+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

 

 Katolická cesta

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Katolická cesta Empty
PříspěvekPředmět: Katolická cesta   Katolická cesta Icon_minitime08.02.10 15:52

Minulý týden jsem se při návštěvě Univerzitní knihovny nestačil divit - objevil jsem zde periodikum, které neslo titul KATOLICKÁ CESTA a podtitul Katolická revue. Za jejím autorstvím, jsem až po velmi hluboké analýze, objevil dr. Radomíra Malého a jistého Václava Durycha. Byl tam celý ročník 2008 a bylo mi patrné, že časopis již hodně dlouho vychází a zřejmě zatím ještě vycházet nepřestal. Ví někdo z vás blíže o něm? Dají se někde opatřit nová čísla? Jestli víte, tak kde? Mám o to velký zájem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Katolická cesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katolická cesta   Katolická cesta Icon_minitime08.02.10 19:39

daniel89 napsal:
Minulý týden jsem se při návštěvě Univerzitní knihovny nestačil divit - objevil jsem zde periodikum, které neslo titul KATOLICKÁ CESTA a podtitul Katolická revue. Za jejím autorstvím, jsem až po velmi hluboké analýze, objevil dr. Radomíra Malého a jistého Václava Durycha. Byl tam celý ročník 2008 a bylo mi patrné, že časopis již hodně dlouho vychází a zřejmě zatím ještě vycházet nepřestal. Ví někdo z vás blíže o něm? Dají se někde opatřit nová čísla? Jestli víte, tak kde? Mám o to velký zájem.

Vydávání časopisu byl ukončeno ročníkem 2008. Za jeho autorstvím nestojí dr. Malý, ale jen dr. Václav Durych. Jednotlivá čísla je možné objednat na adrese vydavatele, v případě zájmu napíšu na SZ.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Katolická cesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katolická cesta   Katolická cesta Icon_minitime08.02.10 21:01

To je škoda, jinak bych si ho objednal (i když po grafické stránce ten časopis není na takové úrovni jako Světlo, ale naplň se mi líbila). Tak si ho zkusím alespoň zpětně objednat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Katolická cesta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katolická cesta   Katolická cesta Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Katolická cesta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: