+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 TV NOE, Proglas

Goto down 
+6
Irenej
Mr.Difficult
Laurentius
Inger Katarsky heretik
Fr. Albert T.O.P.
René Václavek
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime11.11.09 13:00

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime11.11.09 14:06

René Václavek napsal:
Na Noe dávali slušný film o Donu Boscovi, P.Piovi, to složení "zády"uhlídat nejde, mladým se vysvětlí, že to bylo ještě v neradostných předkoncilních časech.
Včera dávali již pokolikáté taizáckou adoraci s jejich Kumbaya. Radio Marya je o noho lepší, když se o něm tak pohrdavě vyjadřují modernisté. Pro J.E. volební porážka LPR je také porážkou fundamentalistického Radia Maryja.

LPR a Radio Maryja jsou dva na sobě nezávislé subjekty. Rydzyk už cca 5 let nepodporuje žádnou konkrétní politickou stranu, pouze bojuje proti Levici i proti Tuskovi, a v jisté souvislosti se pustil i do dvojčat. Ale pokud vím, bližší mu je Pravice, nebo jak se ta strana kolem Marka Jurka jmenuje, než LPR nebo Sebeobrana.

Mj. Hurt např. po Signálech šíří různé nesmysly o Radiu Maryja, a jako "důkazy" pak předkládá texty k němu sice též kritické, ale věnující se naprosto odlišnému tématu.

Nikdo (pokud vím) nepopírá, že by se měl Rydzyk i někteří další občas krotit, dělají tím Radiu Maryja medvědí službu.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin
Michal Kretschmer


Male Počet příspěvků : 3365
Věk : 80
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 06. 12. 06

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime11.11.09 21:29

Před časem jsem mluvil s jedním slovenským knězem (snad P. Kováčik?) o vzhau mezi TV Lux a Noe. Noe je pro Slováky moc liberální. Rozhodně bych při nějaké sbírce na Noe nepřispěl.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime11.11.09 21:46

Mikolaj napsal:
Tak já bych jenom nekritizoval. Já třeba viděl na NOE i tři zajímavé pořady (není to málo?!) - Matku Markétu o sv. J. Boskovi, potom ten film os sv. J.M. Kolbem a nedávno pro děti kresleného otce Pia. Ten se mi líbil, protože to bylo pro děti srozumitelně podáno. Jenom jeden lapsus si soudruzi neuhlídali, sv. otec Pio tam slouží Mši zády k lidu Very Happy Very Happy

Proglas občas poslouchám v autě. Někdy vážná hudba, někdy čtení na pokračování, humorné protestantské pořady,... Jenom tu dechovku nemusím. A ten křesťanský folk to je vážně občas hrůza.

To by bylo v pořádku,ale když do toho prásknou Budhu a Kratku tak je s toho Asisi v podání Tv NOE.
Jsem zvědavý na tento pořad http://www.tvnoe.cz/detail-poradu/pro-vita-mundi-134-josef-vlcek-1-dil.html .Už teď p.Vlčka shazují ,když do titulků napsali"Ještě dnes, přes svůj vysoký věk, se aktivně podílí na šíření evangelijní zvěsti způsobem, který je jemu vlastní."
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime12.11.09 9:20

Josef1 napsal:
Mikolaj napsal:
Tak já bych jenom nekritizoval. Já třeba viděl na NOE i tři zajímavé pořady (není to málo?!) - Matku Markétu o sv. J. Boskovi, potom ten film os sv. J.M. Kolbem a nedávno pro děti kresleného otce Pia. Ten se mi líbil, protože to bylo pro děti srozumitelně podáno. Jenom jeden lapsus si soudruzi neuhlídali, sv. otec Pio tam slouží Mši zády k lidu Very Happy Very Happy

Proglas občas poslouchám v autě. Někdy vážná hudba, někdy čtení na pokračování, humorné protestantské pořady,... Jenom tu dechovku nemusím. A ten křesťanský folk to je vážně občas hrůza.

To by bylo v pořádku,ale když do toho prásknou Budhu a Kratku tak je s toho Asisi v podání Tv NOE.
Jsem zvědavý na tento pořad http://www.tvnoe.cz/detail-poradu/pro-vita-mundi-134-josef-vlcek-1-dil.html .Už teď p.Vlčka shazují ,když do titulků napsali"Ještě dnes, přes svůj vysoký věk, se aktivně podílí na šíření evangelijní zvěsti způsobem, který je jemu vlastní."
Tady je vidět, co jsou zač, nemají úctu ani před stářím. Na Noe, Proglas a saloše bych nepřispěl ani korunu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime12.11.09 13:25

(..)
Jsem zvědavý na tento pořad http://www.tvnoe.cz/detail-poradu/pro-vita-mundi-134-josef-vlcek-1-dil.html .Už teď p.Vlčka shazují ,když do titulků napsali"Ještě dnes, přes svůj vysoký věk, se aktivně podílí na šíření evangelijní zvěsti způsobem, který je jemu vlastní."[/quote]Tady je vidět, co jsou zač, nemají úctu ani před stářím. Na Noe, Proglas a saloše bych nepřispěl ani korunu.[/quote]

Myslím, že to nemysleli ve zlém.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime29.09.10 8:50

Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime30.09.10 9:49

vaclav.david napsal:
(..)
Jsem zvědavý na tento pořad http://www.tvnoe.cz/detail-poradu/pro-vita-mundi-134-josef-vlcek-1-dil.html .Už teď p.Vlčka shazují ,když do titulků napsali"Ještě dnes, přes svůj vysoký věk, se aktivně podílí na šíření evangelijní zvěsti způsobem, který je jemu vlastní."
Tady je vidět, co jsou zač, nemají úctu ani před stářím. Na Noe, Proglas a saloše bych nepřispěl ani korunu.[/quote]

Myslím, že to nemysleli ve zlém.[/quote]Já také ne, Holíky a Ryšky nemusím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.10.10 7:34

Jestli se vám chce a máte chuť.Zkuste páterovi vysvětlit pojem "latinský jazyk v katolické církvi",mě už je z něho mdlo http://grafika.profi
http://www.tvnoe.cz/detail-diskuze/ruzne-k-poradum-noe.html?page=1#Thread2375
Návrat nahoru Goto down
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
bJ


Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.10.10 8:28

Něco jsem jim tam napsal. Ale pochybuji, že jim to pomůže. Nejlepší je: "Anebo jste snad tridenťák?" Twisted Evil

"Leoš" je v**.
Jednou jsem někde viděl nějaký přenos, kde křtil. Místo "Narodil se z Panny Marie" říkal: "Narodil se z Marie" atd.
Prostě protestant. Když už tam vypadlo to "vždy", proč tam nemůže říct aspoň to "Panny"?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.10.10 8:41

bratrJan napsal:
Něco jsem jim tam napsal. Ale pochybuji, že jim to pomůže. Nejlepší je: "Anebo jste snad tridenťák?" Twisted Evil

"Leoš" je v**.
Jednou jsem někde viděl nějaký přenos, kde křtil. Místo "Narodil se z Panny Marie" říkal: "Narodil se z Marie" atd.
Prostě protestant. Když už tam vypadlo to "vždy", proč tam nemůže říct aspoň to "Panny"?
Dobré,už jsem to četl.Tady určitě pomůže přímluva ctihodné Duše http://www.anickazelikova.cz/clanek.html .My jsme na to krátcí.
Návrat nahoru Goto down
Irenej
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
Irenej


Male Počet příspěvků : 683
Na +T+ od : 12. 02. 07

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.10.10 11:37

bratrJan napsal:
Něco jsem jim tam napsal. Ale pochybuji, že jim to pomůže. Nejlepší je: "Anebo jste snad tridenťák?" Twisted Evil

"Leoš" je v**.
Jednou jsem někde viděl nějaký přenos, kde křtil. Místo "Narodil se z Panny Marie" říkal: "Narodil se z Marie" atd.
Prostě protestant. Když už tam vypadlo to "vždy", proč tam nemůže říct aspoň to "Panny"?

Dobré. Wink Mně se moc líbí metoda, založená na tom, že se V2 sektáři usvědčují z neznalostí či dokonce lží pomocí dokumentů toho "jediného pravého" koncilu...
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.10.10 18:10

Josef1 napsal:
Jestli se vám chce a máte chuť.Zkuste páterovi vysvětlit pojem "latinský jazyk v katolické církvi",mě už je z něho mdlo http://grafika.profi
http://www.tvnoe.cz/detail-diskuze/ruzne-k-poradum-noe.html?page=1#Thread2375
Leoš je prostě Leoš saloš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime05.08.12 21:01

tv Noe právě vysílá pořad STV Pod lampou s emeritním biskupem Bezákem
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime05.08.12 21:48

Josef1 napsal:
tv Noe právě vysílá pořad STV Pod lampou s emeritním biskupem Bezákem
děkuji za upozornění. Na Noe se normálně nedivám a opět uznávám, že je to jistější. Přesto jsem to pustila. Ten pořad je tragický obraz zmatku a zmaru. Jeho Eminence není schopna mluvit soudně o Bohu, o Liturgii a o smylsu víry. U dotazů na nebe a peklo to bylo taky bizarní. Surprised
Návrat nahoru Goto down
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
bJ


Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime05.08.12 22:34

https://www.youtube.com/watch?v=2cH7YdsWPUI

Od 11:05. Podle Bezáka je pro "zavržené" (on používá pojem "nedisponované") Peklem Nebe.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 17:11

A Páteři křesťanského média, jak o sobě prohlašují zarytě mlčí Suspect
http://www.tvnoe.cz/diskuse.html
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin
Michal Kretschmer


Male Počet příspěvků : 3365
Věk : 80
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 06. 12. 06

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 18:45

bratrJan napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=2cH7YdsWPUI

Od 11:05. Podle Bezáka je pro "zavržené" (on používá pojem "nedisponované") Peklem Nebe.

Tato věta není tak úplně nesmyslná, jak by se mohlo zdát. Mám za to, že pro zavržené by byla Boží blízkost, tedy nebe, zcela nesnesitelná. Zavržení se tak spíše vzhledem ke své disposici v okamžiku smrti vrhají sami do pekla, než by tam byli svrhování Bohem. To, co tu píši, je ovšem jen má domněnka (jestli to tak myslel arcibiskup Bezák, to ovšem nevím - nahrávku na YouTube jsem pro pomalost svého internetového připojení neshlédl).
Návrat nahoru Goto down
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
bJ


Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 18:55

Takto to nemyslel. Nebe a Peklo pro něho nejsou dvě odlišná místa, ale peklo je pro něho "hrůza, když vstoupíte do prostoru, který je nesmírně krásný, ale vy jste nic v životě neudělali pro to, abyste v něm mohli žít; a budete v něm muset žít. To je peklo."

Moderátor překvapeně reaguje: "Budete žít v nebi?"
Bezák: "Ano."
Moderátor: "A přitom budete v pekle?"
Bezák: "Ano."
Moderátor: "Takto si to představujete? To jsem ještě nikdy neslyšel."
Bezák: "Ano, přesně tak."
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 19:19

Pro výkon funkce arcibiskupa dnes stačí popřít existenci pekla...
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 19:32

Duka jé toho příkladem.....
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady
JL


Počet příspěvků : 1863
Na +T+ od : 06. 06. 08

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 20:15

to je ale úchylná satanistická logika.
Návrat nahoru Goto down
Iva Podzimková
obecni blb
obecni blb
Iva Podzimková


Počet příspěvků : 269
Na +T+ od : 20. 09. 11

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime06.08.12 22:17

Jsem ráda, že naše rodina TV NOe a radio Proglas již finančně nepodporuje!
Nejen kvůli Dukům, Bezákům, Kufům, ale mnohé pořady našich "odloučených bratří zkrátka katolík musí típnout!
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime07.08.12 3:11

Tyto. holikovsko -ryskovske projekty jdeme nikdy nepodporoval.Již.při.vzniku NE jsem.predpokladal ,že dnešním to bude.hodí.eku halikovskeho .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime08.08.12 19:01

Na diskuzním fóru tv Noe byly cenzurovány reakce na pořad Pod lampou s em.arcibiskupem Bezákem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TV NOE, Proglas - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TV NOE, Proglas   TV NOE, Proglas - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TV NOE, Proglas
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: