+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Děkujeme

Goto down 
+10
thomas
Stoofi
René Václavek
Ave
Mr.Difficult
Iva Podzimková
bJ
Michal Kretschmer
Thomas More
Fr. Albert T.O.P.
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime27.11.13 19:05

stoofi: „Je to jen spekulace,...“
— Jen se ptám, napadlo mě, že v důsledku roztržky kvůli Dědictví otců mohl pan profesor žádat o to, aby nebyl s hudební kulturou FSSPX.CZ jakkoliv spojován.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime27.11.13 20:43

bratrJan napsal:
http://blog.ecclesia-tv.cz/sofisma-o-dohode-s-rimem/
Je ho škoda. Bývaly doby kdy byl skvělým kazatelem, jen si nemyslím, že zlom nastal v květnu t.r. Ten sešup bylo možno pozorovat už hodně dávno. Jedovatý červ ve formaci FSSPX hlodá předlouho a tyto obludné plody budou ještě více zrát a sládnout. (P.S. Taky mi za hraní při nom platili a dobře jsem si mastil kapsu).

Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 8:04

Dnes děkuji prozřetelnosti, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Zajímalo by mě, co si asi myslí chudák Ctihodná...
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 9:13

Nu ano, Ctihodá byla vysoce uvědomělá, ovšem obávám se, že u ní probíhá formace, což prakticky znamená u koncilní sekty a jejích kolaborantů lámání charakteru a vymývání mozku. Nevím samozřejmě, jak na tom její příslušná společnost je, ale slyšet bylo pouze o odporu karmelitek a nějakých dominikánech, co jim Mr. Zdrádce odkládal svěcení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 10:17

Také je možné, že je má na starosti některý konservativnější kněz a že o dění v Bratrstvu nemá hlubší povědomí. Navíc už má jakési sliby, takže stejně nic nenadělá.
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 15:09

Kdo je to ctihodna ?
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 15:12

Ještě pár měsíců předtím říkal. PTS ,že by měl být konec rozhovorům ,vysvetit pár biskupů a basta.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 18:13

Ta jediná opravdová česká Dominikánka, ne?
René Václavek napsal:
Kdo je to ctihodna ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 18:52

Jojo, květinka z Kroměříže přesazená do Fanjeaux.
Návrat nahoru Goto down
Iva Podzimková
obecni blb
obecni blb
Iva Podzimková


Počet příspěvků : 269
Na +T+ od : 20. 09. 11

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 20:43

Taky já nevím, kdo je Ctihodná.
A kde, "abych i já se jí poklonila" :O)
Návrat nahoru Goto down
René Václavek
Obecní drbna
Obecní drbna
René Václavek


Male Počet příspěvků : 2775
Věk : 64
Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
Na +T+ od : 19. 04. 07

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime28.11.13 23:18

Neznám ji .
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime29.11.13 21:33

Pokračuje to http://rexcz.blogspot.cz/2013/11/komentar-p-girouarda-k-vylouceni-z.html

Je krásně vidět, jak jsou mainstreamoví tradicionalisté z Dušené mrkve a ISJ předposraní a bojí se, že by jim perfidní zelantissimus taky zavolal. Proto tyto z nejdůležitějších zpráv posledních dnů ignorují. Inu, "v kaplích je řád, a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí..."

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime29.11.13 23:52

Kde se usídlila zrada, tam se rodí neposlušnost - to ale není žádný důvod k radosti. P. Girouard mi z toho článku připadá jako lehkovážný letário, ale zřejmě je se svým výkonem spokojen, tak mu to přejme.
Kdyby byl mým podřízeným a neodpovídal mi na důležité dopisy, letěl by taky, bez ohledu na doktrínu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime30.11.13 7:13

ospilos napsal:
Kde se usídlila zrada, tam se rodí neposlušnost - to ale není žádný důvod k radosti. P. Girouard mi z toho článku připadá jako lehkovážný letário, ale zřejmě je se svým výkonem spokojen, tak mu to přejme.
Kdyby byl mým podřízeným a neodpovídal mi na důležité dopisy, letěl by taky, bez ohledu na doktrínu.
P.Girouard si zažil poměrně značnou šikanu, která se táhla měsíce. Po prvním napomenutí z Menzingenu mu bylo jasné, že ať řekne cokoliv (ostatně toho směrem k představeným řekl předtím až dost a nedostalo se mu odpovědi), nezmění to nic na tom, že bude vyloučen - přesně stejně jako ti ostatní před ním.

Vtip té odpovědi spočívá ve vtipu a v tom, že nebude dělat stafáž v procesu, kde už je dávno rozhodnuto bez ohledu na to, zda odpoví a co odpoví. Občas je lepší prostě se zasmát než vydávat nasupené rezoluce. P. Girouard krásně parafrázoval bpF a tím jen vynikla dementnost "argumentace" generálního představeného..
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime30.11.13 10:44

Ještě jinak: proradnost a zrada jsou dcery lakoty - nezřízené lásky k penězům a na zradu je třeba stejně jako dobří andělé reagovat "neposlušností" a protože důstojný pán není Němec, má k tomu ještě smysl pro humor, což je osvěžující.

Obhajoba v procesu, kde je dávno rozhodnuto a kde obhajoba je zřejmé pokračováním ve "zločinu" nemá žádný význam. Kristus se taky se slizounem Herodem nijak nemazal a nedebatoval s ním.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime30.11.13 12:39

Mr.Difficult napsal:
Ještě jinak: proradnost a zrada jsou dcery lakoty - nezřízené lásky k penězům a na zradu je třeba stejně jako dobří andělé reagovat "neposlušností" a protože důstojný pán není Němec, má k tomu ještě smysl pro humor, což je osvěžující.

Obhajoba v procesu, kde je dávno rozhodnuto a kde obhajoba je zřejmé pokračováním ve "zločinu" nemá žádný význam. Kristus se taky se slizounem Herodem nijak nemazal a nedebatoval s ním.

Souhlas. Akorát my bychom se asi dost těžko mohli obhajovat, i kdybychom chtěli. Poněvadž ti, co soudí, tak zásadně činí v nepřítomnosti obžalovaného. Znáš to dýl než já. Osobně je mi to jedno..
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime30.11.13 15:15

Mně to osobně jedno není a tak úplně to neznám, znám pouze následky příčiny, již toliko tuším. Kluci drží basu, takže nevím co na nás nakydali a kdo je toho hlavou, zda bývalý tiskový mluvčí, nebo sám zelantissimus.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime30.11.13 16:34

Mr.Difficult napsal:
Mně to osobně jedno není a tak úplně to neznám, znám pouze následky příčiny, již toliko tuším. Kluci drží basu, takže nevím co na nás nakydali a kdo je toho hlavou, zda bývalý tiskový mluvčí, nebo sám zelantissimus.
Kdo druhé špiní, sám sebe špiní, takže se tím netrápím. Ať je to jedna nebo druhá grupa. Asi tak.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime30.11.13 20:51

Já nevěřím, že jde o peníze. Spíš o ordnungssehnsucht.
Návrat nahoru Goto down
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
bJ


Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime05.12.13 17:58

Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime05.12.13 21:13

Třeba by to mohlo zelantissimovi otevřít zrak. Ovšem teď, když jsem si na webu přečetl nový leták, obávám se, že jeho oddanost Menzingenu je vskutu zažraná hluboko pod kůži, takže nevidí a neslyší.

"Boží prozřetelností nám zůstalo uchováno hierarchické uspořádání v Kněžském bratrstvu sv. Pia X., které na rozdíl od většiny hierarchie je v plné jednotě katolické Církve. Je to pro každého z nás nesmírný dar Boží milosti a zároveň mimořádný závazek spojený se zodpovědností. Proto nepodléhejme nějaké marnivé pýše či samolibosti, ale s třesením a na modlitbách u vědomí si vlastní slabosti a hříšnosti se snažme plnit své povinnosti, vydávejme svědectví o plnosti katolické víry a vyprošujme nám všem a hlavně našim představeným dostatečnou milost pro to, aby nám tato plná jednota s Církví zůstala zachována", píše v letáku 135.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime05.12.13 22:59

No a co? Kdo si ten leták přečte celý, ten by měl pochopit, že nejde naprosto o oddanost Menzingenu, ale Církvi. kterou FSSPX, i přes všechno menzingenské svinstvo, v této době co do formy a dosud víceméně i obsahu reprezentuje. Mě tedy tento leták potěšil.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime06.12.13 10:15

Kdyby nešlo o oddanost Menzingenu, viděl by rozpor mezi tím co píše a mezi tím co Menzingen dělá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime06.12.13 15:40

Ten rozpor samozřejmě vnímá a reflektuje, pouze ho nijak vyhroceně neventiluje v oficiální tiskovině Bratrstva. Do háje, celý ten leták je jednoznačně kontrarevoluční a profiFellayovský (resp. především protiPflugerovský, protože Fellay je spíše bezcharakterní debil, kdežto Pfluger modrtnistická krysa).
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých
avatar


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime06.12.13 16:36

Oficielní označení těch, kdo podporují biskupa W, či jen k němu chodí na mše sv. je stále v platnosti, taky jsem neslyšel omluvu všem těm, které nazvala nepřáteli pro podporu biskupa W, když by si to skutečně uvědomoval, choval by se úplně jinak. Ani o Fellayovi ani o Pflugerovi nemám iluzí, stejně jako je nemám co se týče zbývajících dvou biskupů. Apropos, očekával bych na prvním místě omluvu biskupovi Williamsonovi a změnu germánsko švýcarských manýr a opusdeizace salonků. Jestli se obrátil, muselo by to být skutečně vidět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Děkujeme - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děkujeme   Děkujeme - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Děkujeme
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev ve světě :: Dinoscopus-
Přejdi na: