+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Velikonoce v Brně

    Goto down 
    AutorZpráva
    Ave
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    Ave


    Počet příspěvků : 565
    Na +T+ od : 26. 10. 09

    Velikonoce v Brně Empty
    PříspěvekPředmět: Velikonoce v Brně   Velikonoce v Brně Icon_minitime30.03.10 20:50

    Bratři a sestry, chystám se v sobotu z Prahy do Brna na Vigilii. Zvažuji způsob dopravy. Jsme zatím tři a mám tak dvě volná místa v autě. Kdyby se našel alespoň jeden člověk, který by se chtěl do vozu přidat (za příspěvek na naftu), bylo by to oboustranně výhodné. Zpátky by se jelo ještě ten samý den večer (Vigilie začíná v 18:00). Kdybyste třeba věděli o někom, kdo by měl zájem, tak mu prosím řekněte. V případě zájmu mi napište e-mail na prahabrnoautem@gmail.com a domluvíme se. Děkuji.
    Návrat nahoru Goto down
    Ave
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    Ave


    Počet příspěvků : 565
    Na +T+ od : 26. 10. 09

    Velikonoce v Brně Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Velikonoce v Brně   Velikonoce v Brně Icon_minitime31.03.10 23:45

    Tak autem se jede. Mám ještě jedno volné místo. Je taky možné někoho nabrat po cestě. Popř. kdyby někdo chtěl po té Vigilii svést z Brna směr Praha, ať se mi taky ozve.
    Návrat nahoru Goto down
     
    Velikonoce v Brně
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 1
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
    Přejdi na: