+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Bezbolestná sebedestrukce

Goto down 
+14
Fr. Augustin T.O.P.
Iva Podzimková
Adalbert
JL
Irenej
Michal Kretschmer
bJ
Thomas More
René Václavek
Antonio Ghislieri
Mr.Difficult
Josafat
Fr. Albert T.O.P.
Quido van Rijn
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Myslíte si, že je možné "evangelizovat" stylem disco show?
Ano
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Vote_lcap5%Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Ne
Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Vote_lcap95%Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Vote_rcap
 95% [ 39 ]
Celkem hlasů : 41
 
Poll closed

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 14:54

a teď je to dokonce na 14% ! Very Happy Můj hlas se modernisticky marginalizuje!

P.S.: na gympl jsem šel bez přijímaček neb jsem vyhrál mat. olympiádu na okrese.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 14:57

Quido van Rijn napsal:
Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Hezká žádost. Na to se nedá snad odpovědět ani nic jiného než: nažeňte ty nedouky z humanistických větví gymnázií ke zdi a podejte mi pistoli. Jenže se obávám, že bych neměl dost nábojů. albino

Vzpomínám si dobře, že někdo v Te Deum psal o tom, jak se příliš učí exaktní vědy a z dětí vznikají matematičtí fachidioti? :-D :-D
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 14:57

Norberte znáš tu scénku s Holzmanem o statistice?
Pane jak můžete mít hlad, když jste před chvíli měl půl kuřete?
A jak jste nato přišel, že jsem měl půl kuřete?
No podle statistiky, já totiž před chvíli měl celý.

Aneb:
když hlasuje jeden, tak jeho hlas je 100% celku
když hlasují dva, tak jeden hlas je 50 % celku
když hlasují 4, tak jeden hlas je 25 % celku - a to je moment, který jsi zaznamenal.

jenže se hlasování nezastavilo a protože jsi sám (zatím) , který pokládá diskošku za prostředek evangelizace, lze očekávat, že tvůj jeden hlas bude ještě méně než 16% celku jako teď, kdy hlasovalo včetně tebe 7 lidí.
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
Antonio Ghislieri


Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 49
Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
Na +T+ od : 16. 07. 07

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 14:59

Iacobus Augustinus napsal:
Norbert napsal:


Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Chtělo by to doplnit si znalosti matematiky study Twisted Evil

Pořád my sice není jasné, jestli si děláte legraci, nebo to myslíte vážně, ale přesto se pokusím to vysvětlit.

Pravděpodobně jste hlasoval pro možnost ano v okamžiku, kdy další tři fóristé hlasovali pro možnost ne.
Celkem tedy hlasovali 4 lidé.
Váš hlas tedy representoval 25% (jednu čtvrtinu) z celkového počtu hlasujících.
Následně hlasovali další a další a to vždy pro možnost ne.
Váš hlas tedy ve zvězšujícím se celku representuje stále menší a menší díl.
Až bude hlasujícíh deset (a všichni mimo vás odpoví "ne"), bude Váš hlas representovat jednu desetinu všech hlasujících, tedy 10%.
Je to jasnější?
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:01

hama napsal:
Quido van Rijn napsal:
Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.[/b]

Hezká žádost. Na to se nedá snad odpovědět ani nic jiného než: nažeňte ty nedouky z humanistických větví gymnázií ke zdi a podejte mi pistoli. Jenže se obávám, že bych neměl dost nábojů. albino

Vzpomínám si dobře, že někdo v Te Deum psal o tom, jak se příliš učí exaktní vědy a z dětí vznikají matematičtí fachidioti? :-D :-D

Jo to jsem četl a dobře jsem se bavil. Jestliže to ale vypadá jak to vypadá, pak je třeba prosit Boha, aby nám exaktní vědy zachovati ráčil nebo budou padat baráky a mosty, ty totiž filosofie přes veškerou snahu neudrží. geek
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:01

Výsledek hlasování nemá být potvrzením, či vyvrácením toho, zda je možné evangelisovat diskoškou. Tady není demokracie a ani Církev není demokratická.
Výsledek má ukázat na mínění diskutujících.
Zatím to vypadá, že většina souhlasí se svatým Františkem a Janem Maria Vianney em, menšina pak s(prozatím) nesvatým Norbertem.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:03

To se mi jako dobré vysvětlení nezdá. Přeci, když prohlásím, že Bůh je a
druhý hlasující že není, tak Bůh stále je na 100% bez ohledu na další hlasy.

Antonio Ghislieri napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Norbert napsal:


Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Chtělo by to doplnit si znalosti matematiky study Twisted Evil

Pořád my sice není jasné, jestli si děláte legraci, nebo to myslíte vážně, ale přesto se pokusím to vysvětlit.

Pravděpodobně jste hlasoval pro možnost ano v okamžiku, kdy další tři fóristé hlasovali pro možnost ne.
Celkem tedy hlasovali 4 lidé.
Váš hlas tedy representoval 25% (jednu čtvrtinu) z celkového počtu hlasujících.
Následně hlasovali další a další a to vždy pro možnost ne.
Váš hlas tedy ve zvězšujícím se celku representuje stále menší a menší díl.
Až bude hlasujícíh deset (a všichni mimo vás odpoví "ne"), bude Váš hlas representovat jednu desetinu všech hlasujících, tedy 10%.
Je to jasnější?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:08

Quido van Rijn napsal:
hama napsal:
Quido van Rijn napsal:
Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.[/b]

Hezká žádost. Na to se nedá snad odpovědět ani nic jiného než: nažeňte ty nedouky z humanistických větví gymnázií ke zdi a podejte mi pistoli. Jenže se obávám, že bych neměl dost nábojů. albino

Vzpomínám si dobře, že někdo v Te Deum psal o tom, jak se příliš učí exaktní vědy a z dětí vznikají matematičtí fachidioti? :-D :-D

Jo to jsem četl a dobře jsem se bavil. Jestliže to ale vypadá jak to vypadá, pak je třeba prosit Boha, aby nám exaktní vědy zachovati ráčil nebo budou padat baráky a mosty, ty totiž filosofie přes veškerou snahu neudrží. geek

Tak: Studenti FSv ČVUT se v anketě údajně shodli, že by bylo vhodné zrušit matematiku, je prý zbytečná a příliš náročná. Mosty a baráky budou padat, k tomu nám ještě možná zkrachují finance, protože jsem měl tu čest doučovati matematiku adepta ekonomie, v jehož skriptech z Matematiky II. (sic!) jsem se dozvěděl takové perly, jako "Spojitá funkce. Definice: Lze nakreslit jednou čarou." :-D
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:08

Norbert napsal:
To se mi jako dobré vysvětlení nezdá. Přeci, když prohlásím, že Bůh je a
druhý hlasující že není, tak Bůh stále je na 100% bez ohledu na další hlasy.

Krom toho, že je to falešná analogie, tak nejprve bys musel dokázat, že tvůj názor je správný.
Což jsi, se vší úctou, neudělal.
Navíc. Opakuji, že tady se neřeší správnost jednoho, či druhého názoru. Tady je důvodem zjištění názoru diskutujících.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:11

to byla legrace, ale i tak děkuji za vysvětlení.

na doporučovaném antiku
http://www.signaly.cz/diskuzeZobrazTema.php?id=346
toho tedy moc není.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:17

Norbert napsal:
to byla legrace, ale i tak děkuji za vysvětlení.

na doporučovaném antiku
http://www.signaly.cz/diskuzeZobrazTema.php?id=346
toho tedy moc není.

A co bys chtěl dalšího? Kde se obhajuje antikoncepce, tam lze čekati pouze prázdnotu a mrtvolný klid, rušený občas výkřiky smažu všechno. cherry
Návrat nahoru Goto down
Josafat
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
Josafat


Male Počet příspěvků : 537
Bydliště : Imperium Austro-Hungaricum
Na +T+ od : 31. 01. 08

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:28

Norberte, když nechápete ani to, že jeden hlas ze čtyř má jinou procentuální váhu než jeden hlas z osmi nebo devíti, jak chcete vůbec diskutovat o teologii? Ve středověku se užívalo jedno velmi pěkné heslo: Non est bestia periculosior, quam theologus sine logica. Fakt se chcete před námi všemi zde dále ztrapňovat? Nechcete si dát pauzu a vydýchat v klidu to, že se vašich názorů nikdo nezastal?
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:37

Josafat napsal:
Norberte, když nechápete ani to, že jeden hlas ze čtyř má jinou procentuální váhu než jeden hlas z osmi nebo devíti, jak chcete vůbec diskutovat o teologii? Ve středověku se užívalo jedno velmi pěkné heslo: Non est bestia periculosior, quam theologus sine logica. Fakt se chcete před námi všemi zde dále ztrapňovat? Nechcete si dát pauzu a vydýchat v klidu to, že se vašich názorů nikdo nezastal?

Já si myslím, že ho podceńuješ - našeho matematického olympionika. Je to jen jeho svérázný humor.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:42

Mr Josafat,

nic ve zlým, ale čekal jsem větší smysl pro humor, jinak odkazuji na příspěvek z 15:11.
Návrat nahoru Goto down
Josafat
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
Josafat


Male Počet příspěvků : 537
Bydliště : Imperium Austro-Hungaricum
Na +T+ od : 31. 01. 08

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:43

Pak doufám, že svérázný humor jsou i jeho výplody teologické užívající stejnou logiku.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:49

hama napsal:
Quido van Rijn napsal:
hama napsal:
Quido van Rijn napsal:
Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.[/b]

Hezká žádost. Na to se nedá snad odpovědět ani nic jiného než: nažeňte ty nedouky z humanistických větví gymnázií ke zdi a podejte mi pistoli. Jenže se obávám, že bych neměl dost nábojů. albino

Vzpomínám si dobře, že někdo v Te Deum psal o tom, jak se příliš učí exaktní vědy a z dětí vznikají matematičtí fachidioti? :-D :-D

Jo to jsem četl a dobře jsem se bavil. Jestliže to ale vypadá jak to vypadá, pak je třeba prosit Boha, aby nám exaktní vědy zachovati ráčil nebo budou padat baráky a mosty, ty totiž filosofie přes veškerou snahu neudrží. geek

Tak: Studenti FSv ČVUT se v anketě údajně shodli, že by bylo vhodné zrušit matematiku, je prý zbytečná a příliš náročná. Mosty a baráky budou padat, k tomu nám ještě možná zkrachují finance, protože jsem měl tu čest doučovati matematiku adepta ekonomie, v jehož skriptech z Matematiky II. (sic!) jsem se dozvěděl takové perly, jako "Spojitá funkce. Definice: Lze nakreslit jednou čarou." :-D

To nic není já jednou jako předškolák nakreslil jednou čarou nekonečně mnoho funkcí a ještě k tomu všechny nespojité. Co by na to řekl autor Matematiky II pro ekonomy ani nechci domyslet. Není autorem těch skript jistý V. Klaus? To by vysvětlovalo, proč se ztratily ty miliardy z privatizace - může za to spojitá funkce s názvem: ruka ruku myje.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Quido van Rijn


Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 134
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 15:50

Josafat napsal:
Pak doufám, že svérázný humor jsou i jeho výplody teologické užívající stejnou logiku.

Tak.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:18

Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Rozdíl je, že pater Petráček nemá pravdu na své straně, popírá základní věroučné věci, nemá úctu ke světcům a oponenty se snaží likvidovat prostřednictvím diskusních faulů. V tom je rozdíl.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:24

Norbert napsal:
citace :
O věk vůbec nejde. Kupříkladu já jsem mladší, než většina diskutujících, a ban jsem dostal úplně stejný, jako Quido, Antonio Ghislieri či Jakub. Vadí jen a jen pravda, na formě nesejde.

Když Vás posílal Petráček s Halíkem někam a doporučil Vám, abyste o sobě neříkali, že jste "katolíci", pak se Vám mimojiné vysmál do konvertitů, tak se Vám to také nelíbilo. Tak se nedivte, že se to nelíbí mladejm romantikům ze spolča na signálech. Mluvím tedy o lidech od 12 do 17 let. Komu dali ban nevím, ale je známo, že admini jsou trochu hysteričtí.

Netvrdím, že je přece chyba ve vašich názorech, ale v té formě. Prostě není možné jim tam napálit na každej názor relevantní dogmatiku, morálku a čekat, že řeknou "jasně, berem". Chtějí si k tomu dojít sami, což se jim zpravidla hned nepodaří ale od toho mají katechetu, aby to s nima rozebral a našel s nimi schůdnou cestu.

Žádám admina, aby mému hlasu dal původní váhu 25%, relativismus se snad zde netrpí.

Nerelativizovaná procenta je dobrý nápad! Myslel jsem si sice, že procenta vyjadřují POMĚR částí k celku, ale procentuální počet bez téhle maličkosti by byl zajisté užitečný. Mám však za to, že je to podobně jako kvadratura kruhu, úkol nad lidské síly. lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:50

citace :
Rozdíl je, že pater Petráček nemá pravdu na své
straně, popírá základní věroučné věci, nemá úctu ke světcům a oponenty
se snaží likvidovat prostřednictvím diskusních faulů. V tom je rozdíl.

Jsem s ním nikdy nediskutoval, tak nevím jak v diskusi fauluje, ale faktem je, že na něj přišlo v Hradci i Praze 2x 200 posluchačů a prý nikdo neodešel. Podpořil Váš názor ohledně Sylabu tehdy vůbec někdo ?
Kdo má v čem pravdu bych nechal také na jiných neb je to tvrzení proti tvrzení, ale vzhledem k tomu, že je kněz a má vystudovanou teologii ( a vy tuším nejste a nemáte), tak se nelze divit, že budou spíše věřit jemu.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:51

Pravdu má ten, kdo hájí nauku Církve. To je prosté.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:52

Iacobus Augustinus napsal:
Pravdu má ten, kdo hájí nauku Církve. To je prosté.
a co s tím ?
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:53

Norbert napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Pravdu má ten, kdo hájí nauku Církve. To je prosté.
a co s tím ?

Největší hloupost je diskutovat o hlouposti s hloupými
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:55

Obávám se, Norberte, že tvé dny na tomto fóru se povážlivě ukrátily.
Pokud sám nepřijdeš na to, co je nutné k tomu, abys tu setrval, pak budeš ukončen.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime04.03.08 16:57

Iacobus Augustinus napsal:
Norbert napsal:
Iacobus Augustinus napsal:
Pravdu má ten, kdo hájí nauku Církve. To je prosté.
a co s tím ?

Největší hloupost je diskutovat o hlouposti s hloupými

Pokud je to takto, tak se omlouvám za vlastní hloupost a přeju hodně úspěchů na signálech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bezbolestná sebedestrukce   Bezbolestná sebedestrukce - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bezbolestná sebedestrukce
Návrat nahoru 
Strana 5 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: