+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Brněnskému pěstiteli slepic

Goto down 
+11
Vlad IV
deactivated
VND
Michal Kretschmer
René Václavek
Fr. Augustin T.O.P.
budweiser
Fr. Albert T.O.P.
JakubAlbert
Stoofi
Mr.Difficult
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
VND
The Big Boss
The Big Boss
VND


Male Počet příspěvků : 229
Na +T+ od : 02. 11. 14

Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brněnskému pěstiteli slepic    Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Icon_minitime31.05.18 21:35

Tak minimálně někteří jsou bývalí (?) NS aktivisté, členové JKG (chuligánské skupiny kolem brněnského fotbalu) apod. Však už si na tom propojení s gustem smlsla antifa.cz, což je, jak známo, ve skutečnosti projekt kriminálky...
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
Fr. Albert T.O.P.


Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brněnskému pěstiteli slepic    Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Icon_minitime01.06.18 8:59

Někde jsem četl, že maj být napojení na akci DOST.
Návrat nahoru Goto down
https://crux.forumczech.com
Stoofi
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum
Stoofi


Male Počet příspěvků : 540
Věk : 46
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 05. 03. 08

Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brněnskému pěstiteli slepic    Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Icon_minitime01.06.18 23:56

Mě prohlášení PTS mile překvapilo.
Vzhledem k velké zdrženlivosti PTS v minulosti ve vyjádření podpory různým hnutím např. HPŽ,..., či k absenci odsouzení různých hrůz např. "Pochody zrůdnosti" kde PTS doporučoval protestů se neúčastnit a celou událost ignorovat,..., mě prohlášení PTS velmi potěšilo. Pro mne je to důkazem posunu správným směrem, stejně tak jako pochvala PTS sebe sama za roli při organizování protestů. Jsem si jist, že pakliže se PTS nepochválí sám, tak to za něj nikdo neudělá, zvláště pak ne z Tradičních kruhů...
Co opravdu kvituji, a považuji za nanejvýš přesné, je v závěru prohlášení oddělování "katolických křesťanů a slušných lidí". To je, po osobní zkušenosti v posledních letech s PTS, posledně pak s naprosto neslušnými okolnostmi registrace FSSPX. jako náboženské společnosti v ČR, doslova "Freudovským přiznáním".

S VND pak musím souhlasit s neadekvátním označením kohosi z Balkánu za "Ustašovského pohrobka".
Zde mne PTS nezklamal, ale ani nepotěšil. Je to propagandistický výlev, který celé prohlášení snižuje na politické prohlášení, nikoli prohlášení duchovního, stejně tak jako akcent protiprávního jednání s odvoláváním se na Ústavu ČR, "demokratický stát" či genocida Slovanů, Židů apod., nikoli akcent podstaty divadelní hry, tj. rouhání se Bohu. Zde mi už jen chyběl výklad divadelní hry jako: "Zobrazování znásilnění muslimky židem je jasný antisemitismus. Divadelní hrou to začíná, a šesti milióny končí".
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brněnskému pěstiteli slepic    Brněnskému pěstiteli slepic  - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brněnskému pěstiteli slepic
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: