+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Pouť katolické tradice do Čenstochové

    Goto down 
    4 posters
    Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime25.06.07 22:15

    Pouť katolické tradice do Čenstochové.

    Více zde: http://www.katolikrevue.cz/prednasky/pielgrzymka_2007.htm
    a zde: http://www.piusx.org.pl/pielgrzymka/

    A nedělejte drahoty!
    Návrat nahoru Goto down
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime25.06.07 22:45

    Šel bych hned!!! Tedy moc rád, nikoliv že bych vyrazil napřed sám Sad Z praktických a zcela přízemních důvodů to však nevidím moc reálně - i když dnes mě zaměstnavatel důrazně napomenul, že mám příliš nevyčerpané dovolené...
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime28.06.07 12:44

    A co se domluvit více lidí co nemůže na celou pouť a někde se připojit ? třeba jen na pár dní na konec
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime28.06.07 15:08

    Co já vím, tak se někteří bratři Slováci chystají přijet 14.8. ráno do Čenstochové na slavnostní vstup. Problém je, že nikdo nezná hodiny, kdy ten vstup bude, takže se tam musí čekat nebo ještě lépe zavolat. Pokud vím, tak na stránkách pouti by měl být tel. na bratra Klauze, s nímž by šlo nějakou koordinaci pohybů domluvit.

    Pak lze do 15-tého zůstat v Čenstochové a přespat ve škole. (Doufám, že se bude spát ve škole a ne jako předloni na staveništi, kde mi pršelo na hlavu.)
    Návrat nahoru Goto down
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime28.06.07 15:24

    To je docela zajímavá možnost. ten závěr bych stihl mnohem spíš. A určitě lepší než nic. Pokud byste se někdo takto chystal určitě dejte vědět.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime28.06.07 15:37

    Tak v tomto případě bych si i dovolenou snad vybojoval. Počítejte předběžně i s mou účastí.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime29.06.07 9:46

    Já bych zájem měl ,mohu vzít i auto pokud nás bude 5 Smile i míň samozřejmě
    Návrat nahoru Goto down
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime29.06.07 14:01

    Pro mě je to časově ještě daleko, abych mohl účast slíbit s jistotou, ale udělám proto co půjde. Kdyby nás bylo víc ( a to by bylo bezva) tak můžu taky vzít auto. Nebo podle dohody
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime12.07.07 8:36

    zatím mám ještě 3 volná místa v autě
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime01.08.07 16:42

    Chlapi, beru mobil. Mohu někomu z vás večer 13.8. zavolat a sdělit informace, případně ještě mohu poslat sms 14-tého ráno. S kým mám komunikovat?
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime01.08.07 17:08

    Se mnou, nebo lépe s Františkem.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime01.08.07 18:13

    To by bylo fajn. Podle instrukcí od P. Stehlina bychom vás měli očekávat mezi osmou a jedenáctou v alei Najswietszej Panny. Tak se podle toho snažíme zařídit. Za jakékoliv upřesnění či změnu dispozic přímo z terénu budeme vděčni a "bohatě se odměním(e)".
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 9:24

    Kdybych se někam vešel (jsem ale dost neskladný - 194cm/96kg) a nikomu nevadila moje přítomnost, tak na 2 dny bych se také moc rád zúčastnil :-)
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 10:17

    Tvoje přítomnost by určitě nevadila. Zatím to vypadá tak, že auto z Prahy je zaplněné čtyřmi lidmi, z nichž jeden snad ještě není jistý(?). Berem to směr Chrudim a pak sever(Náchod).
    Zkus se domluvit s Františkem, protože ta kára je jeho Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 10:29

    Mno teď jsem si uvědomil, že to nebude tak jednoduché, protože jsem si vzpomněl, že jsme se domlouvali s manželkou, že pojedeme 15.8. do Vídně...
    Ale uvidíme...
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 10:50

    tedy ještě mne napadla jedna varianta .Aby to bylo levnější můžeme z Náchoda pokračovat mým autem ,mám opravdu malou spotřebu a u mne nemusí mít strach o pohodlí ani ten pán 194/96 kg Smile, ale je to jen návrh

    Jakube já tedy moc počítat neumím ,ale nebylo by nás tímto už 5 ???
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 11:07

    Počítat umíš, pět by nás bylo a je fakt, že ty máš takový trochu velkoprostorovější žihadlo:)
    Domluvte se s Františkem. Mně je fuk, jak se tam dostanu, hlavně že se tam dostanu. Chci si koupit obraz Matky Boží Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 11:16

    Iacobus Augustinus napsal:
    Mně je fuk, jak se tam dostanu, hlavně že se tam dostanu. Chci si koupit obraz Matky Boží Smile

    Nápodobně.
    A jelikož je to vlastně ikona, plně schvaluji a taky bych si rád nějakou reprodukci pořídil...
    A taky nějaké knížky o tradiční liturgii (snad se nepletu, když si myslím, že tam má FSSPX kněhkupectví?)
    A taky příležitost jak rozšířit sbírku piv (etiket a plechovek) - ovšem Polsko mám zastoupeno celkem hojně Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 11:27

    Antonio Ghislieri napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Mně je fuk, jak se tam dostanu, hlavně že se tam dostanu. Chci si koupit obraz Matky Boží Smile

    Nápodobně.
    A jelikož je to vlastně ikona, plně schvaluji a taky bych si rád nějakou reprodukci pořídil...
    A taky nějaké knížky o tradiční liturgii (snad se nepletu, když si myslím, že tam má FSSPX kněhkupectví?)
    A taky příležitost jak rozšířit sbírku piv (etiket a plechovek) - ovšem Polsko mám zastoupeno celkem hojně Very Happy

    Výborná společnost je jen prémie, za kterou jsem moc rád Wink
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 12:38

    Chlapi, v Čenstochové je možnost přespat ze 14. na 15. Celou noc probíhá adorace, bude přijímání do Militia Immaculata a Škapulířového bratrstva, určitě proběhnou i přednášky, možná divadlo... Minule jsme přespávali ve škole, což bylo super. Tak se to snad letos také povede.

    Jinak centrálním bodem je kaple a knihkupectví Te Deum, ul. Św. Barbary 15: http://mapa.szukacz.pl/?n=50,80817&e=19,09616&m=Cz%C4%99stochowa&z=0&t=kaplica%20%C5%9Bw.+Atanazego+Wielkiego
    Pouť katolické tradice do Čenstochové Czestochowa3
    Návrat nahoru Goto down
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 13:45

    Díky Martinovi za informace. Pro ostatní shrnuji současný plán "zájezdu". Zatím to vypadá, že jedno (moje) auto vyjede z Prahy přes Chrudim do Náchoda a odtud budeme pokračovat (Davidovým autem) do Polska. Je nás zatím pět. Pokud by se přidali další zájemci (např. Antonio či kdokoliv další) nebude problém se po trase posbírat a pokračovat auty dvěma. Jen se včas hlašte, ať to stihneme domluvit.
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 13:58

    Zatím tedy není jisté, že pojedu (viz. výše), ale rád bych. V tom případě je pro mne, jakožto obyvatele Štadtlu, nejjednodušší dojet do Pardubic a tam se připojit ke zbytku výpravy...
    Mýlím-li se a Pardubice nejsou na trase vaší pouti, opravte mne :-)
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 14:00

    Pokud by nebyly, tak já tam dojedu, aby František nemusel zbytečně do Chrudimi.
    Je to kousek.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 14:04

    Přes Pardubky pojedu, tak jako tak. Do Chrudimi to už není taková zajížďka a pokud bychom vyráželi třeba v noci, bude jednodušší pro tebe zajet. Ostatně, kdy předpokládáte čas výjezdu? David počítá tak pět hodin cesty z Náchoda. A bylo by optimální tam být nejpozději v osm ráno.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime02.08.07 14:08

    Antonio Ghislieri napsal:
    Zatím tedy není jisté, že pojedu (viz. výše), ale rád bych. V tom případě je pro mne, jakožto obyvatele Štadtlu, nejjednodušší dojet do Pardubic a tam se připojit ke zbytku výpravy...
    Mýlím-li se a Pardubice nejsou na trase vaší pouti, opravte mne :-)

    Já myslím ,že přes Pardubice pojedou ,je to směrem z Chrudimi na Náchod
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Pouť katolické tradice do Čenstochové Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Pouť katolické tradice do Čenstochové
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -
    » Rzymski katolik

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
    Přejdi na: