+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Nový světový řád

    Goto down 
    +4
    Quido van Rijn
    René Václavek
    Mr.Difficult
    JL
    8 posters
    Jdi na stránku : 1, 2  Next
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime26.11.09 15:03

    Tento týden jsem četl přednášku od Myron C. Fagana.
    Je zde popsán vliv konkrétních lidí, aby Satanově synagoze poskytly konečnou nadvládu nad světem, aby mohli luciferskou ideologii uvalit na to, co zbude po finální sociální katastrofě, s použitím satanského despotismu.

    Je zde dobře popsán vliv Jacoba Schiffema, z domů Rothschildů ve Frankfurtu v Německu:
    Zničení křesťanství může být dosaženo pouze těmi, kdo jsou pověřeni je chránit. Pastory; muži v sutanách.

    http://hucek.cz/l_kopecky/conspiracy/MCFagan.htm

    Upozorňuji, že je to na delší večerní čtení..
    Ostatní články, na uvedeném webu, jsou dosti pochybné, ale tento přepis přednášky stojí za to.
    Návrat nahoru Goto down
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime26.11.09 15:42

    Ona je to taková "apačská" strategie, míchat pro ně nepříjemnou pravdu se zcela zjevnými nesmysly, aby ta pravda vypadala také jako nesmysl a všichni co z toho jen tu pravdu hlásají, jako banda pomatenců.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime26.11.09 15:45

    Já ten text znám. Výdycky potěší, když Žid upozorňuje na Ilumináty. Ale jsou tam faktické chyby, které zpochybňují kvalitu celého textu.

    Např.: "Tito Ilumináti byli organizováni jistým panem Weishauptem, rozeným Židem, který konvertoval na katolictví, stal se knězem a pak na výzvu tehdy nově organizovaného domu Rothschildů, odpadl a organizoval Ilumináty..."

    Adam Weishaupt byl sice rozený Žid, ke katolictví kovertoval, ale knězem nebyl...

    Taková chyba v osobě zakladatele spolku, o kterém Fagan pojednává!
    Návrat nahoru Goto down
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime26.11.09 18:57

    To je ten Fagan, co se předváděl jako špičkový americký právník kolem Temelína?

    Jinak Weishaupt byl profesorem církevního práva a zaráží mně, že by toto tehdy mohl zastávat bez svěcení.
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime27.11.09 8:49

    Já jsem zas kdesi četl, že Weishaupt knězen byl, ale jak je vidět, byl to kec.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime27.11.09 13:18

    Návrat nahoru Goto down
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime27.11.09 21:09

    Tady jsem četl kritiku Jonese:

    http://naseveru.bloguje.cz/

    (Alex Jones: krysař extrémizmu díky němuž bude „hledání pravdy“ ocejchováno jako mentální nemoc)
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime27.11.09 21:49

    JL napsal:
    Tady jsem četl kritiku Jonese:

    http://naseveru.bloguje.cz/

    (Alex Jones: krysař extrémizmu díky němuž bude „hledání pravdy“ ocejchováno jako mentální nemoc)

    Hm, ale napsat závistivý článek, ještě k tomu pod smyšleným jménem, ještě není kritika.

    Alex Jones byl vždycky mírně šílený freeman, který dokázal celou noc stát před domem ministra obrany a řvát: "Nejsem tvůj otrok."

    A proto ho máme rádi... " target="_blank" rel="nofollow">http:Hmm
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Nový světový řád Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Nový světový řád   Nový světový řád Icon_minitime02.12.09 21:46

    Skvělý Farage: