+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA

    Goto down 
    4 posters
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime04.05.07 23:46

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA, r.1964.
    Mohu Vám ji poslat e-mailem. Dostal jsem ji na CD s dovolením šířit ji.
    Napište si o ni na: libor.halik@centrum.cz
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: z Kateřina Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA ukázka I.:   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime04.05.07 23:56

    Opustil jsem svou rodinu, - manželku, dceru i syna – a žil jsem v cizoložství.
    V jídelně hotelu „ Santa Maria delle Grazie“ v San Giovanni Rotondo jsem zpozorovala u stolu proti sobě jednoho pána v černém obleku a s černou kravatou. Výraz jeho obličeje zářil jakoby prodchnut velkou vnitřní radostí. Zdálo se mi, že je to pozoruhodný protiklad jeho smutečního šatu. Přihodilo se, že jsme se setkali v témž kupé na zpáteční cestě vlakem. A jako kdykoliv jindy tehdy se někteří cestující nás nastupujících ve Loggii tázali, přicházíme-li od Otce Pia. Na naše přitakání nás prosili, abychom jim vyprávěli o Otci Piovi.
    Zdálo se, že pán ve smutku nečeká na nic jiného dychtivěji než na to, aby mohl vyprávět o svém zážitku u Otce Pia. Začal :
    „Před několika dny mi zabili mého jediného sedmnáctiletého syna. Těžkou ranou jsem byl zasažen natolik, že jsem nedoufal v uniknutí ze svého zoufalství. Nebylo pro mne útěchy. Kdysi mi jistý přítel vyprávěl o nějakém Otci Piovi, …,o tom jsem však tehdy nechtěl nic slyšet. Opustil jsem svou rodinu, - manželku, dceru i syna – a žil jsem v cizoložství. Nic mi nebylo posvátné. Až přišlo tohle neštěstí. Uprostřed zoufalství jsem našel náhle jako záchranu vzpomínku na rozhovor o Otci Piovi. Cítil jsem, že u Otce Pia najdu útěchu. Jedině u něho. Sám nevím, jak mne to napadlo. Vzal jsem svou aktovku, pospíšil z kanceláře na nádraží a použil jsem prvního vlaku, který jel z Milána na jih. Když jsem včera klečel před Otcem Piem, řekl jsem: „ Otče Pio, zabili mi jediného syna !“ Jen tohle jsem mu chtěl říci, abych od něj slyšel slova útěchy. Nemyslel jsem na zpověď, nemyslel jsem vůbec na nic. Ale Otec Pio měl pro mne jen krátkou otázku: “A tohle ti ještě nestačilo?“
    Náhle se mi vrátilo vědomí. Najednou ležel celý můj život přede mnou. “Ano, stačilo mi to, Otče Pio.“ „Nač ještě čekáš?“ Pak jsem vykonal zpověď.
    Vzdor mému smutku jsem od včerejšího dne nejšťastnějším člověkem. Doufal jsem v naději, Otec Pio mi však dal mnohem víc jak naději – on mě úplně proměnil! Teď jedu zpět ke své manželce, jedu domů s lehkým srdcem…“
    Kateřina Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA; r.1964, kapitola Pán ve smutku.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: z Kateřina Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA ukázka II.:   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime04.05.07 23:58

    Ono účinné: Snášej všechno v pokoji…
    Pokaždé, když jsem přišla do jednoho poutního kostela blízko Neapole, potkala jsem františkánského pátera, s nímž jsem mívala kratší nebo delší rozmluvy. Námět byl povětšinou týž : Otec Pio. Od prvního okamžiku mi vykládal, že je jedním z největších odpůrců Otce Pia. „My, františkáni“, řekl mi při našem prvním setkání, „nemůžeme ho vůbec snést. Já mám však vůči němu docela zvláštní odpor.“
    Ptala jsem se po důvodech tohoto jeho postoje.
    „ Protože mate lidi. Zde ke mně přijdou lidé hloupí jako pařez a vypravují něco o stálém spojení jejich anděla strážného se strážným andělem Otce Pia. Když něco potřebují, pošlou prostě svého anděla strážce, jako by to byl prostě sluha, k Otci Piovi a říkají, že jim dosud nic tolik nepomohlo. Samé takové žvásty mi vypravují. Jiní ho zase vzývají ve dne v noci, jako by to byl světec, no je to příšerné ! A jak se vrhnou na každého, když se člověk jen opováží říci na něho špatné slovo!“
    „ Otče, jsou to právě lidé hloupí jako pařez, jak jste to sám řekl, kteří tomu lépe nerozumějí. Uctívají Otce Pia, protože i tak hloupí lidé nějak tuší, že v Otci Piovi je velikost, kterou jinde nenalézají.
    Otec Pio není vinen tím, že jejich úcta nemá správnou míru a že je plná výstřelků, to je nutno přičíst na vrub jejich nízké inteligenci. Jejich láska k Otci Piovi je však pravá a ta láska jim přináší přece mnoho dobrého. Od kdy milují Otce Pia, nezameškají žádnou bohoslužbu, chodí ke svátostem a modlí se pilněji než dříve. My vidíme jen tisíce chyb, Bůh vidí jistě především jiskérku horoucí lásky, která se v nich vznítila, která je dojímá a rozněcuje v nich nadšení a která je ovšem také k němu přivádí. „
    Jindy jsme vedli následující rozmluvu : „ Co byste učinila, kdybych vám při zpovědi zakázal jezdit do San Giovanni Rotondo ?“ – „ Poslechla bych.“ Cože ? Pak jste vy první, kdo mi to říká ! Stovkám těchhle „ duchovních dětí „ Otce Pia jsem položil tutéž otázku a všichni rozhořčeně povídali, že nic a nikdo je nemůže zadržet, aby nejeli k Otci Piovi. Vidíte ! Vzpoura ! Neposlušnost ! A to jsou ty duchovní děti…Nu, dnes už musíme říci, že dosáhl docela dobrých výsledků !“
    „ Otče, je to velká nevědomost těch lidí. Otec Pio je pro ně vším; chytají se ho jako záchranné kotvy a o nic jiného se nestarají. Otec Pio nemá čas vést s nimi dlouhé hovory a poučovat je. Tak setrvávají ve své nevědomosti a, žel, také v jistém druhu pýchy, cítí se být chráněni Otcem Piem a jen na něm chtějí záviset. Ničemu se o něm neučili a přece jsou přesvědčeni, že Otec Pio je pobere k svému cíli. Věší se na jeho kutnu jako uličníci na pouliční dráhu v naději, že dojedou načerno právě tak k svému cíli jako ti nejlepší pasažéři. A konečně, je přece lépe, že se věší Otci Piovi na kutnu než na nějakou korouhev záhuby. „ Výsledek této rozmluvy byl ten, že mne Otec Gerardo zařadil do „ fanatické družiny „ Otce Pia a do té doby používal každé příležitosti, aby mi ukázal svou nelibost. Kdykoliv jsme se potkali, neopomenul mne zahanbit. Dělal to rád zejména před lidmi. Byl-li ve společnosti kněží, ukázal na mne a řekl :“ To je také jedna z družiny Otce Pia.“ Nebo : „ To je ta paní, co se zbláznila do Otce Pia“ anebo : „ Hleďte, neapolská filiálka Otce Pia !“
    Poprvé jsem byla bezděky velmi dotčena výroky Otce Gerarda. Protože jsem se však již naučila od Otce Pia zásadě „ Snášej všechno v pokoji „, umínila jsem si, že to budu provádět v tomhle případě. Otec Gerardo si už nepřál diskuzí. Kdykoliv mne viděl, přšel ke mně, zahanbil mě a šel dál. A já jsem šla do kostela k milostnému oltáři, tam jsem poklekla, děkovala jsem a měla jsem v srdci velký mír. Často jsem se tomu divila a myslela jsem, že Otec Pio je skutečně velký duchovní vůdce, když dokázal změnit tolika málo slovy naše tak snadno odporující srdce a naše tak snadno nedůtklivé „ já „do té míry, že snášíme všechno v pokoji a nadto s radostí a vděčností.
    Tak uplynuly dva roky, když mi jednoho dne šel páter Gerardo radostně vstříc a řekl : „ Paní, čekal jsem na Vás, dnes jsem Vás čekal, zítra totiž jedu k Otci Piovi. Táhne mne to k němu, musím mnoho napravit, doufám, že se u něj budu moci vyzpovídat. Mnohokrát jsem Vás urážel, není-liž pravda ? Nemějte mi to za zlé…““ Ani v nejmenším, Otče !“
    „ Chtěla byste mi vyprávět něco o Otci Piovi ?“ – „ Ráda, Otče !“
    A já jsem mu vypravovala o té zpovědi, při níž mne Otec Pio učil tomu účinnému „ Snášej vše v pokoji“.
    Kateřina Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA; r.1964, kapitola Odpůrci
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime05.05.07 12:42

    Děkuji za knížku Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime22.07.08 15:13

    JL napsal:
    No ale abych byl upřímný, připadá mi to takové moc charoušské, aspoň Kathryn_Kuhlmanova_Buh_to_muze_ucinit_znovu.pdf

    Ve srovnání s knihou o P. Piovi http://uloz.to/596437/john-a-schug-otec-pio-kapucin-padre-pio-prn.pdf kterou jsem si vytisknul, je to teda dost velká bída.

    Neměl byste někdo knihu o Padre Piovi od Madame Tangari? Myslím, že to kdysi nabízel o. Libor Halík, ale nějak se to ke mně nedostalo.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime22.07.08 15:20

    Paulus Minutus napsal:
    JL napsal:
    No ale abych byl upřímný, připadá mi to takové moc charoušské, aspoň Kathryn_Kuhlmanova_Buh_to_muze_ucinit_znovu.pdf

    Ve srovnání s knihou o P. Piovi http://uloz.to/596437/john-a-schug-otec-pio-kapucin-padre-pio-prn.pdf kterou jsem si vytisknul, je to teda dost velká bída.

    Neměl byste někdo knihu o Padre Piovi od Madame Tangari? Myslím, že to kdysi nabízel o. Libor Halík, ale nějak se to ke mně nedostalo.

    Mám. Mohu poslat.
    Kdo by měl zájem, nechť se zde poznamená.
    Zašlu na mail uvedený v profilu.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime22.07.08 15:30

    Já se hlásím!!
    Návrat nahoru Goto down
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime22.07.08 16:46

    Mě taky, prosím...
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime23.07.08 12:03

    Yes
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime24.07.08 20:51

    Prosil bych taky.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime25.07.08 17:02

    Dobre to chápem - je to kniha v elektronickej podobe?
    Ak hej - tak si tiež prosím.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime25.07.08 17:36

    Ďakujem za expres službu. sunny
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime25.07.08 17:38

    Všechno vidím What a Face
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime02.03.09 18:28

    Hele, chlapi, mohl by mi někdo z vás poslat tu knihu Mme. Tangari? např. na katolikrevue@seznam.cz
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime26.03.09 16:54

    Hele, chlapi, mohl by mi někdo z vás poslat tu knihu Mme. Tangari? např. na katolikrevue@seznam.cz
    Návrat nahoru Goto down
    Stoofi
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    Stoofi


    Male Počet příspěvků : 540
    Věk : 46
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 05. 03. 08

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime27.03.09 9:31

    Prosim o zaslani knihy na stoofi@centrum.cz

    Děkuji.
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime27.03.09 13:59

    Také prosím o zaslání na m.kretschmer@volny.cz.

    Předem děkuji.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime19.09.09 20:45

    tiez sa hlasim o knihu
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime20.09.09 23:57

    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime22.09.09 18:36

    ďakujem
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime09.04.11 21:34

    Tangariová: P. Pio, jak jsem ho znala
    Stáhnějte si po přihlášení na: http://cs.gloria.tv/?media=144331
    Stáhněte si bez přihlášení na: http://cs.gloria.tv/?media=144331&download
    Návrat nahoru Goto down
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime25.04.11 21:26

    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA   Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Lze zdarma číst K. Tangariová: P. PIO, JAK JSEM HO ZNALA
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 1
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Padre Pio-
    Přejdi na: