+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     DVD o P.Piovi?

    Goto down 
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 15:01

    Zdravím, nevíte náhodou o nějakém dobrém DVD o P.Piovi? Nějaký film o jeho životě nebo tak... Kdysi jsem na jedněch duchvních cvičeních viděl film (2 videokazety!) - název si už bohužel nepamatuju - a byla to bomba, od té doby mám P.Pia velmi oblíbeného.

    Klidně bych si i nějaké to DVD koupil, důležité je aby bylo dostupné na našem trhu a bylo česky. Předem díky
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 15:27

    Ty VHSky jsem viděl taky. Hezké..moc. Ale DVD bohužel nemám.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 15:58

    Nějaký film vydaly Paulínky http://www.paulinky.cz/index.php?a=prodejna&s=detail&nazev=Mezi-nebem-a-zemi-Pater-Pio-VIDEO-1
    Ale nevím, jaké to je, ještě jsem to neviděl.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 16:00

    Ano, ten jsem viděl. Hraje tam komisař z Chobotnice...padre Pia Smile Ale moc hezky.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 16:06

    Z toho zmiňovaného filmu jsem kousek viděl a upřímně, po filmařské stránce mi to přišlo dost slabé. Ale samozřejmě záleží na tom co kdo od filmu očekává, mnoha lidem to vůbec nemusí vadit nebo to můžou vidět jinak
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 16:07

    Tak jasně, je to takové...no italské Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime05.06.07 20:05

    nuncius napsal:
    Zdravím, nevíte náhodou o nějakém dobrém DVD o P.Piovi? Nějaký film o jeho životě nebo tak... Kdysi jsem na jedněch duchvních cvičeních viděl film (2 videokazety!) - název si už bohužel nepamatuju - a byla to bomba, od té doby mám P.Pia velmi oblíbeného.

    Klidně bych si i nějaké to DVD koupil, důležité je aby bylo dostupné na našem trhu a bylo česky. Předem díky



    To dvd od paulínek mám,mohla bych Vám ho vypálit. Potom mám taky na videokazetě nahraný dvoudílný italský film o P. Piovi,je to slovenský dabing. Ten se mi zdá o dost lepší. Ale ten bych mohla jen půjčit,kde by se daly kopírovat videokazety,to nevím.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Díky moc   DVD o P.Piovi? Icon_minitime06.06.07 15:23

    Díky moc za nabídku, prosím podívejte se do soukromých zpráv, napsal jsem Vám tam odpověď Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    DVD o P.Piovi? Empty
    PříspěvekPředmět: Re: DVD o P.Piovi?   DVD o P.Piovi? Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    DVD o P.Piovi?
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 1
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Padre Pio-
    Přejdi na: