+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Bezbolestná sebedestrukce

Goto down 
+14
Fr. Augustin T.O.P.
Iva Podzimková
Adalbert
JL
Irenej
Michal Kretschmer
bJ
Thomas More
René Václavek
Antonio Ghislieri
Mr.Difficult
Josafat
Fr. Albert T.O.P.
Quido van Rijn
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Myslíte si, že je možné "evangelizovat" stylem disco show?
Ano
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Vote_lcap5%Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Ne
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Vote_lcap95%Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Vote_rcap
 95% [ 39 ]
Celkem hlasů : 41
 
Poll closed

AutorZpráva
Thomas More
Advokát maličkých
Advokát maličkých
Thomas More


Male Počet příspěvků : 604
Věk : 55
Na +T+ od : 26. 06. 10

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime10.01.11 15:17

To je hnus, velebnosti.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime10.01.11 18:33

Není nad to, když si lepé děvy řádně zatrsají s farářem
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 8a5a480b2180b533893138bd240d60b5
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 D8cfd0fd437c7a72e879853226f7785e
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime10.01.11 18:36

Přehodíme oděv, upravíme taneční parket a máme rázem místo pro adoraci
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 D24a231aa349b6185028fb9c43d88a13
Sacrum? Ale jděte! Taková překoncilní zatuchlina.

Požehnání za svitu pochodní a bengálských ohňů. Toť pravá kontinuita tradice.
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Bf596589454b859b1a6e678345d02091
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime25.01.11 15:32

Návrat nahoru Goto down
Thomas More
Advokát maličkých
Advokát maličkých
Thomas More


Male Počet příspěvků : 604
Věk : 55
Na +T+ od : 26. 06. 10

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime27.01.11 8:30

Ty fotky,to je hrůza.když vidím takovéhle kousky,tak jen trnu,kdy někoho napadne uspořádat "křestanský" striptýz,samozřejmě spojený s adorací.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime27.01.11 10:20

Přeji krásný "duchovní" zážitek. Duchovní "křesťanské" striptýzy jsou přece na denním pořádku. A to je z hlediska spásy ještě závažnější, než kdyby se kupř. Duka obnažoval v presbytáři.


Thomas More napsal:
Ty fotky,to je hrůza.když vidím takovéhle kousky,tak jen trnu,kdy někoho napadne uspořádat "křestanský" striptýz,samozřejmě spojený s adorací.
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime28.01.11 11:07

Quido van Rijn napsal:
Přeji krásný "duchovní" zážitek. Duchovní "křesťanské" striptýzy jsou přece na denním pořádku. A to je z hlediska spásy ještě závažnější, než kdyby se kupř. Duka obnažoval v presbytáři.


Thomas More napsal:
Ty fotky,to je hrůza.když vidím takovéhle kousky,tak jen trnu,kdy někoho napadne uspořádat "křestanský" striptýz,samozřejmě spojený s adorací.
To by nebyl zrovna vábný pohled.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 18:07

Doporučují čtyři z pěti intelektuálních masochystů.
http://fefe.signaly.cz/1102/bezbolestna-sebedestrukce
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 18:16

Má smysl s nimi korespondovat? Ta kauza P. Petráček vs. sv. Pius X. se asi týká mě, tak jestli na to mám nějak reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 18:45

S voly nemá cenu diskutovat...
Úplně stačí ta hovadina, že "za liturgii je na Vesmíru zodpovědný" Foltán... Vždyť je to laik, teologické embryo, takže není moci, která by ho jakoukoli odpovědností za liturgii kdekoliv mohla vybavit...
V diecézi je za liturgii odpovědný biskup, ve farnosti farář, kde není farář, pak administrátor. Pokud je mi známo, tuto odpovědnost nelze nijak delegovat!
Pan Foltán ví hovno nejen o církevním právu, ale i o liturgii jako takové...
Ani ze samotných rubrik NOMu neodvodí, ani kdyby se na kostičky rozkrájel, taková zvěrstva, která jsou zdokumentována na přiložených fotografiích...
Ostatní vyjící hyeny vědí zase hovno o internetu - protože fotografie nejsou zde, ale jsou pouze linkované - odkazované, zobrazují se ze serveru Vesmíru, o žádné porušení autorských práv se tedy jednat nemůže...
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 18:52

hama napsal:
Má smysl s nimi korespondovat? Ta kauza P. Petráček vs. sv. Pius X. se asi týká mě, tak jestli na to mám nějak reagovat.

Nemá. Kdyby předložili nějaké argumenty, proč jsou fakta zde uvedená nepravdivá - jsou to pomluvy, tak by to za reakci možná stálo.
Tento, de facto výkřik bez jakékoliv argumentační hodnoty (o to větší hodnoty dosahuje v očích potrefených hus, protože argumentaci, logice a Nauce nerozumí) nestojí než za přečtení a zapomenutí.
Dělá mi ale jistou, asi zvrácenou, radost, jak je Estera čím dál víc deformovaná studiem v Dejvicích. A s množstvím modernistických lží v její hlavě, roste i sebevedomí mladé "teoložky".
Neskonale by mne potěšilo, kdyby po magisterském titulu dostala i doktora a zůstala na fakultě učit. Samozřejmě morálku, protože v té "vyniká" zdaleka nejvíce Wink
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
bJ


Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 19:01

Very Happy Ta jejich diskuse Very Happy lol!

citace :
had :-) á... no jestli by se církev měla ubírat tímto jimi navrhovaným směrem, pak budeme potřebovat další koncily Smile
PŘED 2 HODINAMI

Ester :-) ano, a ne jeden:-)
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 19:12

Já už to nečtu.
V každém případě mají pravdu. Ale asi jinak, než to bylo myšleno Smile
Chtělo by to nové "tridentinum" s exkomunikacemi heretiků, jako je třeba Ester.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Michal Kretschmer
Admin
Admin
Michal Kretschmer


Male Počet příspěvků : 3365
Věk : 80
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 06. 12. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 20:24

Pořád nechápu, proč se těmi signály zabýváte. Což není jasné, že (snad až na výjimky, nevím) je spolek heretiků, modernistů či nedouků, který nepřipustí nic jiného než projevy, které nenapadnou jejich postoje. K tomu využívají systém registrace a možnosti mazat příspěvky. Je to celkem uzavřená skupina, kam lze odpůrcům proniknout pod nějakým nickem jen na omezenou dobu. Stejně tak i zde na +T+.

Smysl by možná měla nějaká klidná neuspěchaná vážná diskuse se vzdělanými konservativními kněžími a laiky, při které by se postupovalo podle témat a nebylo by dovoleno od nich odbočovat.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 20:37

Já jen vím, že někteří návštěvníci kaple nejen v Černovicích, začali na mše svaté u Bratrstva chodit poté, co jsme, dle signálníků, vyhořeli v planých diskusích na Signálech.
Určitý smysl to má, ale stále menší, protože se ze zmiňovaného situ stále víc stává novusorďácká seznamka.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 22:40

Jakub má pravdu. Díky signálům jsem s našel svoji paní a v Černovicích přibylo pár mladých tváří. Na druhou stranu už se mi v diskusích nedaří, stárnu a blbnu. Možná je opravdu čas nechat se bezbolestně destruovat.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime12.02.11 23:11

Ale houby blbneš. Když jsi na to sám a zvlášť taková dobrácká povaha jako Ty, tak se jen těžko nutí do těch mnohdy drsných hlášek.
Asi je fakt musíme nechat hnít a zaniknout.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime13.02.11 13:55

Update - včera zmiňovaný "Fefe" jednak smazal hrdinně svůj článek na signálech a druhak jsem zjistil, že to idividuum je jáhnem.
Což by odpovídalo míře vzdělání a vědmostem.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime14.02.11 9:12

Jakub napsal:
Já jen vím, že někteří návštěvníci kaple nejen v Černovicích, začali na mše svaté u Bratrstva chodit poté, co jsme, dle signálníků, vyhořeli v planých diskusích na Signálech.
Určitý smysl to má, ale stále menší, protože se ze zmiňovaného situ stále víc stává novusorďácká seznamka.
Již to nemá cenu, pár lidí se k tradici přidalo a oni si to udělali tak šikovně, že mezi sebe nikoho nepustí a člověk s jinými názory se tam dlouho neohřeje. V nejhorším bude každý příspěvek schvalovat moderátor než se objeví v diskuzi, jak je to na VM.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin
Michal Kretschmer


Male Počet příspěvků : 3365
Věk : 80
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 06. 12. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime01.03.11 9:52

Možná, že je to chyba, ale občas mě něco překvapí. Tak v diskusi na
http://cirkev.wordpress.com/2011/02/24/pripad-batora-je-mementem/ uživatel "vaše čtenářka" mi napsala:

"Milý Pane, sleduji Vaše články, nepostrádají logiku a údernost, co však často postrádají je takt a smysl, někdy mi přijdou tím i kontraproduktivní, proto jsem se rozhodla Vám napsat. Není křesťanské mít na druhé maximalistické požadavky!!! Je to dokonce svým způsobem rafinovaně zlé, zvláště jsou-li adresovány křesťanům činným v politice. ... Pokud by Kristus začal svá kázání slovy: “Jeste všichni banda nevzdělaných, podplatitelných ničemů a zrádců, měl by jistě Pravdu, ale ničeho by s námi nedosáhl! Taktiku je třeba volit v lásce a pravdě s ohledem na dosažení cíle."

Takže tedy průměrnost jako program. Odpověděl jsem na to, ale pořád mám pocit, že je to neskutečná zmatenost nebo snad ovoce procesu pokocilní deformace pochipení křesťanství. Nevím. Většinou se mi různé blbosti nedotknou, ale tahle mne zarazila. Napsal jsem jako odpověď:

Neznám více maximalistický požadavek než ten, který čteme v Písmu svatém, když Ježíš říká v Mat 5,48 „Buďte tedy dokonalí, jako je dokonalý váš nebeský Otec.“ Podobně čteme v 1 Petr 1,16 „Buďte svatí“, kde apoštol cituje ze Starého zákona, kde je to vícekrát (např. Lev 20,7). Jistě, že všichni těmto požadavků zdaleka ne plně dostáváme, ale jsou na místě. A to jde o prosím požadavek na dokonalost; tím spíše je na místě vyslovit požadavek ne už tak maximalistický, abychom těžce nehřešili a nezahynuli.

A ohledně těch ostrých slov na adresu hříšníků, těch v Písmu najdeme také dost, někdy (jak se zdá) i na začátku řeči jako v Luk 13,3: „Ne, pravím vám, ale nebudete-li činit pokání, všichni podobně zahynete“. Nebo takový sv. Jan Křtitel v Mat 3,7: Ale když spatřil, že mnoho farizeů a saduceů přichází ke křtu, řekl jim: „Plemeno zmijí, kdo vám ukázal, že můžete utéci před nadcházejícím hněvem?

Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime31.03.11 16:38

V současné době objíždí kostely v ČR podivné uskupení s programem tzv. "Živých pašijí".
Několik obrázků snad dostatečně ukazuje, o co se jedná.
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 62

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 16

Pro silné žaludky je zde i video z našeho krásného kostela. Kam už teď ani nevkročím.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime31.03.11 16:58

Jakub napsal:
V současné době objíždí kostely v ČR podivné uskupení s programem tzv. "Živých pašijí".
Několik obrázků snad dostatečně ukazuje, o co se jedná.

Pro silné žaludky je zde i video z našeho krásného kostela. Kam už teď ani nevkročím.

Dá se na TOHLE vůbec říct něco slušného????????????
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime04.04.11 8:56

A to někteří naivkové řeknou, že byl koncil jen zneužit...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime04.04.11 9:03

René Václavek napsal:
A to někteří naivkové řeknou, že byl koncil jen zneužit...

Ať mi někdo laskavě vysvětlí, že na tohle bezbožné řádění v kostele nepatří Kristův bič !!!!!

„Horlivost pro tvůj dům mě stravuje“ (Žl 69)
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime04.04.11 14:42

Koukat na aerobní natřásání církevních školaček je výborná věc, když chcete přijít o víru a smysl pro posvátno a bohopoctu. I v nedalekém městě se to konalo, a pater neopoměl tuto věc náležitě zpropagovat a doporučit, dokonce ve dvou nedělních ohláškách za sebou. Jestli na to sám jel, o tom pochybuji, ale jiné nato posílal. Sám by na to asi neměl žaludek. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bezbolestná sebedestrukce
Návrat nahoru 
Strana 7 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: