+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ctihodné duše

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Ctihodné duše Empty
PříspěvekPředmět: Ctihodné duše   Ctihodné duše Icon_minitime05.10.10 13:04

Abych jen nehudroval na fokolarýnu, tak mně Josef1 přivedl svým odkazem na stránky http://www.anickazelikova.cz/clanek.html
kde jsem se začetl do článku o budoucí ctihodné duši: ANNA MARIE ZELÍKOVÁ, sestra III. řádu karmelského, dobrovolná oběť lásky a smíru za duše. Článek o této svaté duši mi spravil náladu, že přeci jen jsou skutečně svaté, mladé, katolické duše, čekající na blahořečení (a ne fokokvašky).

"Na Zelený čtvrtek 14. dubna 1938 se náhodně dověděla o hříchu zabíjení nenarozených dětí. Byla tím vnitřně hluboce otřesena a nabídla se Bohu jako smírná oběť za tyto hříchy. Chtěla dát život za život, krev za krev, přestože žila ráda. Následujícího dne na Velký pátek 15. dubna 1938 před vystavenou Nejsvětější Svátostí v Božím hrobě tuto svou nabídku z celého srdce opětovala. Tu se rozkašlala a následovalo první chrlení krve z plic. Zaplavila ji nesmírná radost, že její oběť byla přijata, že může trpět za druhé a platit svou krví za prolévanou krev nevinných dětí.."

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Ctihodné duše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ctihodné duše   Ctihodné duše Icon_minitime05.10.10 20:25

Tato Duše mě naučila modlit se sv .Růženec který jsem pověsil na pomník jejího hrobu a skoro po roce jsem si ho vzal zpět.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Ctihodné duše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ctihodné duše   Ctihodné duše Icon_minitime09.12.11 17:42

Chci se zeptat, myslíte si, že jsou knížky od Marie Simmaové důvěryhodné? Hledal jsem na netu nějaké oficiální vyjádření k její osobě, ale nějak jsem se nedohledal. Když tak díky.
Návrat nahoru Goto down
Iva Podzimková
obecni blb
obecni blb
Iva Podzimková


Počet příspěvků : 269
Na +T+ od : 20. 09. 11

Ctihodné duše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ctihodné duše   Ctihodné duše Icon_minitime10.12.11 22:06

O důvěryhodnosti knihy Duše v očistci svědčí stanovisko nakladatele a dále zpráva o Marii Simmaové od faráře P.A.Matta /její současník/ v úvodu publikace.
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Ctihodné duše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ctihodné duše   Ctihodné duše Icon_minitime11.12.11 10:20

Tu knížku o duších v očistci jsem četl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ctihodné duše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ctihodné duše   Ctihodné duše Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ctihodné duše
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Odkazy :: Stránky, které stojí za to vidět-
Přejdi na: