+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 9:39

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů (jakož i těch, kteří budou propuštěni z rodinného kruhu :-)

Patres conscripti!

Pořád přemýšlím kde a jak budu trávit ve své situaci Vánoce a Silvestra, abych se z té vší, tolik propagované rodinné pohody dočista nezbláznil...

A napadlo mne - co takhle udělat "sodalitního" Silvestra?
Otázky jsou dvě:
A) Kde ? (z mé strany mne napadají pouze Kostomlaty)
B) Jak ? (V Kostomlatech jsou 3 restaurační zařízení a takové půlnoční hledání nenalezeného hradu taky nemusí být úplně špatné :-)

Pokud někdo disponuje lepším nápadem, sem s ním.
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 9:41

Já se na Silvestra věnuji své tradiční činnosti - spánku Smile
Předpokládám, že tomu tak bude i letost. Takže beze mne:(
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 9:42

Iacobus Augustinus napsal:
Já se na Silvestra věnuji své tradiční činnosti - spánku Smile
Předpokládám, že tomu tak bude i letost. Takže beze mne:(

Tak bez Otce Zakladatele to snad ani nemůže být ono :-(
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 9:46

Já budu samozřejmě s rodinou. Rád bych se věnoval spánku v tento prapodivný den, ale ústředí (manželka) je jiného názoru.

Takže kdo se tam sejdete, dobře se mějte!
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 9:50

Antonio Ghislieri napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Já se na Silvestra věnuji své tradiční činnosti - spánku Smile
Předpokládám, že tomu tak bude i letost. Takže beze mne:(

Tak bez Otce Zakladatele to snad ani nemůže být ono :-(
No, ono jde hlavně o to, že by mě rodina si nepustila. Jsem do jisté míry svým pánem, ale jen do jisté...
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 9:55

Iacobus Augustinus napsal:
Antonio Ghislieri napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Já se na Silvestra věnuji své tradiční činnosti - spánku Smile
Předpokládám, že tomu tak bude i letost. Takže beze mne:(

Tak bez Otce Zakladatele to snad ani nemůže být ono :-(
No, ono jde hlavně o to, že by mě rodina si nepustila. Jsem do jisté míry svým pánem, ale jen do jisté...

To je pochopitelné...
Za jiných okolností bych se taky nehnul nejen z Brna, ale ani z tamního bytu :-)

Takže to dopadne tak, že se někde sežereme sami s Čejenem :-)
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime17.12.07 17:46

Navrhuji v Praze... loni jsem strávil změnu roku v klubu Kain, kde se to vlastně nelišilo od dní normálních... všichni seděli a pili a v TV běžel koncert kissáků...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime20.12.07 15:44

Z príležitosti Sviatku
Božieho Narodenia, Vám žičím veľa Tepla a Lásky v rodinnom kruhu, spoločné
prežitie Tajomstva Vtelenia pri betlehemských jasličkách, v živote úspechy,
Zdravie, Šťastie, a tiež Nezlomnú Vieru a Nádej v nastávajúcom Novom
Roku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime26.12.07 18:27

Hoši,

jsem pro takováto občasná neformální setkání, ale zrovna v tento den to není nejvhodnější. Mohli bychom se setkávat třeba tak jednou za půl roku, ale bylo by to na celou sobotu, nebo kdo by mohl, by přijel už v pátek večer. Když budou dopředu dané termíny, každý si může udělat volno v práci i doma.
Případně by se to mohlo protáhnout až do neděle, to by záleželo na možnosti mše svaté.
Náplní setkání by byly zejména diskuse, sdlílení se, atd. To mi vždycky chybí na oficiálních konferencích nebo i po mši sv. Většina lidí spěchá a málo se známe. Bylo by to takové setkání zástupců našich "farností". Mělo by to být také trochu organizované, někdo by se toho vždycky ujal.
Cílem, k němuž by toto poznávání mělo směřovat, by měla být větší vzájemná spolupráce a tím i efektivnější evangelizace. Také pokud se budeme lépe znát, můžeme si lépe navzájem pomáhat, pokud se někdo z nás ocitne v tíživé situaci.
Tak bych si to představoval. Je to reálné?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime27.12.07 11:32

Jak si mám v praxi představit "sdílení se" ???
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime27.12.07 11:33

Mikolaj napsal:
Jak si mám v praxi představit "sdílení se" ???
Pivo+dýmka = blbý kecy.
Tak si to představuju já Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime27.12.07 11:36

Já si pod tím představil něco úplně jiného -

Zbožný úsměv + zbožné kecy

Tak díky za uklidnění Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime27.12.07 11:48

Včera jsme se sdíleli s M.R.Č a F.M. v zařízení U Žaludů a později ještě někde, čehož název mi je dosud neznámý. Kromě výše jmenovaných se účastnilo ještě moje spolubydlo a jistá dáma, OK ji bude znát, kterážto mne jednak nafackovala a druhak pokousala...Byl to velmi povedený večer.
Aneb jak praví lidová (právě vymyšlená) pranostika:
Na svatého Štěpána
to se chlastá do rána :-)
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime27.12.07 11:52

Pavel napsal:
Hoši,

jsem pro takováto občasná neformální setkání, ale zrovna v tento den to není nejvhodnější. Mohli bychom se setkávat třeba tak jednou za půl roku, ale bylo by to na celou sobotu, nebo kdo by mohl, by přijel už v pátek večer. Když budou dopředu dané termíny, každý si může udělat volno v práci i doma.
Případně by se to mohlo protáhnout až do neděle, to by záleželo na možnosti mše svaté.
Náplní setkání by byly zejména diskuse, sdlílení se, atd. To mi vždycky chybí na oficiálních konferencích nebo i po mši sv. Většina lidí spěchá a málo se známe. Bylo by to takové setkání zástupců našich "farností". Mělo by to být také trochu organizované, někdo by se toho vždycky ujal.
Cílem, k němuž by toto poznávání mělo směřovat, by měla být větší vzájemná spolupráce a tím i efektivnější evangelizace. Také pokud se budeme lépe znát, můžeme si lépe navzájem pomáhat, pokud se někdo z nás ocitne v tíživé situaci.
Tak bych si to představoval. Je to reálné?

Je to reálné. Něco podobného se již konalo. V roce 2008 je patrně na řadě Morava. Ovšem je fakt, že někdo se toho musí ujmout a direktivně "nařídit" termín a místo konání, nejlépe tam, kde se dá zároveň i ubytovat na jednu až dvě noci. Kostel a hospoda s dobrou kuchyní v místě jest obligatorní podmínkou. Žádoucí je samozřejmě co největší účast, tedy muusí být zajištěn jistý základní komfort služeb a ubytování - dostatek pokojů - soudím podle sebe - já už přece jen odrostl spacákům na zemi nemluvě o komplikovanosti řešení problému s chrápáním členů sodalitia .... a dalších. albino
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime27.12.07 11:55

Antonio Ghislieri napsal:
Včera jsme se sdíleli s M.R.Č a F.M. v zařízení U Žaludů a později ještě někde, čehož název mi je dosud neznámý. Kromě výše jmenovaných se účastnilo ještě moje spolubydlo a jistá dáma, OK ji bude znát, kterážto mne jednak nafackovala a druhak pokousala...Byl to velmi povedený večer.
Aneb jak praví lidová (právě vymyšlená) pranostika:
Na svatého Štěpána
to se chlastá do rána :-)

To mě tedy řekni, že ty Antonio místo abys na Vánoce byl s rodinou se necháváš pokousat někde v pajzlu od nějaké poběhlice.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů   Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silvestr svobodných a nezadaných Tradicionalistů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
Přejdi na: