+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Bezbolestná sebedestrukce

Goto down 
+14
Fr. Augustin T.O.P.
Iva Podzimková
Adalbert
JL
Irenej
Michal Kretschmer
bJ
Thomas More
René Václavek
Antonio Ghislieri
Mr.Difficult
Josafat
Fr. Albert T.O.P.
Quido van Rijn
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Myslíte si, že je možné "evangelizovat" stylem disco show?
Ano
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Vote_lcap5%Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Ne
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Vote_lcap95%Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Vote_rcap
 95% [ 39 ]
Celkem hlasů : 41
 
Poll closed

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 13:15

Quido van Rijn napsal:
Můj také ne. Víra se ovšem nesmí exhibovat ale žít.
Špatný je též opačný extrém, připomínající jehovisty, kdy se každému na potkání vytrubuje jak ho Pán Bůh miluje - to je styl signálníků - ale jen mezi sebou - protože před bojovným ateismem by se posrali strachy. Nemají totiž věroučné základy a o své víře nic nevědí.

Pánové Quido a Jakube, vás z toho rozhodně neobviňuji Smile Jde ale o tu (většinovou) část katolíků, kteří svoji víru nehlásají, ba někdy zapírají. A jak to s takovými dopadne víme z Písma.

Chápu, že ne každý má náturu hlásat Evangelium, ale já alespoň nosím kříž na krku, kříž mám také na stole v kanceláři a samozřejmě se snažím žít tak, aby si ostatní všimli, že jsem z pohledu tohoto světa jaksi nenormální (což je samozřejmě těžší než nosit kříž).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 13:18

Norbert napsal:
K tomu dnešnímu životu "katolíků v ilegalitě" : to jsou jednak ti, co na to kašlou a je to jen výmluva ale ta druhá (starší) část se prostě okolí bojí, protože ví, co to bylo tehdy za sousedský svině a dnes se tváří jako praví Češi. Já si taky dvakrát rozmyslím s kým se budu ze sousedů bavit o mých názorech, protože ateistická pomluva je silná zbraň proti katol. dětem nebo třeba starším rodičům.

A kdo tvrdí, že hlásání víry je cesta růžovým sadem?

Blaze vám, když vás budou tupit a pronásledovat a lživě mluvit proti vám všecko zlé kvůli mně
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 13:22

Norbert napsal:
Ohledně signálů jde také o to, že jde zde věkový rozdíl mezi nimi a Trady a oni se brání, aby je někdo starší poučoval. Mr Zapletal se vždycky přidá na jejich stranu - jinak by je ztratil a neřekně všechno naplno. Od poučování mají rodiče, faráře a neformální mluvčí ze svého spolča, ty s tím nic povětšinou neuděláš. Stačí, že o možných chybách ví a pro mladýho je to prostě problém přiznat si vlastní omyl (v mých věku to teda není o nic snažší), ale paměť mají dobrou a chvíli to trvá. Dej jim čas, ono už to, že mají čas celý den signalničit a pak se dojímat nad svými blogy a nad holky/kluci/Klokoty vypovídá o to, že sami zatím hledají.

K tomu dnešnímu životu "katolíků v ilegalitě" : to jsou jednak ti, co na to kašlou a je to jen výmluva ale ta druhá (starší) část se prostě okolí bojí, protože ví, co to bylo tehdy za sousedský svině a dnes se tváří jako praví Češi. Já si taky dvakrát rozmyslím s kým se budu ze sousedů bavit o mých názorech, protože ateistická pomluva je silná zbraň proti katol. dětem nebo třeba starším rodičům.

ad signálníci:
Já jim dávám času celou věčnost, neboť se signály jsem tak nějak dobrovolně-nedobrovolně skončil. Asi to tak má být. Jsou-li alergičtí na domnělé poučování, jsou prostě hloupí, protože inteligentní člověk si tvrzené informace ověří a přemýšlí o nich, pokud ho dané téma zajímá a nestaví se k řečenému stádovitě a stylem, když to řekl tenhle, tak to prostě nemůže být pravda. Diskuze s takovými exoty postrádá jakéhokoli smyslu.

ad katolíci v ilegalitě a strach z nepřízně okolí:
Přesně tento druh strachu šířili ve své době komunisté - a protože jsou na vedoucích místech i nadále i když zahodili rudé knížečky - nic se nezměnilo. Chudáci katolíci, kteří tomuto tlaku povolili. Nemohou se sami sobě podívat do očí, protože de facto zapřeli Krista. To ovšem není nic, co by jim Pán neodpustil, i Petrovi odpustil, jsme lidi slabí - ale učinit si z této zbabělosti program, to je na pováženou. Kdybych se měl ohlížet na všechny možnosti a možné pomluvy, nemohl bych si ani katolicky uprdnout na vlastním záchodě.

jocolor
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 13:26

Jsem neřekl, že jsem Ho zapřel ale že si dvakrát rozmyslím, s kým se bavit. To si buď jistej, že mě pomluví i ti "prověření". Very Happy Tady nejde o to hlásat/nehlásat evangelium, ale o nechuť bavit se s rudým nebo novodobým primitivem ze sousedství.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 13:34

Norbert napsal:
Jsem neřekl, že jsem Ho zapřel ale že si dvakrát rozmyslím, s kým se bavit. To si buď jistej, že mě pomluví i ti "prověření". Very Happy Tady nejde o to hlásat/nehlásat evangelium, ale o nechuť bavit se s rudým nebo novodobým primitivem ze sousedství.

Jistě bavit se s rudým primitivem nemusíš. Ale mít strach už z existence potenciální možnosti pomluvy se strany primitiva, či neprimitiva je dost iracionální.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 13:34

Norbert napsal:
Jsem neřekl, že jsem Ho zapřel ale že si dvakrát rozmyslím, s kým se bavit. To si buď jistej, že mě pomluví i ti "prověření". Very Happy Tady nejde o to hlásat/nehlásat evangelium, ale o nechuť bavit se s rudým nebo novodobým primitivem ze sousedství.

Podotýkám - hlavně ti prověření a spravedliví Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:12

Na signály moc nechodím, ale když jsem viděl texty expertů typu Johan, Quido Antonia atp. tak bych se mladejch fakt zastal. Občas bylo z těch poučení cítit nabubřelost a povýšenost s fiktivním náznakem bratrské pomoci (já to vím, ty to nevíš, tak nebuď blbej a pouč se, tady máš text encykliky XY nebo si aspoň neříkej katolík). Tohle přeci není duchovní cesta pro mladé, která nese sebou nějaké etapy a pirority, ale agresivní zmatek.

Někteří se nakonec poučit nechali (o mlčící většině soudit mnoho nelze), někteří pochopili, že je dogmatika nezajímá a mají radši spolčo a někteří to berou osobně a hádají se o všem. Copak byla mládež někdy jiná ?

citace :
ad signálníci:
Já jim dávám času celou
věčnost, neboť se signály jsem tak nějak dobrovolně-nedobrovolně
skončil. Asi to tak má být. Jsou-li alergičtí na domnělé poučování,
jsou prostě hloupí, protože inteligentní člověk si tvrzené informace
ověří a přemýšlí o nich, pokud ho dané téma zajímá a nestaví se k
řečenému stádovitě a stylem, když to řekl tenhle, tak to prostě nemůže
být pravda. Diskuze s takovými exoty postrádá jakéhokoli smyslu.
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:15

Norbert napsal:
Na signály moc nechodím, ale když jsem viděl texty expertů typu Johan, Quido Antonia atp. tak bych se mladejch fakt zastal. Občas bylo z těch poučení cítit nabubřelost a povýšenost s fiktivním náznakem bratrské pomoci (já to vím, ty to nevíš, tak nebuď blbej a pouč se, tady máš text encykliky XY nebo si aspoň neříkej katolík). Tohle přeci není duchovní cesta pro mladé, která nese sebou nějaké etapy a pirority, ale agresivní zmatek.

Někteří se nakonec poučit nechali (o mlčící většině soudit mnoho nelze), někteří pochopili, že je dogmatika nezajímá a mají radši spolčo a někteří to berou osobně a hádají se o všem. Copak byla mládež někdy jiná ?

citace :
ad signálníci:
Já jim dávám času celou
věčnost, neboť se signály jsem tak nějak dobrovolně-nedobrovolně
skončil. Asi to tak má být. Jsou-li alergičtí na domnělé poučování,
jsou prostě hloupí, protože inteligentní člověk si tvrzené informace
ověří a přemýšlí o nich, pokud ho dané téma zajímá a nestaví se k
řečenému stádovitě a stylem, když to řekl tenhle, tak to prostě nemůže
být pravda. Diskuze s takovými exoty postrádá jakéhokoli smyslu.
Jenže dotyční jim dávali poučení, které je shodné s Magisteriem, když nevěřili a nechápali, bylo třeba je na dokumenty upozornit. Jenže oni to pochopit nechtějí, protože se s herezí přátelí. Nakonec jejich relativismus ohledně antiko. affraid
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:20

Ach so. Problém je u nás. My jsme ti špatní, kteří po nich chtějí vědomosti, které mít mají a nedopřejem jim "vývoj" ve spolču bez nějakých mentálních nároků na znalosti o víře.
Na dogmatiku přišla řeč až tehdy, kdy začal nějaký expert popírat nějaké dogma. Pokud jsem něco očekával, tak to byla znalost katechismu, pro pána Jána! A to se na mě nezlob, ale od katolíků ji prostě očekávat budu. A pokud ji nemají, tak jim řeknu, co z toho plyne. Brát nějaké falešné ohledy na jejich "vývoj" tedy nehodlám.
Jistě, z velké většiny to není jejich vina, ale obořit se na nás jen proto, že po nich chceme katolickou víru, tak to je ujeté. A jako že hodně.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:22

Norbert napsal:
Ohledně signálů jde také o to, že jde zde věkový rozdíl mezi nimi a Trady a oni se brání, aby je někdo starší poučoval. Mr Zapletal se vždycky přidá na jejich stranu - jinak by je ztratil a neřekně všechno naplno. Od poučování mají rodiče, faráře a neformální mluvčí ze svého spolča, ty s tím nic povětšinou neuděláš. Stačí, že o možných chybách ví a pro mladýho je to prostě problém přiznat si vlastní omyl (v mých věku to teda není o nic snažší), ale paměť mají dobrou a chvíli to trvá. Dej jim čas, ono už to, že mají čas celý den signalničit a pak se dojímat nad svými blogy a nad holky/kluci/Klokoty vypovídá o to, že sami zatím hledají.

O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:24

Kdo nám to tady kazí 16% ? Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:30

Mikolaj napsal:
Kdo nám to tady kazí 16% ? Very Happy:D:D

bylo tam 25% !!! Evidentně se jedná o (tradiční) hlasovací podvod Basketball .
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:31

hama napsal:
Norbert napsal:
Ohledně signálů jde také o to, že jde zde věkový rozdíl mezi nimi a Trady a oni se brání, aby je někdo starší poučoval. Mr Zapletal se vždycky přidá na jejich stranu - jinak by je ztratil a neřekně všechno naplno. Od poučování mají rodiče, faráře a neformální mluvčí ze svého spolča, ty s tím nic povětšinou neuděláš. Stačí, že o možných chybách ví a pro mladýho je to prostě problém přiznat si vlastní omyl (v mých věku to teda není o nic snažší), ale paměť mají dobrou a chvíli to trvá. Dej jim čas, ono už to, že mají čas celý den signalničit a pak se dojímat nad svými blogy a nad holky/kluci/Klokoty vypovídá o to, že sami zatím hledají.

O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Ano, doplnil bych Hamu, že vadí NEPŘÍJEMNÁ pravda. Dnes jsem na signály zabrousil a přečetl si obsáhlou odpověď kirkmena nicku sqdw ohledně církevního práva, které se dotýkalo causy arcibiskupa Lefebvra. Přestože to kirkmen napsal velmi dobře, bez jakýchkoli osobních útoků, napadání apod. vydrželo to tam cca 5 minut a bylo to někým smazáno. Kdežto napadání od nicku sqdw s obviněním ze lží na adresu Johana a kirkmena bylo ponecháno.
Jinak pro informaci o "bohulibých" a "nezaujatých" úmyslech vedení signálů:
PawliCECH už znovu může psát do dikuzí, kdežto mě je vše auoaticky mazáno i nadále, o čemž jsem se přesědčil naposledy dnes, když jsem proti výše popsané praktice vůči kirkovi v patřičném threadu protestoval. Bylo mi to smazáno do minuty.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:32

Norbert napsal:
Mikolaj napsal:
Kdo nám to tady kazí 16% ? Very Happy:D:D

bylo tam 25% !!! Evidentně se jedná o (tradiční) hlasovací podvod Basketball .

Už je tam 14% lol!
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:33

Norbert napsal:
Mikolaj napsal:
Kdo nám to tady kazí 16% ? Very Happy:D:D

bylo tam 25% !!! Evidentně se jedná o (tradiční) hlasovací podvod Basketball .

To bude tím, že tvůj jeden hlas měl zpočátku větší procentní váhu. sunny
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:39

Quido van Rijn napsal:
hama napsal:
Norbert napsal:
Ohledně signálů jde také o to, že jde zde věkový rozdíl mezi nimi a Trady a oni se brání, aby je někdo starší poučoval. Mr Zapletal se vždycky přidá na jejich stranu - jinak by je ztratil a neřekně všechno naplno. Od poučování mají rodiče, faráře a neformální mluvčí ze svého spolča, ty s tím nic povětšinou neuděláš. Stačí, že o možných chybách ví a pro mladýho je to prostě problém přiznat si vlastní omyl (v mých věku to teda není o nic snažší), ale paměť mají dobrou a chvíli to trvá. Dej jim čas, ono už to, že mají čas celý den signalničit a pak se dojímat nad svými blogy a nad holky/kluci/Klokoty vypovídá o to, že sami zatím hledají.

O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Ano, doplnil bych Hamu, že vadí NEPŘÍJEMNÁ pravda. Dnes jsem na signály zabrousil a přečetl si obsáhlou odpověď kirkmena nicku sqdw ohledně církevního práva, které se dotýkalo causy arcibiskupa Lefebvra. Přestože to kirkmen napsal velmi dobře, bez jakýchkoli osobních útoků, napadání apod. vydrželo to tam cca 5 minut a bylo to někým smazáno. Kdežto napadání od nicku sqdw s obviněním ze lží na adresu Johana a kirkmena bylo ponecháno.
Jinak pro informaci o "bohulibých" a "nezaujatých" úmyslech vedení signálů:
PawliCECH už znovu může psát do dikuzí, kdežto mě je vše auoaticky mazáno i nadále, o čemž jsem se přesědčil naposledy dnes, když jsem proti výše popsané praktice vůči kirkovi v patřičném threadu protestoval. Bylo mi to smazáno do minuty.

Chceš znát vysvětlení?
Pavlíček neobcházel zákaz. Ty asi ano(sic!).
Monsieur Chlouba je hlupák...ale pozor! Užitečný hlupák a neskutečně drzý lhář. Proč tam jeho výplody zůstávají? Odpověď je jasná.
Psal jsem si s ním několik vzkazů. To, co vyplodil jen dokazuje, že opravdu absolutně netuší, v jakých vodách plave. Jeho "argumentace" v prospěch doměnky, že Ordinatio sacerdotalis není vyjádřením ex cathedra je směšná. Vyzval jsem ho, ať to dokáže s rozborem, který je na blogu Sodalitia. Dostalo se mi "argumentace" ad hominem.
Jak říkám, je to hlupák. Ale užitečný.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:41

citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:42

Norbert napsal:


Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Chtělo by to doplnit si znalosti matematiky study Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:46

Norberte, už jsi asi hodně dlouho nebyl na nějaké hodině katechismu.
Já jsem ho jeden čas učil a je nesmírně těžké děti, které přede mnou neučil katecheta nic donutit, aby se učit začaly.
Ta výuka je mnohdy jen zástěrkou pro různé infantilní hry. Ale skutečných vědomostí tam děti nenabydou.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:46

Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.
Obávám se, že oni k tomu přijít nechtějí, ason ne vetšina. Ty argument Jakuba nebo Quida byli pravdivé, netaujatý člověk se tím začne zabývat a přemýšlt o tom. Oni ještě reagovali agresivně. Na cloace jsou starší lidé a reagují stejně debilně. Polopatické vysvětlení neberou dál si tu svou herezi hýčkají. Můžeš reagovat citlivě, oni to nepřijmou a mají Tě za blbce. A ViZír jim ještě přizvukuje.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:47

Obcházení žádosti nazývané zákazem, to bych rád věděl jak?
Ale to bych chtěl příliš po těch zblblících. Nestojí mi ani zato, abych se po tom pídíl.
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:49

Iacobus Augustinus napsal:
Norberte, už jsi asi hodně dlouho nebyl na nějaké hodině katechismu.
Já jsem ho jeden čas učil a je nesmírně těžké děti, které přede mnou neučil katecheta nic donutit, aby se učit začaly.
Ta výuka je mnohdy jen zástěrkou pro různé infantilní hry. Ale skutečných vědomostí tam děti nenabydou.
Např. při náboženství pořádat hry nebo ruční práce, vystřihování holubiček a modelování plasteliny, nebo kecání o fotbale. Ty jejich vědomosti jsou hrozné. Nenáročnost a průměrnost.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:50

Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Dovolávat se veleheretika Petráčka na tomto fóru, to snad ne!

Když hlasují čtyři lidé, jeden hlas má váhu 25%. Když hlasuje deset lidí, jeden hlas má váhu 10%. Takováto relativita se na +Traditio+ trpí. :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:51

Iacobus Augustinus napsal:
Norbert napsal:


Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Chtělo by to doplnit si znalosti matematiky study Twisted Evil

Správně, tedy speciálně pro Vás :
25% je více než 16% ! Souhlasí ?
Přitom jde o jeden můj stejný hlas. Souhlasí ?
Při hlasování jsem tedy přišel o 9 p.bodů během několika desítek minut. Souhlasí ?
Jedná se tedy o relativizaci hlasu a moje phlasovací právo není rovné (a to dokonce ani v čase a v prostoru)!!! Souhlasí ?

Nehledě na to, zda je katolické hlasování o způsobu pastorace vůbec možné, a to nejen proto, že můj názor je správný. Dva bludy v jednom hlasování na tradičním webu bych tedy nečekal.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime04.03.08 14:52

Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Hezká žádost. Na to se nedá snad odpovědět ani nic jiného než: nažeňte ty nedouky z humanistických větví gymnázií ke zdi a podejte mi pistoli. Jenže se obávám, že bych neměl dost nábojů. albino
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bezbolestná sebedestrukce
Návrat nahoru 
Strana 4 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: