+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka

    Goto down 
    +4
    František Matěj
    Michal Kretschmer
    Quido van Rijn
    René Václavek
    8 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    AutorZpráva
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 13:35

    Iacobus Augustinus napsal:
    Problémem je především degenerace demokracie jako takové.
    Já sám jsem proti demokracii. Quido, nezlob se, ale tady se kloním spíše na stranu nuncia. Taková strana za a nemá šanci na úspěch(možná tak před deseti, patnácti lety by měla, ale dnes ani omylem. Lidé ten populismus docela lehce odhalí.) a za b, účel prostředky nikdy nesvětí. De facto lhát lidem před volbami, to opravdu moc křesťanské není.
    Já sám k volbám(kromě těch do samosprávy. Kde ale volím lidi, ne strany) nechodím. Proto si ani nestěžuji. Můj názor prostě je, že demokracie je ze základu špatná. Protože se logicky degeneruje do vlády morálních zrůd a veřejných kurevníků. Úpadek společnosti a politiky jedno jest.
    Takže se nerozčiluji. Jsem monarchista. Vím, že moje ideje se v tomto ohledu nikdy nenaplní, ale to mě moc netrápí. Trápí mě, že si lidé myslí, že Pána Boha už přechytračili. Trest přijde. Vlastně už je tady.

    Já jsem také monarchista, i když připoustím, že demokracie není sama o bě zlem. Podle Leona Bloya je to "volba otce rodiny dítkami".

    Jinak připomínám důležitost přirozeného zákona, který je platný pro všechny lidi, ne tedy jen pro křesťany, a je dostupný zdravému rozumu. Na něm je třeba stavět při argumentaci se současnou většinovou společností. O tom hovořil také velmi pěkně Svatý Otec - viz http://www.lifesite.net/ldn/2007/oct/07100508.html :
    Secularism is Undermining the Very Foundations of Democratic Society, Pope Warns
    Disregard for natural law has caused "a crisis for human-even more for Christian-- civilization."

    VATICAN, October 5, 2007 (CWNews.com/LifeSiteNews.com) - By denying the existence of natural law, secularism is undermining the very foundations of democratic society, Pope Benedict XVI argued in an October 5 private audience with members of the International Theological Commission.

    Disregard for natural law, the Holy Father said, has caused "a crisis for human-even more for Christian- civilization." In response to that crisis, he continued, Church leaders should mobilize "both lay people and followers of religions other than Christianity" to reclaim a common moral tradition.

    The International Theological Commission had gathered in Rome this week to discuss a forthcoming document on natural law, and the Pope underlined the importance of that topic in his remarks. The natural law, he observed, "makes it clear that the ethical content of Christian faith is not an imposition dictated from outside man's conscience, but a norm that has its basis in human nature itself."

    Because it is not a matter of faith, but a form of moral reasoning that is "accessible to all nations creatures," the natural law can form the basis for dialogue in civil society, the Pope observed, and society can reach a consensus on fundamental moral questions.

    Once that shared recognition of natural law is withdrawn, the Pontiff warned, there is no means of resolving public debates other than a contest of political strength. Then process of legislation becomes "not the search for good but the search for power, or rather the balance of power."

    The problem facing contemporary democracies, the Pope said, is a form of ethical relativism, based on the mistaken notion that "relativism guarantees tolerance and mutual respect."

    In fact, the Pontiff said, this relativism has caused a profound crisis in society, so that "the fundamental essentials are at stake: human dignity, human life, the institution of the family and the equity of the social order--in other words the fundamental rights of man." The crisis can only be overcome, he said, by restoring an appreciation for the natural moral law "in conformity with right reason-- which is participation in the eternal Reason of God."
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Nová strana?   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 17:38

    Nezlobte se, ale opravdu nejde hrát si před volbama na někoho jiného. Však určitě víte, jak jsou novináři rýpaví, pokud navíc někde zacítí katolicismus (stačí když uvidí některého známého kandidáta té strany vycházet z kostela), tak hned naběhnou s potraty, homosexuály a podobnými nesmysly a budou se ptát, jak se k tomu strana staví. A teď buď s pravdou ven (=neúspěch) nebo lhát (možná úspěch, ale voliči katolíci, kteří nebudou znát pravé intence té strany, ji volit nebudou, takže spíš taky neúspěch). Nemusí si ta strana dát do programu zákaz potratů, ale média z toho hlavní program strany udělají, stejně jak u lidovců.

    Já si myslím, že KDU nyní stojí na rozcestí a rozhoduje se, kam dál. Tak je zbytečné vyskakovat, když ještě nevíme kam pojede. Pokud by opravdu opustila katolické zásady, šel bych taky pryč. Ale pokud se podívám na hlasování o potratech a homopartnerstvích, tak zatím se všichni zachovali jak katolíci. Tedy ať chceme nebo ne, v KDU je nejvíc těch, co hlasují podle křesťanských zásad - na rozdíl od jiných stran.
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 18:41

    To je sice pravda,také se mi líbilo.když o potratech a sodomotech hlasovali jako jeden muž.Také kvůli tomu jsem jim dal hlas.Ale nelze nevidět,jak se s určitými zásadami rozchází.Jak je jim trnem v oku polská vláda,zvláště LPR,která něco hájí,i když někdy trochu nešikovně.Lidovci měli docela seriozní volební program,zvláště ekonomický.To je ovšem jen na papíře,důležité je,co dělají prakticky.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 18:51



    To je sice pravda, ale na druhou stranu nelze nevidět, jak strana odstřelila br. Karase a zesměšňuje jeho zásadové postoje. A také to, jak se na venek všichni tváří hrozně zbožně a rádi se producírují v kostelích, ale mezi sebou jsou jako hyeny. Samozřejmě píšu o "funkcionářích".
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 18:54

    Mně stačí, že Čunek je fokouš.
    Hnus!
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 18:59

    Svoboda taky. Já mám okolo sebe fokoušů dost, víš jak je obecně "miluju", ale ti moj známí mi přijdou více naivní než nebezpeční. Aĺe z toho, jak umí držet při sobě bychom se mohli učit!!!
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:09

    nuncius napsal:
    Nezlobte se, ale opravdu nejde hrát si před volbama na někoho jiného. Však určitě víte, jak jsou novináři rýpaví, pokud navíc někde zacítí katolicismus (stačí když uvidí některého známého kandidáta té strany vycházet z kostela), tak hned naběhnou s potraty, homosexuály a podobnými nesmysly a budou se ptát, jak se k tomu strana staví. A teď buď s pravdou ven (=neúspěch) nebo lhát (možná úspěch, ale voliči katolíci, kteří nebudou znát pravé intence té strany, ji volit nebudou, takže spíš taky neúspěch). Nemusí si ta strana dát do programu zákaz potratů, ale média z toho hlavní program strany udělají, stejně jak u lidovců.

    Já si myslím, že KDU nyní stojí na rozcestí a rozhoduje se, kam dál. Tak je zbytečné vyskakovat, když ještě nevíme kam pojede. Pokud by opravdu opustila katolické zásady, šel bych taky pryč. Ale pokud se podívám na hlasování o potratech a homopartnerstvích, tak zatím se všichni zachovali jak katolíci. Tedy ať chceme nebo ne, v KDU je nejvíc těch, co hlasují podle křesťanských zásad - na rozdíl od jiných stran.

    Nastíněné dilema je přece bonbónek pro politika:
    Na novinářovu otázku, jak se nová strana staví k potratům, euthanásii apod., odpoví (po pravdě) že toto jsou morální otázky, které řeší každý člen této strany zrovna tak jako každý jiný občan této země sám za sebe a na svou odpovědnost. Stanoviska členů nejsou jednotná a nepodléhají žádnému stranickému diktátu.
    A máš lehké plus body (pokud se to bude vysílat).
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:12

    Mikolaj napsal:
    Svoboda taky. Já mám okolo sebe fokoušů dost, víš jak je obecně "miluju", ale ti moj známí mi přijdou více naivní než nebezpeční. Aĺe z toho, jak umí držet při sobě bychom se mohli učit!!!
    Tak oni ve Foko budou proto, že jinak by se na ty posty nedostali.
    Už nebožtík Reinsberg říkával, že Foko praktikuje nepotismus. No a tak to prostě je. Já na bráchu, brácha na mě.
    A že drží při sobě? Jistě, je to jistý druh zednářství. A zástěrky taky drží při sobě, když jim jde o něco důležitého.
    Tradicionalisté rozhádaní nejsou, si myslím já. Modernisté ano(což je logické, protože satan, který jim našeptává je otcem chaosu).
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:19

    Logický vývod - zednáři a fokouši rozhádaní nejsou - satan mezi nimi nepůsobí Wink

    Jinak samozřejmě souhlas. Kdybychom se podívali na poměr foko a zednářů, tak možná hrají vyrovnanou hru.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:26

    Mikolaj napsal:
    Logický vývod - zednáři a fokouši rozhádaní nejsou - satan mezi nimi nepůsobí Wink

    Jinak samozřejmě souhlas. Kdybychom se podívali na poměr foko a zednářů, tak možná hrají vyrovnanou hru.

    Nejsou rozhádaní, protože jedno jsou. A když je cíl dostatečně důležitý, tak viribus unitis se jde na věc. Účel světí prostředky. Nehádají se, protože to jsou liberálové. Liberalismus je taky zednářský výmysl.
    Plebánům nechat chaos, tak je to pro něj pohodlnější. Chaos a anarchii. Ale těm schopnějším umožnit jednat systematicky. Stačí si přečíst zednářské instrukce na likvidaci Církve: http://www.katolikrevue.cz/biblioteka/alta_vendita_john_vennari.htm
    Zednáři nejsou modernisté, ale věřím, že mnoho modernistů je zednáři.
    Ale ne všichni modernisté jsou zednáři Wink
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:28

    To byla taková drobná provokace, nezlob se. bounce
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:29

    Mikolaj napsal:
    Logický vývod - zednáři a fokouši rozhádaní nejsou - satan mezi nimi nepůsobí Wink

    Jinak samozřejmě souhlas. Kdybychom se podívali na poměr foko a zednářů, tak možná hrají vyrovnanou hru.

    Feko-latrinální sekta je předurčena k hnití. I pracovnice E55 a Svědci Jehovovi je předcházejí do nebeského království - to řekni svým známým fokoušům. Nesmírně je tím potěšíš (vyzkoušeno).
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:32



    To bude mít náš kaplan radost Rolling Eyes
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:36

    Mikolaj napsal:


    To bude mít náš kaplan radost Rolling Eyes

    Tomu řekni, že sama Chiára Lubich se připravuje na sloužení tridentu Smile a co on?
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:37

    To je nápad Quido! To je cesta, jak by mohl v HK projít Trident Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:39

    Mikolaj napsal:
    To byla taková drobná provokace, nezlob se. bounce

    Já se přece nezlobím. Mám rád ve věcech pořádek, tak jsem to jen trochu rozvedl. Tedy díky za to rýpnutí(začínáš fušovat hlavnímu rejpalovi do řemesla, co Quido?). Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:41

    Iacobus Augustinus napsal:
    Mikolaj napsal:
    To byla taková drobná provokace, nezlob se. bounce

    Já se přece nezlobím. Mám rád ve věcech pořádek, tak jsem to jen trochu rozvedl. Tedy díky za to rýpnutí(začínáš fušovat hlavnímu rejpalovi do řemesla, co Quido?). Very Happy

    To bych si v životě nedovolil Wink
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:46

    Mikolaj napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Mikolaj napsal:
    To byla taková drobná provokace, nezlob se. bounce

    Já se přece nezlobím. Mám rád ve věcech pořádek, tak jsem to jen trochu rozvedl. Tedy díky za to rýpnutí(začínáš fušovat hlavnímu rejpalovi do řemesla, co Quido?). Very Happy

    To bych si v životě nedovolil Wink

    Ale dovolil Laughing
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:51

    Iacobus Augustinus napsal:
    Mikolaj napsal:
    Iacobus Augustinus napsal:
    Mikolaj napsal:
    To byla taková drobná provokace, nezlob se. bounce

    Já se přece nezlobím. Mám rád ve věcech pořádek, tak jsem to jen trochu rozvedl. Tedy díky za to rýpnutí(začínáš fušovat hlavnímu rejpalovi do řemesla, co Quido?). Very Happy

    To bych si v životě nedovolil Wink

    Ale dovolil Laughing

    No jak myslíš, ty jsi tady Grunder lol!
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:55

    Chiára Lubich je taky Grunder.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 19:59

    Quido van Rijn napsal:
    Chiára Lubich je taky Grunder.
    Ale fuj. Ta je leda tam gründerin. A to ještě díla satanova.
    My jsme zakladatelem díla ad maiorem Dei gloriam Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime18.10.07 20:03

    Quido van Rijn napsal:
    Chiára Lubich je taky Grunder.

    Quido má rád černý humor. Já měl na mysli tohle fórum. No, jedině, že by jsi měl více informací... Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime19.10.07 9:38

    Ve Zlíně panuje o lidovcích rčení,co lidovec,to prospěchář,i když je to trochu zjednodušené.Dcera jednoho z místních lídrů si například vzala P.Vodáka.
    Návrat nahoru Goto down
    Antonio Ghislieri
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    Antonio Ghislieri


    Male Počet příspěvků : 1190
    Věk : 49
    Bydliště : Csontokszérűskertek, Csehország
    Na +T+ od : 16. 07. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime19.10.07 9:43

    vianey napsal:
    Ve Zlíně panuje o lidovcích rčení,co lidovec,to prospěchář,i když je to trochu zjednodušené.Dcera jednoho z místních lídrů si například vzala P.Vodáka.

    Chudák holka, kam dala voči...zrovna Vodáka :-)
    Návrat nahoru Goto down
    http://ambon.or.cz
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime19.10.07 9:48

    vianey napsal:
    Ve Zlíně panuje o lidovcích rčení,co lidovec,to prospěchář,i když je to trochu zjednodušené.Dcera jednoho z místních lídrů si například vzala P.Vodáka.

    Nějaké regionální spojení trůnu a oltáře ???
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 3 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka
    Návrat nahoru 
    Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
    Přejdi na: