+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Problematika moderních farností

    Goto down 
    4 posters
    Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    AutorZpráva
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 11:15

    Tak to sem tedy zvědav,no Bůh dokáže překvapit Smile
    Ale u nás v okolí to stejně nikdo sloužit nechce a naše farnost je tak moderní,že i ti starší si náramě libují jak je to dobré,že konečně je to česky,že tomu rozumí a mohou si to lépe prožít.
    Takže mi zase zůstanou Pardubky s liturgií sv.Jana Zlatoústého a dá-li Bůh tak i latinská u bratrstva.Ale náš pan farář bude rád,konečně bude jasné,že jsem schizmatik Smile a nehledám řešení v církvy, ale mimo ni u schizmatiků Smile To zas bude srandy
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 11:34

    To chce klid. Provokování schizmatem od toho, kdo je de facto latentní schizmatik, vždycky potěší Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 11:58

    Já si z toho moc nedělám,ale moje žena je na tom chudák hůř.Já sem konvertita a k tradici sem jí přivedl já (zní to hrozně říkat,že jít k tradici je něco skoro mimo církev!).Ona je na ty "nové" věci zvyklá a někdy je to pro ni těžké.Přestože si dnešní "katoličtí" kněží hrají na naše bratry nám laikům rovni,v tomto případě volí tvrdá slova a začnou mluvit z pozice nadřízeného,je pravda že s bolestí v srdci (jak mi to říkal náš pan farář),ale padají dost tvrdá odsouzení i slova Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 12:40

    To je taky vcelku normální.
    Konvertitů je tu také povícero a boje v rodině...no, mnozí by možná taky mohli vyprávět.
    Ale to už jsme off topic.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:12

    Stejně by mě,ale zajímalo jak chtějí kněze naučit sloužit tradiční mši.To musí někdo kdo k tomu má dobrý přístup.Náš farář mi do očí řekl,že až ji papež uzná tak se podvolí (doteď prý mám těžký hřích když na ni chodím,protože je u bratrstva Smile,ale lidem nadále bude říkat,že je špatná a že je nutné aby mše byla česky.To samé i o "mnohé" a za "všechny.Překlad je prý správný dnes správný a zase stejná písnička,pokud řím bude trvat na za "mnohé" podvolí se,ale lidem nadále bude říkat,že správně je za všechny.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:16

    No vždyť to říkám, latentní schizmatik. A nejen schizmatik, ale i heretik. Pěkné, moc pěkné.
    V Německu kněží Bratrstva nabízeli, že kněze sloužit mši svatou naučí. Biskupové to z větší části brali jako provokaci.
    Když vám váš farář něchce dát rozhřešení, tak jděte ke sv. zpovědi ke knězi Bratrstva a je to. Já bych to neřešil Smile
    A ti kněží, kteří o indult opravdu stojí, už mši svatou sloužit umí Wink
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:18

    A Novus Ordo nechoďte. Je to o zdravý rozum a navíc to je nekatolické.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:26

    Nechodíme Smile už tak 1/4 roku .Jezdíme do Pardubic na řeckokatolickou a občas do Brna na Fáměrovo náměstí Smile
    Na novus ordo bych nešel hlavně kvůli přijímání na ruku,děsí mne že z podlahy kostela se tím stává minové pole (Pán Ježíš mi snad odspustí) a farář po rozhovoru se mnou přesvědčoval lidi na rytmické pro děti ,že přijímání na ruku je v pořádku ,že nic nikam nepadá,to by jeden nevěřil.Nevím buď lže záměrně a nebo jeho víra je značně zdeformovaná.Problém začal proto,že sem si mu dovolil do očí říci,že nepřipravuje děti ryze katolicky na 1 sv. přijímání a že ji dáváme k bratrstvu.Nesmíme do kostela a nepodá nám žádné svátosti! Biskup se postavil za něj,teda zaleží co biskupovi Dominikovi řekl.Naschváli mu dělat nebudu,ale zaráží mne to a i trochu mrzí.Naši farnost považuje Duka za nejživější z jeho diecéze,co 5 let kněz jde od nás (skoro všichni totální modernisti)
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:36

    Co vám jako laikovi může? Když tam nechodíte, tak bych to vůbec nějak neřešil.
    Já u nás taky nechodím. Taky patřím pod hradeckou diecézi a nikdo mi žádné problémy nedělá. A i kdyby, tak je mi to fuk.
    Já jsem katolík a na ty opičárny, co modernisté vyvádějí zvědavý nejsem. Že se stresujete.
    Vemte někdy maminku na mši svatou do Brna nebo Prahy a sama uvidím, jestli pater káže po katolicku.
    Přijímání na ruku je nebezpečí svatokrádeže a profanace. Svátost nikdo neumenší, to je jasné, ale je to těžce rouhavé a pohoršlivé. Chápu, že ten tlak na vás je asi velký, ale chce to jediné. Úplně odstřihnout se od NOM farnosti a budete mít klid. Vím o čem mluvím, taky jsem to udělal.
    A vyjde-li indult, třeba se v okolí objeví kněží sloužící po katolicku a modernistická veteš bude vynesena v zubech.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:56

    Jezdíme celá rodina a jak říkám na Boží Tělo byla dcera na přijímání u bratrstva Smile ženě se to líbilo Smile mě taky.Stresuji se jen kvůli ženě,jinak mě naše farnost k srdci nepřirostla.Ještě v době kdy sem o tradiční mši nic nevěděl,sem považoval rytmickou a různé scénky v kostele a i venku za excesy.Hrozné je jak opravdu lidé co chodí na NOM ikdyž smýšlejí dobře už uvažují po protestantsku a stylem heligánství.
    Právě tohoto pohledu se bojím,jestli indult splní očekávání řekněme nás tradičně smýšlejících (nebo se snažících tradičně smýšlet),mám obavy že pokud to moderní "nevyhnije" nakazí to to dobré.Nejhorší je kompromis.Hrozně nerad bych aby to skončilo kompromisem.Mám obavu,že indult má za účel jen odtáhnout věřící od bratrstva PiaX,snad se mýlím,ale ono nejde jen o katolickou mši,ale o celý způsob života
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 13:58

    kirkmen napsal:
    Nechodíme Smile už tak 1/4 roku .Jezdíme do Pardubic na řeckokatolickou a občas do Brna na Fáměrovo náměstí Smile
    Na novus ordo bych nešel hlavně kvůli přijímání na ruku,děsí mne že z podlahy kostela se tím stává minové pole (Pán Ježíš mi snad odspustí) a farář po rozhovoru se mnou přesvědčoval lidi na rytmické pro děti ,že přijímání na ruku je v pořádku ,že nic nikam nepadá,to by jeden nevěřil.Nevím buď lže záměrně a nebo jeho víra je značně zdeformovaná.Problém začal proto,že sem si mu dovolil do očí říci,že nepřipravuje děti ryze katolicky na 1 sv. přijímání a že ji dáváme k bratrstvu.Nesmíme do kostela a nepodá nám žádné svátosti! Biskup se postavil za něj,teda zaleží co biskupovi Dominikovi řekl.Naschváli mu dělat nebudu,ale zaráží mne to a i trochu mrzí.Naši farnost považuje Duka za nejživější z jeho diecéze,co 5 let kněz jde od nás (skoro všichni totální modernisti)

    Zajímalo by mě eminentně kdo je ten kněz.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:02

    Tak jistě, že hlavním cílem indultu je odtáhnout Bratrstvu věřící. Tedy těch, kteří(ze mně nepochopitelných důvodů) chodí "jen" na mši svatou. Sice povolení sloužení mše svaté(která toto povolení vůbec nepotřebuje jak víme) je jedním z bodů, na kterém Bratrstvo trvá, ale o co jde modernistickému Římu je jasné. Rozdělit a panovat. Nebojím se ale, že by ten odpad(pokud vůbec nějaký bude) byl nějaký zásadní. Většina těch, kdo k Bratrstvu chodí, chce i katolický způsob života. Ten se prostě dostaví, protože Lex orandi, lex credendi platí.
    Kompromis ze strany Bratrstva nebude. Není možné chtít kompromis s modernismem. Ten vyhnije, ale nemyslím, že my se toho dožijeme.
    Jinak, na Božím Těle jsme se tedy museli vidět Wink


    Naposledy upravil dne 27.06.07 14:04, celkově upraveno 2 krát
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:03

    Quido van Rijn napsal:
    kirkmen napsal:
    Nechodíme Smile už tak 1/4 roku .Jezdíme do Pardubic na řeckokatolickou a občas do Brna na Fáměrovo náměstí Smile
    Na novus ordo bych nešel hlavně kvůli přijímání na ruku,děsí mne že z podlahy kostela se tím stává minové pole (Pán Ježíš mi snad odspustí) a farář po rozhovoru se mnou přesvědčoval lidi na rytmické pro děti ,že přijímání na ruku je v pořádku ,že nic nikam nepadá,to by jeden nevěřil.Nevím buď lže záměrně a nebo jeho víra je značně zdeformovaná.Problém začal proto,že sem si mu dovolil do očí říci,že nepřipravuje děti ryze katolicky na 1 sv. přijímání a že ji dáváme k bratrstvu.Nesmíme do kostela a nepodá nám žádné svátosti! Biskup se postavil za něj,teda zaleží co biskupovi Dominikovi řekl.Naschváli mu dělat nebudu,ale zaráží mne to a i trochu mrzí.Naši farnost považuje Duka za nejživější z jeho diecéze,co 5 let kněz jde od nás (skoro všichni totální modernisti)

    Zajímalo by mě eminentně kdo je ten kněz.

    To bych řešil soukromou zprávou Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:03

    kirkmen napsal:
    Stejně by mě,ale zajímalo jak chtějí kněze naučit sloužit tradiční mši.To musí někdo kdo k tomu má dobrý přístup.Náš farář mi do očí řekl,že až ji papež uzná tak se podvolí (doteď prý mám těžký hřích když na ni chodím,protože je u bratrstva Smile,ale lidem nadále bude říkat,že je špatná a že je nutné aby mše byla česky.To samé i o "mnohé" a za "všechny.Překlad je prý správný dnes správný a zase stejná písnička,pokud řím bude trvat na za "mnohé" podvolí se,ale lidem nadále bude říkat,že správně je za všechny.

    Pokud bude ten kněz opravdu říkat lidem, že katolická mše podle misálu Jana XXIII je špatná, pak špatně dopadne nejen on, ale všichni ti, které vede s sebou.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:08



    Je v podstatě chudák (myslím to dobře),ani neví co a jak platí,ale asi větší vinu na jeho nevzdělanosti má biskup nevím.
    Nezlobte se,ale jeho identitu nechám skrytou,pokud se vám bude chtít pátrat tak vám napovím,že teď od nás z farnosti byl jeden vysvěcen na kněze a měl primici,té sme se neučástnili pro rytmickou půlhodinku a scének Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:12

    Iacobus Augustinus napsal:
    Tak jistě, že hlavním cílem indultu je odtáhnout Bratrstvu věřící. Tedy těch, kteří(ze mně nepochopitelných důvodů) chodí "jen" na mši svatou. Sice povolení sloužení mše svaté(která toto povolení vůbec nepotřebuje jak víme) je jedním z bodů, na kterém Bratrstvo trvá, ale o co jde modernistickému Římu je jasné. Rozdělit a panovat. Nebojím se ale, že by ten odpad(pokud vůbec nějaký bude) byl nějaký zásadní. Většina těch, kdo k Bratrstvu chodí, chce i katolický způsob života. Ten se prostě dostaví, protože Lex orandi, lex credendi platí.
    Kompromis ze strany Bratrstva nebude. Není možné chtít kompromis s modernismem. Ten vyhnije, ale nemyslím, že my se toho dožijeme.
    Jinak, na Božím Těle jsme se tedy museli vidět Wink

    to je možné Smile nebyl jste potom s panem Semínem na obědě?
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:14

    kirkmen napsal:


    Je v podstatě chudák (myslím to dobře),ani neví co a jak platí,ale asi větší vinu na jeho nevzdělanosti má biskup nevím.
    Nezlobte se,ale jeho identitu nechám skrytou,pokud se vám bude chtít pátrat tak vám napovím,že teď od nás z farnosti byl jeden vysvěcen na kněze a měl primici,té sme se neučástnili pro rytmickou půlhodinku a scének Smile

    Kdepak, biskup vinu nemá. Vinu má kněz sám, protože jeho povinnost je vědět.
    Já chápu, že ho máte rád, ale pravda někdy bolíSad
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:15

    Quido van Rijn napsal:


    Pokud bude ten kněz opravdu říkat lidem, že katolická mše podle misálu Jana XXIII je špatná, pak špatně dopadne nejen on, ale všichni ti, které vede s sebou.

    Asi máte pravdu Sad co s tím nevím.Lidé u nás tradici nechtějí nebo já neznám ty co by chtěli.Asi proto,že sme živá farnost nepotřebujem tradici.O indultu asi ani neví.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:16

    kirkmen napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Tak jistě, že hlavním cílem indultu je odtáhnout Bratrstvu věřící. Tedy těch, kteří(ze mně nepochopitelných důvodů) chodí "jen" na mši svatou. Sice povolení sloužení mše svaté(která toto povolení vůbec nepotřebuje jak víme) je jedním z bodů, na kterém Bratrstvo trvá, ale o co jde modernistickému Římu je jasné. Rozdělit a panovat. Nebojím se ale, že by ten odpad(pokud vůbec nějaký bude) byl nějaký zásadní. Většina těch, kdo k Bratrstvu chodí, chce i katolický způsob života. Ten se prostě dostaví, protože Lex orandi, lex credendi platí.
    Kompromis ze strany Bratrstva nebude. Není možné chtít kompromis s modernismem. Ten vyhnije, ale nemyslím, že my se toho dožijeme.
    Jinak, na Božím Těle jsme se tedy museli vidět Wink

    to je možné Smile nebyl jste potom s panem Semínem na obědě?

    Navrhoval bych tykání. Když mi někdo vyká, připadám si starý a to nejsem Smile
    S Michalem jsem nebyl, ale s jinými ano. S Jirkou, Františkem a jeho rodinou.
    Přišel jsem na mši svatou pozdě, protože mi ujel autobus.
    Ale byl jsem spolehlivě nejvyšší osoba ma dvorku Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:17

    kirkmen napsal:
    Quido van Rijn napsal:


    Pokud bude ten kněz opravdu říkat lidem, že katolická mše podle misálu Jana XXIII je špatná, pak špatně dopadne nejen on, ale všichni ti, které vede s sebou.

    Asi máte pravdu Sad co s tím nevím.Lidé u nás tradici nechtějí nebo já neznám ty co by chtěli.Asi proto,že sme živá farnost nepotřebujem tradici.O indultu asi ani neví.

    Není to tím, že by ji nechtěli, ale tím, že jim je říkáno, že vše předkoncilní(ale fuj!) je špatné. Propaganda dělá divy, doktor Goebels by mohl vyprávět!
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:19

    Iacobus Augustinus napsal:


    Kdepak, biskup vinu nemá. Vinu má kněz sám, protože jeho povinnost je vědět.
    Já chápu, že ho máte rád, ale pravda někdy bolíSad


    No spíše mě to mrzí,bolí to ženu.Ta věřila,že tomu bude nakloněn.On se projevuje velmi zbožně,jenže takovým tím nezdravým způsobem jestli mi rozumíte,má rád vkládání rukou ,ale charismatik není.Je to sice zbožné,ale ne katolické bohužel.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:21

    Iacobus Augustinus napsal:


    Navrhoval bych tykání. Když mi někdo vyká, připadám si starý a to nejsem Smile
    S Michalem jsem nebyl, ale s jinými ano. S Jirkou, Františkem a jeho rodinou.
    Přišel jsem na mši svatou pozdě, protože mi ujel autobus.
    Ale byl jsem spolehlivě nejvyšší osoba ma dvorku Very Happy

    Dobrá Smile tykání beru jsme skoro stejně staří Smile No a já byl v černém obleku ,ale výšku mám normální Smile
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:22

    Rozumím. Je to těžké. Kdo proleze seminář v Praze nebo Olomouci, moc pravověrný nebude. Nebo je to minimálně dobrý herec s ocelovými nervy a absencí svědomí.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:23

    kirkmen napsal:


    Je v podstatě chudák (myslím to dobře),ani neví co a jak platí,ale asi větší vinu na jeho nevzdělanosti má biskup nevím.
    Nezlobte se,ale jeho identitu nechám skrytou,pokud se vám bude chtít pátrat tak vám napovím,že teď od nás z farnosti byl jeden vysvěcen na kněze a měl primici,té sme se neučástnili pro rytmickou půlhodinku a scének Smile

    Aha. Už vím. Signifikantní je, že v té farnosti mají lidé neuvěřitelný problém se zpovědí - s uznáním vlastních vin. Je o tom zpráva, která patrně došla i biskupu Dukovi.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime27.06.07 14:28

    Všechno zrelativizovali Sad
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Problematika moderních farností Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Problematika moderních farností
    Návrat nahoru 
    Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Apologie víry a Církve-
    Přejdi na: