické organizace, Milan Tobiáš. A zapomenout nelze ani na klerofašisty z Národního sjednocení (Bahník, Kretschmer, Čejka), kteří později přešli do Strany svobodných občanů. Těmito a dalšími personami je proti-interrupční hnutí provázáno s širší agendou české krajní pravice."

    Pánové, když se kouknu na ty Vaše tváře, tak se jim ani nedivím Smile
    Docela mně mrzí, že jsem tam nebyl. Snad nám to vyjde příští rok..
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 16:26

    Z tolika křížů,muselo být levičákům úzko. Laughing
    Návrat nahoru Goto down
    Vlad IV
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Vlad IV


    Male Počet příspěvků : 27
    Věk : 56
    Bydliště : Semper Fidelis
    Na +T+ od : 08. 01. 09

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 18:32

    Nutno přiznat,že manekýni z nás asi už nebudou......
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime21.03.10 22:04

    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime24.03.10 9:10

    Martin Středa napsal:
    Michal Kretschmer napsal:

    Jen tak pro zajímavost posílám tento odkaz na článek "Co je opravdu Hnutí pro život?" z webu jedné levičácké organizace...
    http://www.antikapitalista.cz/hnutiprozivot - z textu vyjímám:
    ..Aktivní je v Hnutí také bývalý člen KDU-ČSL s vazbami na neonacistické organizace, Milan Tobiáš. A zapomenout nelze ani na klerofašisty z Národního sjednocení (Bahník, Kretschmer, Čejka), kteří později přešli do Strany svobodných občanů. Těmito a dalšími personami je proti-interrupční hnutí provázáno s širší agendou české krajní pravice."

    Pánové, když se kouknu na ty Vaše tváře, tak se jim ani nedivím Smile
    Docela mně mrzí, že jsem tam nebyl. Snad nám to vyjde příští rok..
    Ondro. hodit na sebe kaftan, černý klobouk, tak seš hotovej "starší bratr ve víře." Laughing
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime24.03.10 21:47

    Jak je to s tím Ladislavem Malým. Byl někdy v HPŽ ČR, nebo si ho spletli s Radomírem?
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime25.03.10 20:50

    Jestli Ladislav či Radomír Malý jsou formálně členové HPŽ, nevím. Já mimochodem, byť s nimi spolupracuji, také nejsem. To není tak důležité.

    Každopádně jsme my všichni tři byli na letošním Pochodu a viděli jsme se tam i v minulých létech.
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Pochod pro život 2010 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pochod pro život 2010   Pochod pro život 2010 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Pochod pro život 2010
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
    Přejdi na: