+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Verici maminky

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.04.09 21:01

www.vericimaminky.info/ prave jsem jim napsal neco o historii Cirkve a kdysi tam psal i Rene.
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime22.04.09 20:05

O dekuji, postoupil jsem. Dnes jsem psal na verici maminky spolecne s Renem, pod "Verici" a psal tam kapitolu o " IV.Lateransky koncil- zlata era Cirkve". Tam psal o svem oblibenem tematu, historii Svate Inkvisice, jejim pusobeni proti katarum i valdenskym i patarinum. Ti pisatele se ale velmi dohadovali, ale nemeli vubec zadne argumenty a ani nejmensi znalosti cirkevni historie. Pan Rene se pak pridal. Dekuji Vam, Rene, psal jste moc dobre. Ti lide se tam ohaneji " laskou", ale laska neni nic platna pokud clovek zije v hlubokem bludu. Podivejte se tam a kdyz tak jim take napiste. Dekuji Vam. Zdravi Gui
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime16.10.09 19:20

Bernard Gui napsal:
O dekuji, postoupil jsem. Dnes jsem psal na verici maminky spolecne s Renem, pod "Verici" a psal tam kapitolu o " IV.Lateransky koncil- zlata era Cirkve". Tam psal o svem oblibenem tematu, historii Svate Inkvisice, jejim pusobeni proti katarum i valdenskym i patarinum. Ti pisatele se ale velmi dohadovali, ale nemeli vubec zadne argumenty a ani nejmensi znalosti cirkevni historie. Pan Rene se pak pridal. Dekuji Vam, Rene, psal jste moc dobre. Ti lide se tam ohaneji " laskou", ale laska neni nic platna pokud clovek zije v hlubokem bludu. Podivejte se tam a kdyz tak jim take napiste. Dekuji Vam. Zdravi Gui
-----------------------------------------------

Bernarde, chci Vám moc poděkovat. Čtu, co jste napsal na uvedeném portále, jsem teprve na 4.stránce, ale dost mně Vaše příspěvky zaujaly, možná i díky reakcím okolo stojících. Jsem rád, že o Inkvisici píšete, ať přijdete vhod či nevhod. Pro některé lidi, včetně mně, je to balsám na duši..
Čím víc čtu, tím více poznávám hloubku tajemství, která ukazujete..

Možná je to dobře, že jste uzavřen pod Trápení ve Finsku (myšleno pozitivně :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime16.10.09 20:49

Teda Bernarde, jsem už na sedmé straně, ale ty ženský jsou fakt kozy ..méé..

Obdivuji Tvoji trpělivost. Stačí od nich odejít a už se rochnají v bahně marnivosti, drsný, hrozný, úděsný.. affraid
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime16.10.09 22:35

Ano v tom mate pravdu, ja mam trpelivost a chci ty lidi pravdive informovat o historii Cirkve a Svate Inkvisice, ale ti lide vubec nemaji ani zajem ani pochopeni,ale ani viru. Oni ty zenske se nevyznaji v teologii, ani v historii, ani nevedi o liturgii, ale soudi. Jsou to opravdu lide, kteri maji dost povrchni viru- oni veri jako ovecky v neco, ale zda se mi ze opravdovou podstatu a hloubku to nema. Ja se vratil domu az ted- mel jsem prednasku z cirkevnich dejin v meste Kuopio a pak byla debata, lide se mne ptali,a mohu Vma rici ze protestansti kazatele meli alespon v necen nejake vedomosti, coz ty "verici maminky" nemaji. N a me prednasce byla vetsina luteranskych kazatelu a ja jim prdenasel o tom v cem se Lutherovo uceni odchylilo od uceni prave Cirkve svate katolicke. I zde mam trpelivost, prednasrl jsem od 17 - 19 hodin a pak byly dotazy a debata do 22.30. Zdravi Gui ze Siilinjärvi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 15:24

To jsem rád Bernarde, že těm heretikům ukazujete pravou cestu. Ty maminy jsou fakt šlahlé, pro ně je jen LÁSKA. Já bych na ně trpělivost neměl, obdivuji se Rendovi, že to mezi těmi kozami tak dlouho vydržel.
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 16:17

I mne uz dochazi trpelivost,ale neda se nic delat, my se musime snazit ukazat lidem pravou viru, i kdyz oni o to nestoji. Ano, jsou to opravdu hloupe zeny, nemaji ani nejmensi teologicke vzdelani a veri vsemu co jim modernisticti knezi kazi. Nemaji vlastni mozek, nepremysli, jen jdou za modernisty slepe jako ovce. Mne se zda ze ony ty zeny vubec nemysli samostatne, veri opravdu vsemu co oficialni zdroje jim sdeli. Smutne.
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 18:52

Uz se temi maminkami zabyvat nebudu, jsou to lide postradajici inteligenci. To, co my si zde psali, oni uverejnili na svem foru- coz jen svedci o jejich nizke inteligenci a zpusobu mysleni. Uz je necham byt. Co Vy na to, Romane?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 19:16

Ještě jsem v šoku...
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 19:37

Ja jim odpovedel kdyz se ptaji. Ano, nekdo uverejnil co si zde pisem, ale mne to nevadi, ja jim to vysvetlim. Oni pisi o lasce,ale moc opravdove lasky v nich neni. Oni jsou opravdu sama ekumena, detske mse, a podivejte se na ty jejich nazory na prijimani na ruku. Hlavne ta Elena, Ovina, Ilona a dalsi. Cituji Bibli,ale nepremysleji o jejim obsahu a smyslu slov. Ridi se Bibli doslovne, coz samozrejme nelze, nebot Bible je psana v podobenstvi. Ted hledaji v Bibli pasaze, ktere ospravedlnuji NOM a kitary v kostele. Kitara do kostela nepatri at si to sopravedlnuji jak chteji!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 21:02

Bernard Gui napsal:
Uz se temi maminkami zabyvat nebudu, jsou to lide postradajici inteligenci. To, co my si zde psali, oni uverejnili na svem foru- coz jen svedci o jejich nizke inteligenci a zpusobu mysleni. Uz je necham byt. Co Vy na to, Romane?

Bernarde, před hodinou bych řekl ano, máte pravdu, necháme je být. Tolik zlosti a nenávisti jsem dlouho nezažil..
Někdo si dal opravdu velkou práci nás vyhnat, zjistit si informace a spojit je dohromady, někomu opravdu šlapeme na kuří oko Very Happy

Věřím, že ty maminky, co chtějí poznat opravdovou víru, že tam jsou, jenom se bojí říci pravdu, když tam vládne "láska"
K nim se obracím. Proč jinak by se spustila taková nenávistná kampaň. To není normální...
Návrat nahoru Goto down
Inger Katarsky heretik
BANán
BANán
avatar


Počet příspěvků : 1816
Bydliště : SIILINJÄRVI. Finland
Na +T+ od : 16. 10. 08

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime18.10.09 21:23

Ano, Romane v tom mate pravdu. Oni se mohou najit i opravdu verici maminky,ale boji se mluvit, tam vladne opravdova "krestanska laska", ty zeny nas nenavidi, daly si praci aby nas vystvaly a ted Odd Tom je podporuje. Ted jsou jako posedle a pisi prevazne mne, kdyz ja tam psal o historii IV.Lateranskeho koncilu. Oni jsou jako posedli tim II.Vatikanskym. Ano, mate pravdu, jsou uplne posedle nenavisti, jen za to ze jsem jim psal o vire, a Cirkvi anasi historii.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime19.10.09 7:01

Pánové, nerad vám do toho mluvím, ale nebylo by lepší, kdyby boj na "Věřících maminkách" vedly zde přítomné pravověrné dámy?

A nepokoušejte se ženy pochopit Smile
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime19.10.09 8:35

Jsou to kozy na nemá cenu se jimu zabývat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime19.10.09 15:27

Bernard Gui napsal:
Ja jim odpovedel kdyz se ptaji. Ano, nekdo uverejnil co si zde pisem, ale mne to nevadi, ja jim to vysvetlim. Oni pisi o lasce,ale moc opravdove lasky v nich neni. Oni jsou opravdu sama ekumena, detske mse, a podivejte se na ty jejich nazory na prijimani na ruku. Hlavne ta Elena, Ovina, Ilona a dalsi. Cituji Bibli,ale nepremysleji o jejim obsahu a smyslu slov. Ridi se Bibli doslovne, coz samozrejme nelze, nebot Bible je psana v podobenstvi. Ted hledaji v Bibli pasaze, ktere ospravedlnuji NOM a kitary v kostele. Kitara do kostela nepatri at si to sopravedlnuji jak chteji!!!

To všechno se dá shrnout pod II.VK,ten popletl Lásku trpící a milující za tělesné a duševní prožitky(charouši).Jinak se přidávám k Mikovi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime19.10.09 20:10

Mikolaj napsal:
Pánové, nerad vám do toho mluvím, ale nebylo by lepší, kdyby boj na "Věřících maminkách" vedly zde přítomné pravověrné dámy?

A nepokoušejte se ženy pochopit Smile

Už to tak bude, právě v této chvíli mi oddTom zrušil účet, ale bylo to hopem..
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.10.09 9:43

Nechme tyto ekumámy žít jejich sladký ekumenický sen o lásce, nechme je žít v jejich ekuvoňavých manželstvích, snad se jednou probudí. Přece po nich nemůžem chtít, aby se některý z protestantských partnerů stal katolíkem. Jak neekumenické!
Nechme Tomovi klid na práci!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.10.09 18:04

René Václavek napsal:
Nechme Tomovi klid na práci!
No, pánové, nehci vám do toho kecat, ale nemůže to bejt tak, že oddtom má práci pouze s těma, kterým jsou cizý zásady slušeného chování?
Pokud se někdo chová jako hulvát a ani se neumí vomluvit, jak předvedli někteří skautíci vejš, n těžko bude působit jako věrohodnej katolík, i dyby se modlil deset Růženců denně. Nebo že by označení typu "kozy" atd. a vůbec prskat na všechny strany patřilo k trady dekóru? Smile Tak to se ani nedivim, že ty ženský necejtěj oslovený. Rolling Eyes
Apropos René o kolika ženskejch z asi 250 tam víte, že žijou v ekumanželstvích, a co ste udělal pro to, aby se něco změnilo?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.10.09 19:31

Mikolaj napsal:
Pánové, nerad vám do toho mluvím, ale nebylo by lepší, kdyby boj na "Věřících maminkách" vedly zde přítomné pravověrné dámy?

A nepokoušejte se ženy pochopit Smile


Smile Jen jestli to ono není tím, že dámy mají / zřejmě/ o něo větší vhled do ženského myšlení.
A tudíž ví, že když někde diskutovat nejde, tak to prostě nejde. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.10.09 19:35

Tomas_M napsal:
René Václavek napsal:
Nechme Tomovi klid na práci!
No, pánové, nehci vám do toho kecat, ale nemůže to bejt tak, že oddtom má práci pouze s těma, kterým jsou cizý zásady slušeného chování?
Pokud se někdo chová jako hulvát a ani se neumí vomluvit, jak předvedli někteří skautíci vejš, n těžko bude působit jako věrohodnej katolík, i dyby se modlil deset Růženců denně. Nebo že by označení typu "kozy" atd. a vůbec prskat na všechny strany patřilo k trady dekóru? Smile Tak to se ani nedivim, že ty ženský necejtěj oslovený. Rolling Eyes
Apropos René o kolika ženskejch z asi 250 tam víte, že žijou v ekumanželstvích, a co ste udělal pro to, aby se něco změnilo?

Zatímco vaše praxe, kdy veřejně mluvíte nějak a v uzamčenu pomlouváte a drbete ještě jinak je bez chyby. Smile Taková úpřimnost, že by jeden pohledal.

Obávám se bratře Tome, že vám prostě vadí přítomnost cizích kohoutů na vašem "osobním" dvorku.
Navíc schopných argumentovat a se znalostma historie do detailů.
A proto to celé......možná že v reálném životě nemáte příliš moci a dělá vám dobře tu moc uplatnit virtuálně. Nebo je to ještě jinak. Kdo ví. Nechme to celé plavat, to bude prostě nejlepší. Basketball
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.10.09 19:36

René Václavek napsal:
Nechme tyto ekumámy žít jejich sladký ekumenický sen o lásce, nechme je žít v jejich ekuvoňavých manželstvích, snad se jednou probudí. Přece po nich nemůžem chtít, aby se některý z protestantských partnerů stal katolíkem. Jak neekumenické!
Nechme Tomovi klid na práci!


Very Happy Spíše klid na dvorku. Jeden kohout na dvorek stačí. Cool
A koneckonců, možná lepší ekumanželství než soužití s nevěřícím, kdy se pak vede lítý boj, i o možnost chodit do kostela, či vzít tam děti. Některé ty osudy jsou opravdovým křížem. Vzpomenout na ně v přímluvách bychom měli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime21.10.09 21:10

Magdalena napsal:
Zatímco vaše praxe, kdy veřejně mluvíte nějak a v uzamčenu pomlouváte a drbete ještě jinak je bez chyby. Smile Taková úpřimnost, že by jeden pohledal.
Very Happy Ale když se zeptám na jediný důkaz, koho jsem jak v uzamčenu pomlouval, tak pouze napíšeš (nebo si teď vykáme?), že jsi skončila. Very Happy Ale jako falešná pomluva - dobrej pokus. Smile Jistě tě tu kolegové poplácaj po ramenou. Ovšem křesťanství v Tvých slovech je... kde?

citace :
Obávám se bratře Tome, že vám prostě vadí přítomnost cizích kohoutů na vašem "osobním" dvorku.
Obávám se sestro Věro, že mi pouze vadí hulváti. To je pak jedno, jestli to jsou chodící encyklopedie.
Ostatně pokud Tě skutečně zajímá stav věci, a ne pouze plané spekulace, můžeš se zeptat Bernarda (který stále je "mezi námi", i když i on toho napsal už dost drsného).

citace :
Navíc schopných argumentovat a se znalostma historie do detailů.
Jestli to "navíc" je myšleno jako bonus, tak k tomu bychom se tam opravdu někdy rádi dostali, ale zatím jsou pánové a jedna paní do značné míry hodně zakousnuti v základní fázi "žalujeme na všechny (modernisty) světa" (říkají tomu tuším upozorňování na nedostatky, já jen doufám, že se jednou dostane i na návrh konstruktivního řešení).
Arugmentovat a znát historii dovede ledaskdo. Ale je to jen jedna stránka věci. Pokud ruku v ruce s tím jde bohorovné souzení, urážky nebo používání všelikých logických klamů, pak se v tom sebelepší znalosti trochu rozpíjejí.

citace :
A proto to celé......možná že v reálném životě nemáte příliš moci a dělá vám dobře tu moc uplatnit virtuálně.
lol! Myslím, že mi nedělá dobře uplatnit virtuální moc, pouze uplatňuji zásadu, že kdo se neumí chovat (jak je tam popsáno v pravidlech, se kterými 99 % uživatelů nemá problém), ten se může "nechovat" jinde. A pokud by mě většina lidí tam přesvědčovala, že tam chce dotyčné i navzdory tomu mít, zařídil bych se podle toho - ale takový zájem tam nebyl.
Páni (ultra)tradicionalisti, kteří nemusejí k tomu, aby kohkoli přesvědčili o své pravdě, v každém příspěvku pošpinit s nadsázkou řečeno deset biskupů, nebo se aspoň dokáží omluvit, mají volnou cestu (viz Bernard).

citace :
Nebo je to ještě jinak. Kdo ví. Nechme to celé plavat, to bude prostě nejlepší. Basketball
Hmmm, vypouštět špínu co to dá, a pak nakonec napíšem... vždyť se vlastně nic nestalo, že, nechme to - a je to v suchu. Very Happy Tuhle lacinou fintu od Tebe znám už léta, Věro, v tomhle ses fakt nezměnila.

Ale bylo by (v souvislosti s tím vším, co tam dotyční hlásají) zajímavé vědět, jestli se za ta léta nezměnil jeden Tvůj názor - co si myslíš o tom, že někdo z Tvých místních virtuálních souputníků považuje Tvého dříve oblíbeného Halíka za heretika?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime22.10.09 8:13

Debaty na Maminkách jsem nečetl (neb mě to tam bez registrace nepustilo), ale vím, že naši pánové jsou občas horké hlavy. Proto jedna malá připomínka - pánové, jednáte se ženami, takže se prosím chovejte jako gentlemani!

Jinak tuhle debatu bych uzavřel. Bratr Tomas se tu vyžívá ve výsměchu a urážkách. A osobní výpady s Věrou si prosím laskavě nechte na rozhovor nad sklenkou vína.
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime22.10.09 9:46

Vítej Tome na tomto "smradlavém foru". Na tomto hnojišti jsou většinou kohouti, slepičkek je zde málo. Jsou to vzdělané slepičky, které ke kolegům kohoutům nevzhlížejí se zbožnou úctou jak ve tvém kurníku.
Ono může člověk dávat do nekonečna tolik důkazů, ale když to někomu nestačí...
Jestli chceš, můžeš se pustit do oblíbené debaty o FSSPX.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime22.10.09 13:38

Nemáš lásku Rendolfe!
Již jsi se někdy setkal s živým Bohem?
Co ti říká Bible?
Víš, které je největší přikázání? LÁSKA!!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Verici maminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Verici maminky   Verici maminky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Verici maminky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Odkazy :: Stránky, které stojí za to vidět-
Přejdi na: