+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lesbou už není

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime30.05.10 2:46

V časopise „Dvě slova“ 4/2010 je uvedeno osobní svědectví Natálie U. z východní Ukrajiny. Od dětství se cítila mužem. Asi ve dvaceti letech prožila silnou depresi. Začala v ní upřímně volat k Bohu a prosit za odpuštění svých hříchů. Tehdy prožila pravdivé obrácení. Natália přiznává, že v předchozích depresích přicházely silné sugesce k sebevraždě. Když se obrátila a přijala Ježíše za svého Spasitele, hledala pomoc v živém křesťanském společenství. Zde se dozvěděla, že existuje duchovní svět démonů a že tito mohou žít v lidech. Tyto nečisté síly mění myšlení a způsobují homosexualitu. Na jedné modlitbě se odřekla ducha, který ji držel ve lži a amorální závislosti. To ale nestačilo. Protestantský pastor se svými spolupracovníky se za ni ještě tři roky modlili. Ve dvaceti čtyřech letech plně přijala, že je ženou a ne mužem. Přijala realitu, kterou celý život nenáviděla. Plně přijala sebe jako ženu, začala se přirozeně chovat a myslet jako žena. Sama svědčí: „Jsem šťastná, že jsem žena, toužím se vdát a mít děti. Vím, že moje rodina bude šťastná. Vyznávám, že Ježíš je Bohem mého života. On je pro mě všechno. Ani jsem netoužila být tak šťastnou, jak jsem nyní.“ http://www.community.org.ua/dwnld/czCCCapproveshomosexuality.doc
http://www.community.org.ua/dwnld/czletHF-CCCrevision.doc
http://cs.gloria.tv/?media=79271
Video rusky: http://cs.gloria.tv/?media=62341
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime30.05.10 12:32

Libore, ne vzdy to u transsexualu takto funguje. Jsou i lide, kteri se opravdu narodili bez pohlavi, a nejsou ani muzi ani zenami. Jsou lide, kteri muzi nejsou, ale nejsou ani vyvinuti jako zeny. Mozek muze byt muzsky, mysleni tedy muzske, ale v papirech pohlavi zenske, nebot penis chybi. Toto neni u vsech tak jednoduche a clovek ktery se narodil jako transgender muze i velmi psychicky trpet. Neni to tak jednoduche u vsech, jako v tomto pripade. A ne kazda zena se musi nutne vdavat a mit deti. Muze se venovat studiu, praci a byt prospesna Cirkvi napr. jako teolog, historik, ci jiny vedecky pracovnik. Ne kazda zena muze byt matkou,a ne kazda ji byt chce. Muze zit v celibate a venovat se cely zivot studiu. To muze delat i transgender. Jsem zasadne proti lecbe hormony, operacim zmeny pohlavi, ale pokud se nekdo citi byt muzem i kdyz fysicky jim neni, ma mu byt umozneno zit jako muz. Tim nemyslim ovsem knezstvi, ani homosexualitu, ale muze se venovat praci, studiu, a byt dobrym vedcem a slouzit Cirkvi i tak.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime30.05.10 12:35

Když už to zase vytahujete, měl jsem na toho téma debatu s jedním knězem a musel jsem trvat na tom, že mužská či ženská identita je daná duší, ne orgány, a je-li tělo deformováno, je to vada tělesného vývoje, ale identita duše - i když ji těžko můžem zjistit - je buď mužská, nebo ženská. Neutrální člověk bez pohlaví prostě neexistuje.


Bernard Gui napsal:
Libore, ne vzdy to u transsexualu takto funguje. Jsou i lide, kteri se opravdu narodili bez pohlavi, a nejsou ani muzi ani zenami. Jsou lide, kteri muzi nejsou, ale nejsou ani vyvinuti jako zeny. Mozek muze byt muzsky, mysleni tedy muzske, ale v papirech pohlavi zenske, nebot penis chybi. Toto neni u vsech tak jednoduche a clovek ktery se narodil jako transgender muze i velmi psychicky trpet. Neni to tak jednoduche u vsech, jako v tomto pripade. A ne kazda zena se musi nutne vdavat a mit deti. Muze se venovat studiu, praci a byt prospesna Cirkvi napr. jako teolog, historik, ci jiny vedecky pracovnik. Ne kazda zena muze byt matkou,a ne kazda ji byt chce. Muze zit v celibate a venovat se cely zivot studiu. To muze delat i transgender. Jsem zasadne proti lecbe hormony, operacim zmeny pohlavi, ale pokud se nekdo citi byt muzem i kdyz fysicky jim neni, ma mu byt umozneno zit jako muz. Tim nemyslim ovsem knezstvi, ani homosexualitu, ale muze se venovat praci, studiu, a byt dobrym vedcem a slouzit Cirkvi i tak.
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime30.05.10 12:42

Ano, ale pokud telo neni vyvinuto tim spravnym smyslem, clovek muze velmi trpet. Muze se stat ze se narodi clovek s dusi muze v zenskem tele a pak tento velmi trpi cely zivot. Pokud jde na operace a hormonalni lecbu - je to proti Bohu, pokud vsak zije v spatnem tele, trpi. Jedina pomoc je modlitba, pokora a zivot v celibatu. Ne kazdy tuto tezkou zkousku vsak vydrzi. Proto lide podstupuji ty operace. Ja s tim nesouhlasim, neb telo nam dal Buh a my nemame pravo ho pretvorovat, ale vsichni lide nejsou tak silni. A navic i zeny by mely mit vice moznosti, nejen vdavani a rodinu a peci o deti. Pokud chteji studovat, pracovat, maji mit narok na pracovni uplatneni stejne jako muzi. Cirkvi mohou slouzit i zeny jako vedci.
Návrat nahoru Goto down
Pazuzu

Pazuzu


Počet příspěvků : 8
Na +T+ od : 16. 04. 15

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime16.04.15 23:21

Hereze, hereze, nemravná hereze !
Návrat nahoru Goto down
deactivated
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
deactivated


Male Počet příspěvků : 475
Na +T+ od : 31. 10. 14

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime17.04.15 6:34

Děkujeme, že jste se nám představil(a). Ale proč disktovat u dávno mrtvé diskuse...
Návrat nahoru Goto down
Pazuzu

Pazuzu


Počet příspěvků : 8
Na +T+ od : 16. 04. 15

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime17.04.15 7:32

No, je zde víc takových zdánlivě mrtvých a přesto je to IMHO velmi aktuální a palčivé téma. Ale pokud to vadí, omlouvám se Vám. Mea culpa, mea maxima culpa.
Návrat nahoru Goto down
deactivated
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
deactivated


Male Počet příspěvků : 475
Na +T+ od : 31. 10. 14

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime17.04.15 7:41

Mně je to osobně jedno, ale dané téma je naprosto neaktuální a divím se, že jsme ho dávno nesmazali.

Navíc jsem paranoidní.
Návrat nahoru Goto down
Viribus Unitis

Viribus Unitis


Počet příspěvků : 21
Na +T+ od : 05. 09. 13

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime17.04.15 9:53


Hm, alespoň je vidět, čím na sebe ta bláznivka "Bernard" mimo jiné upozornila. Že by v jejím případě potrefená husa?
Návrat nahoru Goto down
deactivated
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
deactivated


Male Počet příspěvků : 475
Na +T+ od : 31. 10. 14

Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime17.04.15 10:04

Přesně, jak říkáte.

Viribus Unitis napsal:

Hm, alespoň je vidět, čím na sebe ta bláznivka "Bernard" mimo jiné upozornila. Že by v jejím případě potrefená husa?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesbou už není Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesbou už není   Lesbou už není Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesbou už není
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Odkazy :: Stránky, které stojí za to vidět-
Přejdi na: