+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jednota bez Krista?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime07.03.10 8:31

Jedna ohavnost z Karlína
Mše sv. u příležitosti 2. nebeských narozenin Chiary Lubichové bude sloužena v kostele svatých Cyrila a Metoděje v Praze 8 – Karlíně v sobotu 13. března 2010 v 11:00 hod.
Celebranty budou kardinál Miloslav Vlk a apoštolský nuncius, arcibiskup Diego Causero.

Už jedna novodobější potopa Karlína stačila, další by Karlín i jejich oázu zničila.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime07.03.10 11:58

Tragikomicke, jak jsou si jisti spasou te carodejnice.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime07.03.10 12:29

Tak i nuncius? To je ale smutné.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime08.03.10 12:44

Jakub napsal:
Tragikomicke, jak jsou si jisti spasou te carodejnice.

A ona, chudák třeba tolik prosí o modlitbu! Není sranda mít pověst "svatosti". Pokud člověka čeká očistec, tak se ocitne na místě duší, za které se nikdo nemodlí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime08.03.10 16:09

Tak třeba je v pekle....pak by jí ani nejvroucnější modlitby nepomohly. Těžko říct. Žádné vidění jsem doposavad v tomto ohledu neměl...ostatně...já jsem nikdy žádné vidění neměl. :-)

Georgeus Ioannes Baptista napsal:
Jakub napsal:
Tragikomicke, jak jsou si jisti spasou te carodejnice.

A ona, chudák třeba tolik prosí o modlitbu! Není sranda mít pověst "svatosti". Pokud člověka čeká očistec, tak se ocitne na místě duší, za které se nikdo nemodlí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 9:42

Jednota bez Krista?
Nepřekvapuje, když se Lubichová k podpoře globalismu pokouší citovat našeho Pána: „Ježíš byl prvním, kdo zaséval semena globalizace, když řekl ‚ať jsou všichni jedno‘. – Fokoláre nikdy a nikde nezmiňuje přikázání obrátit svět ke katolicismu. Fokoláre se horlivě snaží potlačit dogmata náboženství, která nám pomáhají činit správná morální rozhodnutí.
„Jednou z nejvíce demoralizujících pověr v tomto státě je pokus oddělit morálku od učení magisteria. .. Co je základem hodnoty posvátnosti dětství než učení o tom, že dítě má nesmrtelnou duši? Zrušte to, dívejte se na dítě pouze ve světle jeho užitečnosti pro Stát a brzy znovu začne vraždění novorozeňat.
Sv. Pius X: Je však divná, alarmující a současně zarmucující drzost a lehkovážnost lidí, kteří sebe samy nazývají katolíky a kteří sní o přetvoření společnosti ‚království lásky a spravedlnosti‘ na zemi, mimo rámec katolické církve.
Závěr: Moderní globalismus se pokouší nahradit malý lokální patriotismus, který je součástí lidské přirozenosti. Synovská úcta je v tradiční katolické teologii ctností: plně se očekává a podněcuje to, aby člověk miloval svoji vlastní zemi více než jiné a aby zvláště pečoval o její prospěch.

Otče Cúthe, prosím, nedovolte ve svém kostele sloužit mši na oslavu novodobého pohanství!
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 11:42

Foko bude strašit ještě dlouho. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Irenej
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
Irenej


Male Počet příspěvků : 683
Na +T+ od : 12. 02. 07

Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 12:09

Foko foku voko nevyklove.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 12:40

Promiňte mi, ale o. Cúth není jenom fokolarín a šťastný otec nejméně jednoho dítěte, ale také defraudant. Ten těžko něco nedovolí, co mu ta sebranka, která ho kryje přikáže.

Martin Středa napsal:
Jednota bez Krista?
Nepřekvapuje, když se Lubichová k podpoře globalismu pokouší citovat našeho Pána: „Ježíš byl prvním, kdo zaséval semena globalizace, když řekl ‚ať jsou všichni jedno‘. – Fokoláre nikdy a nikde nezmiňuje přikázání obrátit svět ke katolicismu. Fokoláre se horlivě snaží potlačit dogmata náboženství, která nám pomáhají činit správná morální rozhodnutí.
„Jednou z nejvíce demoralizujících pověr v tomto státě je pokus oddělit morálku od učení magisteria. .. Co je základem hodnoty posvátnosti dětství než učení o tom, že dítě má nesmrtelnou duši? Zrušte to, dívejte se na dítě pouze ve světle jeho užitečnosti pro Stát a brzy znovu začne vraždění novorozeňat.
Sv. Pius X: Je však divná, alarmující a současně zarmucující drzost a lehkovážnost lidí, kteří sebe samy nazývají katolíky a kteří sní o přetvoření společnosti ‚království lásky a spravedlnosti‘ na zemi, mimo rámec katolické církve.
Závěr: Moderní globalismus se pokouší nahradit malý lokální patriotismus, který je součástí lidské přirozenosti. Synovská úcta je v tradiční katolické teologii ctností: plně se očekává a podněcuje to, aby člověk miloval svoji vlastní zemi více než jiné a aby zvláště pečoval o její prospěch.

Otče Cúthe, prosím, nedovolte ve svém kostele sloužit mši na oslavu novodobého pohanství!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 14:16

Timor Mortis napsal:
Promiňte mi, ale o. Cúth není jenom fokolarín a šťastný otec nejméně jednoho dítěte, ale také defraudant. Ten těžko něco nedovolí, co mu ta sebranka, která ho kryje přikáže.

Timore, jedná se o kněze, který mne křtil.
Co jste napsal, navíc bez jakkýchkoliv důkazů, mi přijde jako těžká pomluva.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 14:25

Nemám důkazy fyzické povahy, žel Bohu, kdyby ano - zveřejnil bych je.
Nicméně co se těch peněz týče, tam stačí kupecké počty - kolik bylo vybráno a kolik se prostavělo. Kde je rozdíl?
A co se týče těch dětí...mám to z velmi dobrého zdroje z farnosti, konkrétně někoho, kdo bydlel ve stejném domě. Nemám důvod nevěřit.
Příslušnost k fokoláre netřeba dokladovat.

Pochopitelně, pokud by se ukázalo, že nemám pravdu rád tato tvrzení odvolám, ba klidně se omluvím. Nebojím se uznat, že nemám pravdu, když ji nemám.

Martin Středa napsal:
Timor Mortis napsal:
Promiňte mi, ale o. Cúth není jenom fokolarín a šťastný otec nejméně jednoho dítěte, ale také defraudant. Ten těžko něco nedovolí, co mu ta sebranka, která ho kryje přikáže.

Timore, jedná se o kněze, který mne křtil.
Co jste napsal, navíc bez jakkýchkoliv důkazů, mi přijde jako těžká pomluva.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 15:00

Nemám důkazy fyzické povahy, žel Bohu, kdyby ano - zveřejnil bych je.
Nicméně co se těch peněz týče, tam stačí kupecké počty - kolik bylo vybráno a kolik se prostavělo. Kde je rozdíl?

- poznámka o kupeckých počtech je velice vágní vysvětlení, typu šeptandy "jedna paní povídala"
Peníze na rekonstrukci far, oázy a opravy kostela chodí z různých zdrojů domácích i evropských. Zde je nutno náhlédnout do účetnictví. Výdaje za faktury na opravu je nutno porovnat se skutečností - vy jste toto učinil?


A co se týče těch dětí...mám to z velmi dobrého zdroje z farnosti, konkrétně někoho, kdo bydlel ve stejném domě. Nemám důvod nevěřit.

- vaše dobré zdroje neznám, opět bez důkazů jako předchozí tvrzení
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime11.03.10 15:08

Nebudu se přít. Účetnictví jsem neviděl, ale rád bych. Myslím si, že by to bylo velmi zajímavé čtení. :-)
Beru svou poznámku zpět pro nedostatek fyzických důkazů. Myslím si to dál, ale beru svou poznámku zpět a omlouvám se vám i pan Cúthovi, že tvrdím něco, co nemohu věrohodně prokázat. Mea maximissima culpa.

Martin Středa napsal:
Nemám důkazy fyzické povahy, žel Bohu, kdyby ano - zveřejnil bych je.
Nicméně co se těch peněz týče, tam stačí kupecké počty - kolik bylo vybráno a kolik se prostavělo. Kde je rozdíl?

- poznámka o kupeckých počtech je velice vágní vysvětlení, typu šeptandy "jedna paní povídala"
Peníze na rekonstrukci far, oázy a opravy kostela chodí z různých zdrojů domácích i evropských. Zde je nutno náhlédnout do účetnictví. Výdaje za faktury na opravu je nutno porovnat se skutečností - vy jste toto učinil?


A co se týče těch dětí...mám to z velmi dobrého zdroje z farnosti, konkrétně někoho, kdo bydlel ve stejném domě. Nemám důvod nevěřit.

- vaše dobré zdroje neznám, opět bez důkazů jako předchozí tvrzení
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednota bez Krista? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednota bez Krista?   Jednota bez Krista? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednota bez Krista?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: