+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dárek od Jarka Nohavici

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime15.12.06 9:23

Dá se mu vytýkat ledacos, ale mám ho rád...

http://www.nohavica.cz/cz/diskografie/alba/disk_pod_stromecek.htm

Přeji příjemný poslech
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime12.01.07 12:06

Mnohé Nohavicovy názory bezesporu nemusím ale v jedné věci má pravdu. Bylo to po vydání alba Moje smutné srdce když na nějakém koncertě (který jsem myslím zaslechl v rádiu), říkal do publika:

"VESELÁ PÍSNIČKA O LÁSCE, NO PROSÍMVÁS, ŘEKNĚTE MI, CO JE TO ZA PÍSNIČKU!"
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime12.01.07 12:27

No, to já mám radši Kryla. Je takový opravdový. A opravdovost, tu mám rád nejen v hudbě.

Taky nevím proč se u písní (ne u ubohých popěvků typu např. I. Mládek nebo k řachtátní určených písní např. do němčiny otrocky přeložené národní písně "nešťastný šafářův dvoreček", kde zařehtal můj "schwarzer pferd") řachtat. A to nejen u těch o lásce.
Pořádná píseň - teda podle mě - to je melodie + poezie v různém poměru směsném, obojí ale musí být dobré aby výsledek byl také dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime12.01.07 12:33

Jojo, Kryl. Pro mého taťku prorok a pátý evangelista cyclops

Já ho mám ale taky rád. Líbí se mi i mnohými zatracovaný experiment - rockové album Dopisy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime12.01.07 14:15

Vůbec jsem nepochopil ty Nohavicovy "čuníky" a jim podobné
čuníkovštiny. To mělo být jako co? Marketingový tah dobrý, ale
jinak dost trapný. Dost jsem se za "prokletého" Jarka styděl.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime12.01.07 14:46

Martin Rafael napsal:
Vůbec jsem nepochopil ty Nohavicovy "čuníky" a jim podobné
čuníkovštiny. To mělo být jako co? Marketingový tah dobrý, ale
jinak dost trapný. Dost jsem se za "prokletého" Jarka styděl.

Dětský popěvek s možností tleskat do taktu. Vhodné pro dětí, méně inteligentní jedince za střízliva a pro ty inteligentnější JIŽ od 3 dvanáctek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime18.01.07 11:14

Martin Rafael napsal:
Vůbec jsem nepochopil ty Nohavicovy "čuníky" a jim podobné
čuníkovštiny. To mělo být jako co? Marketingový tah dobrý, ale
jinak dost trapný. Dost jsem se za "prokletého" Jarka styděl.

No, Tři čuníci byl výraz opilecké pýchy před dostavením se kocoviny z nezvládnutého chlastu.... (jako kontrapunkt lze chápat Mikymauzoleum (to je spíš výraz kocovinová deprese) domnívám se, že to bylo posledni album před léčbou alkoholismu, pak následovalo Darmoděj a hlavně Divné století...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dárek od Jarka Nohavici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dárek od Jarka Nohavici   Dárek od Jarka Nohavici Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dárek od Jarka Nohavici
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Odkazy :: Stránky, které stojí za to vidět-
Přejdi na: