+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Konference TD 1. prosince

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 13:31

Konference TD 1. prosince Te_deum_011207

Tak s kým se tam uvidím?
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 13:48

My chceme jet s FM na zbožný výlet (poutní místo, druhá primiční sv. liturgie novokněze o. Mrňávka, hmotná dobra pevného i tekutého skupenství, příležitost navštívit Německo :-) do Hejnic...
Tak nevím...
Dopoledne bych snad přijít mohl...
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 13:48

Hodlám dorazit, když se mi nevrátí chřipka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 14:09

Pokud zvládnu svou sobotní práci rychle, tak možná stihnu závěr. Jinak mám smůlu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 14:38

Chtěl bych dorazit, snad mě neskolí choroba.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 14:41

Chlapi, přijďte, už jsem objednal 20 pizz!!!!

Od 9:30 bude mše sv., takže ráno nežerte.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 14:45

Martin Rafael napsal:
Chlapi, přijďte, už jsem objednal 20 pizz!!!!

Od 9:30 bude mše sv., takže ráno nežerte.
Já se držím ještě starých předpisů, pokud to jen trochu jde a ráno přede mší svatou nikdy nežeru.
Ale protože mám nízký tlak, tak bez frťana nevyrážím.


Naposledy upravil dne 29.11.07 14:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 14:48

Martin Rafael napsal:
Chlapi, přijďte, už jsem objednal 20 pizz!!!!

Od 9:30 bude mše sv., takže ráno nežerte.

Martine, přinesu ti tam ten film Tropa de elite.
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:00

V kolik se předpokládá konec?
Já teda nesnídám nikdy (jdu-li k pričastiju, postím se od půlnoci), ale jinak je to (prozatím) pro mne irelevantní a budu se těšit akorát tak na tu pizzu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:02

Konec bude v 16:00, ale pokud nestíháš, tak přijď aspoň na tu pizzu. Speciál nebo sýrová. Také jsem koupil ty skvělé piškůtky s marmeládou a čokoládou.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:09

Martin Rafael napsal:
Také jsem koupil ty skvělé piškůtky s marmeládou a čokoládou.

Hmmm, supr! Smile
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:12

Lepší než panák je kávička. Je skvělé, že mše bude v rozumný čas a že ji tudíž stihnu i já a další nepražáci. Na rozdíl od některých jiných členů rodiny jsem neblil ani neměl sračku a s největší pravděpodobností přijedu.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:19

Mně se obvykle z kafe dělá nevolno. Ale taková irská kávička...to můžu.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:20

Iacobus Augustinus napsal:
Mně se obvykle z kafe dělá nevolno. Ale taková irská kávička...to můžu.


Pij pražené mate, je v něm mnohem víc kofeinu než v kafi, takže ti to zvedne tlak a nedráždí to žaludek.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:22

Paulus Minutus napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Mně se obvykle z kafe dělá nevolno. Ale taková irská kávička...to můžu.


Pij pražené mate, je v něm mnohem víc kofeinu než v kafi, takže ti to zvedne tlak a nedráždí to žaludek.

To zkusím.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:24

Iacobus Augustinus napsal:
Paulus Minutus napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Mně se obvykle z kafe dělá nevolno. Ale taková irská kávička...to můžu.


Pij pražené mate, je v něm mnohem víc kofeinu než v kafi, takže ti to zvedne tlak a nedráždí to žaludek.

To zkusím.


Zkus třeba tohle: http://www.oxalis.cz/cz/produkt/20000280_mate-medovy-karamel.aspx
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:28

Jo, a pak je U Pomníku objednaný romantický salónek na jídlo i pití. Slíbil jsem jim, že příjde minimálně 15 lidí, tak se pochlapte!

Konference TD 1. prosince Palacky
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 15:28

Paulus Minutus napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Paulus Minutus napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Mně se obvykle z kafe dělá nevolno. Ale taková irská kávička...to můžu.


Pij pražené mate, je v něm mnohem víc kofeinu než v kafi, takže ti to zvedne tlak a nedráždí to žaludek.

To zkusím.


Zkus třeba tohle: http://www.oxalis.cz/cz/produkt/20000280_mate-medovy-karamel.aspx

Dík.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 16:07

Martin Rafael napsal:
Konec bude v 16:00, ale pokud nestíháš, tak přijď aspoň na tu pizzu. Speciál nebo sýrová. Také jsem koupil ty skvělé piškůtky s marmeládou a čokoládou.

Ještě se musím domluvit s FM, ale vpodstatě to vypadá, že by prakticky stačilo vyrazit po té čtvrté...
Pizza, piškůtky...hmmm, lákavé - a jako na potvoru už samozřejmě musí být Roždestvennský půst :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 16:37

Třeba by se dala použít nějaká talmudistická finta, ne???

Rabbi Mose se zakousl do šunkové pizzy, avšak ve svém srdci ji proměnil na prostý postní suchar.
Návrat nahoru Goto down
František Matěj
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
František Matěj


Male Počet příspěvků : 332
Věk : 55
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 10. 12. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 21:08

Antonio Ghislieri napsal:
Martin Rafael napsal:
Konec bude v 16:00, ale pokud nestíháš, tak přijď aspoň na tu pizzu. Speciál nebo sýrová. Také jsem koupil ty skvělé piškůtky s marmeládou a čokoládou.

Ještě se musím domluvit s FM, ale vpodstatě to vypadá, že by prakticky stačilo vyrazit po té čtvrté...
Pizza, piškůtky...hmmm, lákavé - a jako na potvoru už samozřejmě musí být Roždestvennský půst :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Míním, že to je pouze otázka, kdy je třeba být v Hejnicích - na cestu počítám tak hodinu a něco (dobře, dvě i s rezervou).
Jinak doufám, že mi nic nezabrání stihnout i konferenci...
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 21:50

František Matěj napsal:
Antonio Ghislieri napsal:
Martin Rafael napsal:
Konec bude v 16:00, ale pokud nestíháš, tak přijď aspoň na tu pizzu. Speciál nebo sýrová. Také jsem koupil ty skvělé piškůtky s marmeládou a čokoládou.

Ještě se musím domluvit s FM, ale vpodstatě to vypadá, že by prakticky stačilo vyrazit po té čtvrté...
Pizza, piškůtky...hmmm, lákavé - a jako na potvoru už samozřejmě musí být Roždestvennský půst :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Míním, že to je pouze otázka, kdy je třeba být v Hejnicích - na cestu počítám tak hodinu a něco (dobře, dvě i s rezervou).
Jinak doufám, že mi nic nezabrání stihnout i konferenci...

Myslím, že to vychází naprosto skvěle...
Dle informací bude o. novokněz přítomen v Hejnicích nejdřív v 17:00 a bude se i se sborem (Německo!) vyskytovat v kostele, kde bude provozovat zvukové i jiné zkoušky...
Stačí tedy dojet kdykoliv potom, k dosažení bude na mobilním telefonu.
Nocleh je zajištěn ve vsi Ferninandově (hned za Hejnicemi)....
Jenom jsem nepochopil přesně jak...proto si dovoluji požádat, zda je možné vzíti spací pytle ( i pro mou nehodnou osobu)...

S pocitem, že víkend bude duchovně naplněn, oddávám se těšení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
František Matěj
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
František Matěj


Male Počet příspěvků : 332
Věk : 55
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 10. 12. 06

Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime29.11.07 21:52

Jasně spacáky vezmu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime30.11.07 9:19

Iacobus Augustinus napsal:
Paulus Minutus napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Mně se obvykle z kafe dělá nevolno. Ale taková irská kávička...to můžu.


Pij pražené mate, je v něm mnohem víc kofeinu než v kafi, takže ti to zvedne tlak a nedráždí to žaludek.

To zkusím.

No, kafe je záludné, protože tlak zvedá, ale on potom zase prudce klesá. V současné době je to jediná droga, kterou užívám. Alkohol de facto nemůžu, neb beru léky. Od tabáku se v adventu postím. Tak mi zůstává kafíčko.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime30.11.07 20:43

Tak změna plánu, práce mi odpadla, dá-li tedy Pán Bůh, dorazím hned zítra ráno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konference TD 1. prosince Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konference TD 1. prosince   Konference TD 1. prosince Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konference TD 1. prosince
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
Přejdi na: