+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Všeobecný indult 7/7/07

    Goto down 
    +7
    František Matěj
    René Václavek
    Antonio Ghislieri
    Michal Kretschmer
    Mr.Difficult
    Fr. Albert T.O.P.
    Quido van Rijn
    11 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

    Bude pražské arcibiskupství sabotovat papežovo Summorum pontificum?:)
    Ano
    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Vote_lcap78%Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Vote_rcap
     78% [ 32 ]
    Ano
    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Vote_lcap22%Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Vote_rcap
     22% [ 9 ]
    Celkem hlasů : 41
     

    AutorZpráva
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime09.07.07 19:05

    Heslo čím hůř, tím líp si taky v této situaci připomínám. Ale taky myslím na kněze, kteří nemají tu odvahu se připojit a čekali na indult jako na smilování.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime09.07.07 19:07

    To já mám raději bujón a to prosím slepičí ,ale nepohrdnu ani hovězím .Jen teď nevím co mi prospěje více ,jestli kujón nebo bujón Basketball
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime09.07.07 19:51

    Martine, už dlouho mi v hlavě klíčí myšlenka, ale až teď jsem si jistý jako ještě nikdy, že on JE KARDINÁL TAJNÝM AGENTEM BRATRSTVA?!?!?!?!
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime09.07.07 22:37

    Iacobus Augustinus napsal:
    Vidíš! Kardinál naříkal, že neví, jestli se vůbec u nás dá takový misál sehnat, tak mu ho můžeš ofotit a poslat(protože předpokládám, že vzdát se ho nechceš). Laughing

    A mám to zkusit? Tento misálek z ruky nevydám i kdyby mně mučili, leda ho zapůjčím ke sloužení Mše svaté, to by pro mne byla čest. A vsadím boty, že na kurii v archivu mají minimálně jeden a navíc, kdyby chtěl určitě by si vzpomněl, mám za to, že asi tak 2 - 3 roky tak sloužil.

    Ale kdyby měl někdo zájem o Šalera tak věnuji mám jich asi pět.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime09.07.07 23:13

    Nechci malovat čerta na zeď, ale ty boty co jsem vsadil, bych možná po Exaltatio s. Crucis vyhrál, no necháme se překvapit jak to dopadne, teda spíš nebudem ustávat v modlitbách.
    A byl tu taky někde odkaz na jedno z kardinálových vyjádření, kde bylo zmíněno několik míst, kde bude tridentská sloužena, byl mezi nimi i Strahov, tato informace mi byla dnes ze strahovských zdrojů dementována, tedy zatím se o tom vážně neuvažuje, ale uvidíme.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 7:10

    Alumnus napsal:
    Nechci malovat čerta na zeď, ale ty boty co jsem vsadil, bych možná po Exaltatio s. Crucis vyhrál, no necháme se překvapit jak to dopadne, teda spíš nebudem ustávat v modlitbách.
    A byl tu taky někde odkaz na jedno z kardinálových vyjádření, kde bylo zmíněno několik míst, kde bude tridentská sloužena, byl mezi nimi i Strahov, tato informace mi byla dnes ze strahovských zdrojů dementována, tedy zatím se o tom vážně neuvažuje, ale uvidíme.

    Můj milý tonzurovaný brachu, nemáme to snadné.
    Kardinálovi radši nic neposílej, ten už to má dávno vymyšlené.
    Ale jak jsem psal Martinovi, on je určitě tajným agentem Bratrstva, nic jiného mi z toho nevychází Laughing
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 7:38

    Pavel Prebral napsal:
    Myslím, že tímto Jeho Eminence jasně vyjádřila svůj úmysl vydat na podzim zákaz.

    V pražské arcidiecézi se ještě budou dít věci. Papežský dokument bude podroben kardinálově revizi a bude vydána jakási prováděcí vyhláška.
    Praha holt musí mít stále nějaká privilegia Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 7:41

    Myslíš, že se to bude týkat jen Prahy?
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 8:56

    Iacobus Augustinus napsal:
    Myslíš, že se to bude týkat jen Prahy?

    To si myslím. Pražská arcidiecéze je stále vpředu Smile naštěstí jsou někteří sídelní biskupové z jiných diecézí vstřícnější.
    Sice mám Prahu rád, ale radši než Terra Icognita ji nemám a mě zajímá předeším to, jak to bude vypadat u nás. Může to vypadat jako sobeckost, ale osud prahy je mi volnější a zajímá mě právě tak moc, jako zajímá pražáky osud terra incognita. Kromě toho v Praze mají možost tridentu stále a u nás nikde nic. Takže asi tak.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:01

    Já chápu, proč je Ti Praha celkem volná, ale myslel jsem to spíš tak, že biskupové budou následovat kardinálova příkladu. Na to ho znám moc dobře, abych věděl, že si to umí zařídit.
    Tvůj optimismus mě docela udivuje Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:08

    Nazapomeň, že kardinál Vlk půjde na vejminek, což tradici posílí - a zmizí jeden brbla, který se bojí vanutí Ducha Smile - to je jeho vlastní rétorika proti tradičně smýšlejícím kněžím - kdo s čím zachází, tím také schází.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:13

    Alumnus napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Vidíš! Kardinál naříkal, že neví, jestli se vůbec u nás dá takový misál sehnat, tak mu ho můžeš ofotit a poslat(protože předpokládám, že vzdát se ho nechceš). Laughing

    A mám to zkusit? Tento misálek z ruky nevydám i kdyby mně mučili, leda ho zapůjčím ke sloužení Mše svaté, to by pro mne byla čest. A vsadím boty, že na kurii v archivu mají minimálně jeden a navíc, kdyby chtěl určitě by si vzpomněl, mám za to, že asi tak 2 - 3 roky tak sloužil.

    Ale kdyby měl někdo zájem o Šalera tak věnuji mám jich asi pět.

    Já myslím, že kardinál mě na mysly ten velký kněžský misál ,o těch "historických" z antiky se moc pochvalně nevyjádřil
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:13

    Tak toto je už fakt šialené.

    Malý citát: "Nemohol som sa ubrániť slzám, toto bol najsmutnejší okamih môjho života ako človeka, kňaza a biskupa", povedal Luca Brandolini, člen talianskej liturgickej komisie pre rímsky denník La Republica v nedeľu.

    "Je to deň smútku, nielen pre mňa, ale pre mnohých, ktorí pracovali pre 2. Vatikánsky Koncil. Reforma pre ktorú mnohí pracovali, s veľkou obetavosťou a len s túžbou obnovy Cirkvi, bola teraz zrušená."
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:16

    Četl jsem to na Kreuz netu a nemohl jsem se nesmát Very Happy
    Quido, vsadíme se? Wink
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:18

    kirkmen napsal:
    Alumnus napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Vidíš! Kardinál naříkal, že neví, jestli se vůbec u nás dá takový misál sehnat, tak mu ho můžeš ofotit a poslat(protože předpokládám, že vzdát se ho nechceš). Laughing

    A mám to zkusit? Tento misálek z ruky nevydám i kdyby mně mučili, leda ho zapůjčím ke sloužení Mše svaté, to by pro mne byla čest. A vsadím boty, že na kurii v archivu mají minimálně jeden a navíc, kdyby chtěl určitě by si vzpomněl, mám za to, že asi tak 2 - 3 roky tak sloužil.

    Ale kdyby měl někdo zájem o Šalera tak věnuji mám jich asi pět.

    Já myslím, že kardinál mě na mysly ten velký kněžský misál ,o těch "historických" z antiky se moc pochvalně nevyjádřil

    To je jasný, ale absurdita toho jeho výroku je hrozivá Smile
    Na Hradčanech mají zásobenou knihovnu jako málo kde.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:20

    Quido van Rijn napsal:
    Nazapomeň, že kardinál Vlk půjde na vejminek, což tradici posílí - a zmizí jeden brbla, který se bojí vanutí Ducha Smile - to je jeho vlastní rétorika proti tradičně smýšlejícím kněžím - kdo s čím zachází, tím také schází.

    Nezlob se na mne ,ale tohle považuji za velký optimismus .
    1. Místo Vlka tam bude třeba Malý a to myslíš ,že bude lepší ? no nevím
    2. Pokud vím tak Duka nesnáší jakýkoliv projev či jednání směřující k předkoncilní tradici ,takže také nechápu optimizmus pro naši diecézi
    3.Je jisté ,že naši biskupové možná se spožděním půjdou za Vlkem ,stejně jako v případě TeDeum a pokud sem dobře informován tak i přijímání na ruku násilně Vlk prosadil i v jiných diecezích .Oni ho poslouchají

    Mimochodem ,kdy půjdeme za tím Boguslavem ?
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:22

    Theudemer de Théourane napsal:
    Tak toto je už fakt šialené.

    Malý citát: "Nemohol som sa ubrániť slzám, toto bol najsmutnejší okamih môjho života ako človeka, kňaza a biskupa", povedal Luca Brandolini, člen talianskej liturgickej komisie pre rímsky denník La Republica v nedeľu.

    "Je to deň smútku, nielen pre mňa, ale pre mnohých, ktorí pracovali pre 2. Vatikánsky Koncil. Reforma pre ktorú mnohí pracovali, s veľkou obetavosťou a len s túžbou obnovy Cirkvi, bola teraz zrušená."

    to není šílené ,to je velmi smutné ,jen blázen či retardovaný jedinec nevidí spoušť po reformě. A nebo a to je to smutné, je to účelové proticírkevní a zednářské lži vyjádření ,bohužel vnitřní nepřítel je nejhorší
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:24

    A pokud místo Wolfa bude Nachtigall, pak změny nastanou. Ale chátroušský No
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:27

    Ale souhlasím s tím ,že by se měl vyvinout co největší zájem o tradiční mši aby když už nic měli pánové modernisti ,trochu problémů .Je lépe bojovat předem prohranou bitvu se ctí ,než si zachránit zadek ,ale beze cti.
    Jdu do toho s tebou Quido!
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:31

    Kirkmene a Iacube, vy mladí škarohlídi. Vás netěší, že se nepřátelé uvnitř Církve, kteří zaujíají velmi vysoká místa v hierarchii se právě demaskovali? Vy jste se nepobavili při čtení, jaké krokodýlí slzy roní modernisté? možná nejen za sebe můžu říci, že právě teď máme důvod ke slavení dílčího úspěchu na cestě k návratu tradice do Církve Kristovy. Měli bychom se radovat, připít si na konec starých podruhovatikánských struktur a těm hierarchickým modernistům k jejich breku poslat soustrastný telegram. Tak dlouho nás deptali, že si myslím zasloužíme malou satisfakci; ať pocítí co je to starý dobrý triumfalismus. Kout železo se musí dokud je žhavé.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:32

    kirkmen napsal:
    Ale souhlasím s tím ,že by se měl vyvinout co největší zájem o tradiční mši aby když už nic měli pánové modernisti ,trochu problémů .Je lépe bojovat předem prohranou bitvu se ctí ,než si zachránit zadek ,ale beze cti.
    Jdu do toho s tebou Quido!

    Tak to každopádně. Ať maj trochu těžký spaní Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:33

    Quido van Rijn napsal:
    Kirkmene a Iacube, vy mladí škarohlídi. Vás netěší, že se nepřátelé uvnitř Církve, kteří zaujíají velmi vysoká místa v hierarchii se právě demaskovali? Vy jste se nepobavili při čtení, jaké krokodýlí slzy roní modernisté? možná nejen za sebe můžu říci, že právě teď máme důvod ke slavení dílčího úspěchu na cestě k návratu tradice do Církve Kristovy. Měli bychom se radovat, připít si na konec starých podruhovatikánských struktur a těm hierarchickým modernistům k jejich breku poslat soustrastný telegram. Tak dlouho nás deptali, že si myslím zasloužíme malou satisfakci; ať pocítí co je to starý dobrý triumfalismus. Kout železo se musí dokud je žhavé.

    tak se ptám znovu ,kdy půjdem za Boguslavem ? Optimismus ti brát nechci Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:35

    Quido van Rijn napsal:
    Kirkmene a Iacube, vy mladí škarohlídi. Vás netěší, že se nepřátelé uvnitř Církve, kteří zaujíají velmi vysoká místa v hierarchii se právě demaskovali? Vy jste se nepobavili při čtení, jaké krokodýlí slzy roní modernisté? možná nejen za sebe můžu říci, že právě teď máme důvod ke slavení dílčího úspěchu na cestě k návratu tradice do Církve Kristovy. Měli bychom se radovat, připít si na konec starých podruhovatikánských struktur a těm hierarchickým modernistům k jejich breku poslat soustrastný telegram. Tak dlouho nás deptali, že si myslím zasloužíme malou satisfakci; ať pocítí co je to starý dobrý triumfalismus. Kout železo se musí dokud je žhavé.

    Na moje slova dojde, mám zkušenosti z první ruky jak se pánové chovají Smile
    Není to škarohlídství ale realismus.
    Přál bych si, abys měl pravdu, to víš že ano. Jako nic jiného. Ale až podzim nám ukáže, jak to vlastně bude. Myslím, že své narozeniny neoslavím přípitkem, že hydra modernismu konečně dostane na frak. Ale nechme se překvapit.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:41

    kirkmen napsal:
    Quido van Rijn napsal:
    Kirkmene a Iacube, vy mladí škarohlídi. Vás netěší, že se nepřátelé uvnitř Církve, kteří zaujíají velmi vysoká místa v hierarchii se právě demaskovali? Vy jste se nepobavili při čtení, jaké krokodýlí slzy roní modernisté? možná nejen za sebe můžu říci, že právě teď máme důvod ke slavení dílčího úspěchu na cestě k návratu tradice do Církve Kristovy. Měli bychom se radovat, připít si na konec starých podruhovatikánských struktur a těm hierarchickým modernistům k jejich breku poslat soustrastný telegram. Tak dlouho nás deptali, že si myslím zasloužíme malou satisfakci; ať pocítí co je to starý dobrý triumfalismus. Kout železo se musí dokud je žhavé.

    tak se ptám znovu ,kdy půjdem za Boguslavem ? Optimismus ti brát nechci Smile

    Viděl bych to začátkem srpna. Chceš-li podniknout něco už teď, zjisti, jestli nemá zrovna dovolenou a můžeš návštěvu domluvit předem na některou sobotu v první polovině srpna. Teď zrovna jsem v časové tísni, zakázky se mi jen hrnou, nemohu je odložit, nestíhám.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime10.07.07 9:43

    Quido ,ty jsi nepochopil jak velcí to jsou herci jako např. JPII.
    Samozřejmě ,že i mne by to těšilo ,kdyby to byl začátek konce bludů a herezí v církvy ,ale už v motu proprio se mluví ,že je třeba tradiční přizpůsobit ,co to znamená si nechci ani představovat Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Všeobecný indult 7/7/07   Všeobecný indult 7/7/07 - Stránka 3 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Všeobecný indult 7/7/07
    Návrat nahoru 
    Strana 3 z 17Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Všeobecný indult-
    Přejdi na: