+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Pouť katolické tradice do Čenstochové

    Goto down 
    4 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime08.08.07 13:04

    Já myslím ,že určitě ne Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime08.08.07 13:07

    ještě navrhuju si před odjezdem vyměnit čísla na mobily, abychom se mohli průběžně informovat o případných zpožděních a snadněji se na místech srazů našli.
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime08.08.07 13:10

    Napadlo mne to samé...
    Posílám ti telefon na sebe soukromou zprávou, Jakub na mne (a vice versa) telefon má :-)
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime11.08.07 22:29

    Pánové jste co nejsrdečněji zváni na večerní pohoštění až dorazíte do Č.Kostelce ,následně vydatně posilněni vyrazíme směr Polsko Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime11.08.07 22:55

    Děkuji. To je od tebe a zejména tvé paní velmi laskavé.
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 10:52

    Přeji vám všem příjemnou cestu. Čenstochová není odsud tak daleko, a mrzí mě, že nemohu jet. Ale mám moc práce. Trasa - pokud mohu poradit - Náchod, Kudowa, Klodsko, Nysa, Opole, Czestochowa. Proč byste měli zajíždět do Wroclawi to mi není jasné, leda byste se tam chtěli podívat. Silnice po doporučené trase je dobrá, záleží na hustotě provozu.
    Pán vás provázej.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 12:50

    Děkujeme.
    Bůh jistě dá a vrátíme se nepoškozeníSmile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 15:19

    Přes Wroclav nejedem ,to byl jen návrh já mám v práci poláky a ti mi řekli kudy tudy cestička Very Happy
    jinak je to 300 km to je skoro jako do Jaidhofu Quido Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 16:41

    kirkmen napsal:
    Přes Wroclav nejedem ,to byl jen návrh já mám v práci poláky a ti mi řekli kudy tudy cestička Very Happy
    jinak je to 300 km to je skoro jako do Jaidhofu Quido Very Happy

    Máš pravdu - ani ne 300 - jako do Jaidhofu, to byla pohoda. Do Zaitzkofenu to byla kupodivu taky pohoda, ale to se jelo převážně po dálnici, 500 km tam 500 zpět - jedna cesta něco přes 6 hodin. Těch 300 v Polsku po silnici dá asi do 5 hodin. Bacha na rychlost a když vás policajti zastaví, tak žádné prudké pohyby, řidič ruce na volantě. Jo a vezměte si do auta hasicí přístroj a reflexní vestu, hasičák stačí ten nejlevnější, s oblibou zastavují čechy a kdo ho nemá tučná pokuta - prý nějaký nový předpis. Jsou tam všude ne jako tady.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 17:04

    Quido van Rijn napsal:
    kirkmen napsal:
    Přes Wroclav nejedem ,to byl jen návrh já mám v práci poláky a ti mi řekli kudy tudy cestička Very Happy
    jinak je to 300 km to je skoro jako do Jaidhofu Quido Very Happy

    Máš pravdu - ani ne 300 - jako do Jaidhofu, to byla pohoda. Do Zaitzkofenu to byla kupodivu taky pohoda, ale to se jelo převážně po dálnici, 500 km tam 500 zpět - jedna cesta něco přes 6 hodin. Těch 300 v Polsku po silnici dá asi do 5 hodin. Bacha na rychlost a když vás policajti zastaví, tak žádné prudké pohyby, řidič ruce na volantě. Jo a vezměte si do auta hasicí přístroj a reflexní vestu, hasičák stačí ten nejlevnější, s oblibou zastavují čechy a kdo ho nemá tučná pokuta - prý nějaký nový předpis. Jsou tam všude ne jako tady.

    Já si vezmu kolárkovou košili. Kdyby něco, nápadně se vykloním z okýnka Laughing
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 17:14

    Iacobus Augustinus napsal:
    Quido van Rijn napsal:
    kirkmen napsal:
    Přes Wroclav nejedem ,to byl jen návrh já mám v práci poláky a ti mi řekli kudy tudy cestička Very Happy
    jinak je to 300 km to je skoro jako do Jaidhofu Quido Very Happy

    Máš pravdu - ani ne 300 - jako do Jaidhofu, to byla pohoda. Do Zaitzkofenu to byla kupodivu taky pohoda, ale to se jelo převážně po dálnici, 500 km tam 500 zpět - jedna cesta něco přes 6 hodin. Těch 300 v Polsku po silnici dá asi do 5 hodin. Bacha na rychlost a když vás policajti zastaví, tak žádné prudké pohyby, řidič ruce na volantě. Jo a vezměte si do auta hasicí přístroj a reflexní vestu, hasičák stačí ten nejlevnější, s oblibou zastavují čechy a kdo ho nemá tučná pokuta - prý nějaký nový předpis. Jsou tam všude ne jako tady.

    Já si vezmu kolárkovou košili. Kdyby něco, nápadně se vykloním z okýnka Laughing

    Škoda, že to neuvidím ..... Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 17:41

    Iacobus Augustinus napsal:


    Já si vezmu kolárkovou košili. Kdyby něco, nápadně se vykloním z okýnka Laughing



    Mám si také vzít kolárkovou košili? lol!
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 17:42

    Myslím, že Poláci dostanou srdeční záchvat Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 18:41

    Díky Quido za upozornění ,mám na to jen zítřek abych ho sehnal .No cesta tam snad bude v pohodě protože pojedem přes noc a zpět snad Bůh dá a poutnákům nějaký ten prohřešek promine.
    Jinak vezu drahocenný náklad (tradiční katolíky Very Happy ) a je dražší než zlato čili pojedu obezřetně Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime12.08.07 18:47

    Hasičák nemám, ale vestu můžu vzít...ty mám dokonce 2 :-)

    Právě jsem se vrátil z 300 km štreky ze Šumavy a už abych se pomalu chystal na další...ale těším se moc :-)
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 9:49

    Tak jsem sbalen (vpodstatě jenom knížky - 2 modlitební a 2 na čtení), náhradní fusekle a trenky a kuřivo :-) a dřepím v zaměstnání...
    A natěšen posunuju vůlí ručičku hodin, abych už konečně vypadl z práce a nasedl do rychlíku směr PCE :-)
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 9:59

    Vestu mám ,to bylo v ceně auta Smile
    Hasičák koupím není problém ,na kouření budem dělat zastávky .
    Kolárkové košile jsou vítány Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 10:09

    Já bych spíš potřeboval auto v ceně vesty Very Happy
    No je jasný, že ti v autě hulit nebudu (eme) :-)
    Kolárkovou košili jsem nakonec nevzal...to by bylo skutečně o srdeční kolaps :-)
    Navíc bych jí ani nenašel...doma panuje docela pořádková anarchie, co se prádla týče Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 10:13

    Pořádková anarchie panuje i u nás ,chudák žena to nestíhá po nás uklízet Very Happy
    A protože nejde se mnou ,tak určitě až v Polsku zjistím co mi chybí Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 10:35

    Jsem na tom jako Antonio.
    Brevíř, svatý Augustin a nějaké ty náhradní spodky + ponožky.
    Košili beru(na sebe).
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    František Matěj
    Sodalitium pianum
    Sodalitium pianum
    František Matěj


    Male Počet příspěvků : 332
    Věk : 55
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 10. 12. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 10:42

    Myslím, že věcí bez kterých se člověk v nejhorším neobejde, není mnoho. Asi se bude hodit spacák, ne? Pokud někdo nemá a dá mi ještě vědět, můžu mu zapůjčit.
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 10:42

    Tak já mám Časoslov (náš brevíř), Žaltář, Solovjevovo Čtení o boholidství a Koppové Izraelské proroky, jedny trenýrky,jedny ponožky, dvě fajfky s příslušenstvím (maskováno jako breviář) a to je vše.
    Ještě koupím nějaké bagety (asi) a vyměním 100 PZL...
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 11:01

    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 11:41

    Ještě 4 a půl hodiny v práci :-(
    Já to nevydržím............:-)
    Už hledám zdroje pro doplnění pivní sbírky: supermarkety :-)

    Interaktivní mapa města: http://www.czestochowa.miasto.biz/mapa.php
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime13.08.07 11:59

    Jen prosím vás někdo si zapamatujte to náměstí kde se to koná plus kde je kaple bratrstva ,já na názvy nemám pamět už za Náchodem si to nebudu pamatovat .Děkuji
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Pouť katolické tradice do Čenstochové   Pouť katolické tradice do Čenstochové - Stránka 4 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Pouť katolické tradice do Čenstochové
    Návrat nahoru 
    Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -
    » Rzymski katolik

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
    Přejdi na: