+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Problematika moderních farností

    Goto down 
    4 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    AutorZpráva
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:31

    Jo myslíš tady, Quido?:
    Problematika moderních farností - Stránka 4 Photoimage.1539
    Problematika moderních farností - Stránka 4 Photoimage.1137.1
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:32

    jo posílám Smile bohužel sem se od nikoho nedozvěděl co si mají vzít sebou a ani v kolik tam v neděli dorazit abychom mohli i na mši svatou.Snad mi to zjistí pan Železník
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:33

    na exercície se chystám na jaře,dřív nejsou a o jiných dobrých nevím
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:34

    To jsou voni ...... kružítko - úhelník - olovnice
    politbyro - kalašnikov -brokovnice
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:35

    Možná kdybys šel na pouť, tak by Ti to pater řekl. I když nevím, jestli bude mít podrobnější info.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:38

    Iacobus Augustinus napsal:
    Možná kdybys šel na pouť, tak by Ti to pater řekl. I když nevím, jestli bude mít podrobnější info.

    na pouťě jdeme obě,ale od pátera se v tomto ohledu dozvím jen nepěkná slova Sad mluvil sem s ním o svátku Božského Srdce Páně
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:39

    Já teda bych za biskupem Dominikem šel a pěkně bych to na něj vybalil, o co mi jde. Docela by mě zajímalo, co by na Trident řekl. Já jsem byl na biskupství v Hradci kvůli jiné záležitosti asi před 4 roky a choval se velmi korektně, měl jsem z něj tehdy dobrý pocit. Jinak zdravím východočechy, já jsem sice již bohužel rodilý Pražák, ale moje rodina pochází z Lanškrouna. A tamní duchoví správce, to je taky kousek.

    Malá ochutnávka:
    Problematika moderních farností - Stránka 4 Gal074001


    Problematika moderních farností - Stránka 4 Gal074002

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Gal074004

    Ale je populární mezi hvězdami šoubyznysu, to zas jo.
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:40

    kirkmen napsal:
    jo posílám Smile bohužel sem se od nikoho nedozvěděl co si mají vzít sebou a ani v kolik tam v neděli dorazit abychom mohli i na mši svatou.Snad mi to zjistí pan Železník

    Své tam taky vezu a informací mám taky tak mnoho jako ty.
    Prostě vyjedeme brzy ráno (asi 6) a až tam budem tak tam budem.
    Vezmeme spacáky, které, když nebudou potřeba zase odvezeme.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:44

    Quido van Rijn napsal:
    kirkmen napsal:
    jo posílám Smile bohužel sem se od nikoho nedozvěděl co si mají vzít sebou a ani v kolik tam v neděli dorazit abychom mohli i na mši svatou.Snad mi to zjistí pan Železník

    Své tam taky vezu a informací mám taky tak mnoho jako ty.
    Prostě vyjedeme brzy ráno (asi 6) a až tam budem tak tam budem.
    Vezmeme spacáky, které, když nebudou potřeba zase odvezeme.

    taky pravda Smile přes který přechod jedeš ?
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:48

    Pavel Prebral napsal:
    Já teda bych za biskupem Dominikem šel a pěkně bych to na něj vybalil, o co mi jde. Docela by mě zajímalo, co by na Trident řekl. Já jsem byl na biskupství v Hradci kvůli jiné záležitosti asi před 4 roky a choval se velmi korektně, měl jsem z něj tehdy dobrý pocit. Jinak zdravím východočechy, já jsem sice již bohužel rodilý Pražák, ale moje rodina pochází z Lanškrouna. A tamní duchoví správce, to je taky kousek.

    Ale je populární mezi hvězdami šoubyznysu, to zas jo.

    No mluvil sem s jedním řeckokatolickým bohoslovcem a ten ,řekl že je proti tradičnějším formám.Prostě chce to co chce "duch" pokoncilu.
    Jinak se přiznám,že bych asi dlouho sbíral odvahu než bych ji sebral,jestli bych ji vůbec sebral a navíc co z toho ? ať si mají co chtějí vymluvit si to stejně nedají
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:48

    Teda, Pavle, to jsem vůbec netušil, co tu máme za výlupky. ten pomatenec s bongem je ovšem parádní! Ach jo...
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:55

    koukněte na http://www.farnostck.cz/foto.html tam jsou fota z některých akcí,zvláště je povedená společná modlitba s dětmi kolem "oltáře??" z prvního přijímání pak doporučuji fotky z poslední večeře s vysokoškoláky a z roku 2006 koncert z kostela,konečně vímproč má být presbytář tak velký,aby se tam vešla kapela! Sad
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:57

    Ano, ta "poslední večeře" s plastovými kelímky je kouzelná Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 17:59

    Jo, mimochodem, časem praskne, že tu byl pan farář probírán. Doufám, že s tím Davide počítáš Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:01

    Ty svícny při poslední večeři s vysokoškoláky, to je jak u židů.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:04

    Iacobus Augustinus napsal:
    Ano, ta "poslední večeře" s plastovými kelímky je kouzelná Very Happy

    Asi pokud by si to sami neprožili snad by ani neuvěřili,že nějaká poslední večeře byla.Když jsem letos šel myslím naposledy u nás do kostela.Na velikonoční neděli tak před kostelem byli transparenty a tam vtip,který mi pomohl k tomu abych tam už nechodil zněl "ráno po svatbě v Káni se všichni probouzejí různě po stolech a zemi a lidé se chytají za hlavu a hledají vodu.Ježíš se nabídne ,že pro ní zajde .Jen prosím tě ne ty,jen ne ty volají ostatní včera toho bylo dost " vůbec sem s nesmál ,to jsou výsledky ujetých aktivit.Jak to ale napravit? Asi jen modlitba
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:05

    Hezké taky je, jak při Božím Těle venku nikdo neklečí. Asi aby si neumazal sváteční ohoz:)
    Ale až ho šoupnou do truhly a červi ho sežerou, tak to bude stejně jedno Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:07

    kirkmen napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Ano, ta "poslední večeře" s plastovými kelímky je kouzelná Very Happy

    Asi pokud by si to sami neprožili snad by ani neuvěřili,že nějaká poslední večeře byla.Když jsem letos šel myslím naposledy u nás do kostela.Na velikonoční neděli tak před kostelem byli transparenty a tam vtip,který mi pomohl k tomu abych tam už nechodil zněl "ráno po svatbě v Káni se všichni probouzejí různě po stolech a zemi a lidé se chytají za hlavu a hledají vodu.Ježíš se nabídne ,že pro ní zajde .Jen prosím tě ne ty,jen ne ty volají ostatní včera toho bylo dost " vůbec sem s nesmál ,to jsou výsledky ujetých aktivit.Jak to ale napravit? Asi jen modlitba

    No ano, modlitba a potom příklad života. Nic jiného se dělat nedá. Většina lidí je jen zmanipulovaná a být tam jiný kněz, jsou i oni jiní. Bohužel tento modernista je s sebou táhne na stranu ne Kristovu.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:10

    Iacobus Augustinus napsal:
    Jo, mimochodem, časem praskne, že tu byl pan farář probírán. Doufám, že s tím Davide počítáš Smile

    No já jeho jméno neuvedl Smile a navíc pochybuji,že se toto dozví ikdyž kdo ví
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:12

    Pavel Prebral napsal:
    Ty svícny při poslední večeři s vysokoškoláky, to je jak u židů.

    autenticita ,Ježíš to slavil u židů ne Smile Kdyby si alespoń přečetl Emerichovou,ta dost podrobně to popisuje,ale asi takové naivní braky nečte Sad
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:15

    Samozřejmě, jméno zde není, co by ještě nechtěli páni rozvědčíci? Já taky neříkám Klaus, já říkám jen slušně soudruh president.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:16

    Quido van Rijn napsal:
    Samozřejmě, jméno zde není, co by ještě nechtěli páni rozvědčíci? Já taky neříkám Klaus, já říkám jen slušně soudruh president.

    Asi tak Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:18

    Quido van Rijn napsal:
    Samozřejmě, jméno zde není, co by ještě nechtěli páni rozvědčíci? Já taky neříkám Klaus, já říkám jen slušně soudruh president.

    V podstatě sem ho samozřejmě prozradil,to uznávám.Moc křesťanské to není to uznávám také
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:20

    kirkmen napsal:
    Pavel Prebral napsal:
    Ty svícny při poslední večeři s vysokoškoláky, to je jak u židů.

    autenticita ,Ježíš to slavil u židů ne Smile Kdyby si alespoń přečetl Emerichovou,ta dost podrobně to popisuje,ale asi takové naivní braky nečte Sad

    Hele Kirkmene - máte tam faráře, který se přizpůsobil tamním zvyklostem a taky mu na biskupství říkají, že vše dělá dobře. Navíc je tam kupa kněžských povolání. Přes tyto fakta kritizovat lze velice těžko. Ten farář to (snad) myslí dobře, ale není holt příliš inteligentní a nezajímá se o věci hlouběji. Má moc práce a nemá na to čas. Takových kněží je 99%. Konečný argument všech disputací je stejně ten: buďte rádi, že tam vůbec kněze máte - nelíbí se vám?: nemusíte mít nikoho - tak to chodí ve farnostech, kde jsou na tom věříci početně slabší. Vše má svá pro a proti.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime27.06.07 18:23

    Quido van Rijn napsal:
    kirkmen napsal:
    Pavel Prebral napsal:
    Ty svícny při poslední večeři s vysokoškoláky, to je jak u židů.

    autenticita ,Ježíš to slavil u židů ne Smile Kdyby si alespoń přečetl Emerichovou,ta dost podrobně to popisuje,ale asi takové naivní braky nečte Sad

    Hele Kirkmene - máte tam faráře, který se přizpůsobil tamním zvyklostem a taky mu na biskupství říkají, že vše dělá dobře. Navíc je tam kupa kněžských povolání. Přes tyto fakta kritizovat lze velice těžko. Ten farář to (snad) myslí dobře, ale není holt příliš inteligentní a nezajímá se o věci hlouběji. Má moc práce a nemá na to čas. Takových kněží je 99%. Konečný argument všech disputací je stejně ten: buďte rádi, že tam vůbec kněze máte - nelíbí se vám?: nemusíte mít nikoho - tak to chodí ve farnostech, kde jsou na tom věříci početně slabší. Vše má svá pro a proti.

    Bohužel jedna viditelná věc ke kritizování je a to ohledně té neschopnosti farníků při zpovědi uznat vinu.Bohužel
    Jinak mám být rád,že tam aspoň je?
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Problematika moderních farností - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Problematika moderních farností   Problematika moderních farností - Stránka 4 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Problematika moderních farností
    Návrat nahoru 
    Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Apologie víry a Církve-
    Přejdi na: