+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka

    Goto down 
    +4
    František Matěj
    Michal Kretschmer
    Quido van Rijn
    René Václavek
    8 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
    AutorZpráva
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime23.10.07 10:29

    Matka mi říkala,že Vodák byl na inzerát ny byt v naší ulici.Zeptala se ho"Pane bývalý knězi,koho hledáte?"On na to oslovení neříkal nic,sdělil jen,že jde na inzerát.Nepochodil,dva melouny pro plat starokatolického kněze byli hodně.Mají k dispozici kapličku ve Štípě,má dvě děti,byl prý sezdán saloši ve Fryštáku.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime23.10.07 10:36

    Saloši ho oddali? Ale takový sňatek je přece stejně neplatný.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime01.11.07 22:46

    Tak nám Jura odstoupí z vládní funkce.Je těžko říci,co je pravda,jestli tím někdo sleduje deskrukci lidovců jak předvídal Vláda Hučín nebo pan Šinágl.V té předešlé kauze je také mnoho neznámých,které Jura neobjasnil.Jeho manžekla byla tehdy na mateřské,on s platem cca 15 tisíc bezpečáka měl na ně nárok.Ale kde vzal těch 3,5 melounů?Jako normální zaměstnanec je nemůže se čtyřmi dětmi nikdo našetřit.Ani před poslanci neuvedl totožnost těch lidí,s jejíž penězi udajně disponoval.Vložit je jménem své tchyně a tvrdit,jak si vdova Ulehlová z poctivé práce v n.p.Svit našetřila přes milion je také divné.Je dost možné,že padne i jako předseda.Jílek po něm jede jak slípka po flusu.Kdo ho nahradí.U mne by byl ještě přijatelný Kvapil.Pokud by je to poškodilo,že by propadli ve volbách,bude to odměna za jejich opuštění křestanského programu a za jejich huráevropanství,které mi bylo vždy protivné.Zvláště v Cyrdovi za podporu americké agrese.Cyrda byl také z jenou z příčinproš¨č jsem v referendu hlasoval NE.Také k tomu přispěla tehdejší antihaiderovská hysterická kampan,prohlášení EK za co největší rozšíření antikoncepce a potratů,brožurková kampan v kostelích,kde tato"maličkost" propagace různých zvráceností nebyla uvedena.No jo,stát nám pomohl se zbavit nepohodlných lidí na KTF,my jim to musíme nějak oplatit.Takže uvidíme....
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 8:25

    Lidovci spějí pomalu ale jistě ke svému konci. Chtělo by to zamyslet se, zda skutečně není správným řešením to, co jsem navrhoval výše, tedy založit zcela novou stranu a nechat se vynést populárním programem bez zdůraznění křesťanství (protože jen tak je možné získat dostatek hlasů) a teprve pak za dostatečné síly prosadit do společnosti skutečné a neměnné hodnoty, tj. hodnoty křesťanské. Podrobněji jsem uvedl strategii výše v této diskuzi.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 9:21

    Lidovci mají,co chtěli.Zvolili si fokouše,který nedovede vysvětlit původ peněz.Potrat je pro něho zlo,ale nemá se zakazovat zákonem,registrované partnerství by nerušil.Je ostudou,že liberální ODS dovede být kritická k EU a lidovci nikoliv.Pro co nějtěsnější integraci je přece CDU tak oni musí také.Za komunistů byla také jednota komunidtických a dělnických stran.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 10:26

    Nějak je mi to už všechno jedno. Najednou chtějí po mě všichni názor - sousedem počínaje, vedením konče. Na jednu stranu je jasné, že se jedná o profesionálně vedenou kampaň, na druhou stranu se nemůžu zbavit dojmu, že ta kampaň je iniciována nebo vedena přímo z KDU... Neznám bratra Čunka osobně, nerad bych mu křivdil, ale po mých posledních zážitcích si myslím, že je tam nahoře možné úplně všechno.

    Ke vztahu KDU - EU. Proč by byla KDU proti, když jsou bráškové z ELS tak silní a vlivní...
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 11:55

    Možná je to iniciuje někdo z KDU.Kalousek,Jílek,Kopřiva,ti ho moc neměli v lásce.Jenže Čunek jim nahrává tím,že nedovede původ peněz vysvětlit.Každý se dá zdiskreditovat.Když je někdo poslušný,tak na něj nic nevytáhnou.Když zlobí,vždy se něco najde.Já znám Juru od dětství,takže ruku do ohně bych za něj nedal.Jestli prohrají volby,bude mi to fuk.Já už jim hlas nedám.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 12:05

    Začíná mi to být taky fuk. I když je mi líto těch starých poctivých lidovců...
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 12:15

    Mne taky,ale co se dá dělat.Každý vypěnil,když jsem řekl nějaký názor.Jsou naivní a slepí.Takové blbce ti nahoře potřebují.Získat hlasy ve volbách a zajistit si trafiku na další období.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 15:25

    Pro mne nová informace, že pan Čunek je fokolarín nebo alespoň tuhle
    vnitřní diverzi v Církvi vnímá jakožto Boží dar. Tato informace se hodí
    do skládačky souvislostí.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 16:05

    Hanno napsal:
    Pro mne nová informace, že pan Čunek je fokolarín nebo alespoň tuhle
    vnitřní diverzi v Církvi vnímá jakožto Boží dar. Tato informace se hodí
    do skládačky souvislostí.

    Tohle je přece základní argument, proč Čunek krade. Všichni fokouši kradou. Mají to přece v popisu práce.bounce
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime02.11.07 16:31

    Opět podotýkám moje oblíbené - běda mužům, kterým žena vládne !!
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime03.11.07 18:00

    Mikolaj napsal:
    Opět podotýkám moje oblíbené - běda mužům, kterým žena vládne !!

    Veru beda im. Alebo - tak im treba, keď sa nechali ovládnuť Laughing Basketball
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime03.11.07 18:06

    slabika napsal:
    Mikolaj napsal:
    Opět podotýkám moje oblíbené - běda mužům, kterým žena vládne !!

    Veru beda im. Alebo - tak im treba, keď sa nechali ovládnuť Laughing Basketball

    Tak, tak, ale zatím ce cítí šťastní Wink
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime25.11.07 22:22

    Po dlouhé době jsem zabrousil na lidovecký web hlas.kdu.cz s provokativním příspěvkem Měl by se potrat zakázat? Došli odpovědi od dvou lidí,ale stáli za to.Dotyční souhlasí s tím,že potrat je zlo,ženu by na něj neposlali.Není vhodná doba pro diskusi,je třeba počkat,až lidé dospějí k tomu sami(kdy asi?).KDU nemůže suplovat interrupční komise,je třeba dělat osvětu(kdo z lidoveckých papalášů ji dělá?),abychom nebyli trapní jako ti magoři v Polsku.Napsal jsem jim stejně šzavnatou odpověd.Přšla m i zas odpověd,že LPR považují za magory,co mám proti zednářům,mužeme se od nich učit,třeba čistotě,mám se podívat na internet pro informace o nich a ne věřit různým bludům o nich.Že by papežové od roku 1738 byli hlupáci?Že by nějaký rotaryán nebo podobný exot?Je to na hlas.kdu.cz diskuzní forum pod O všem ostatním.Nečekal jsem nic jiného.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime26.11.07 8:52

    Pane Václavku, osobně si myslím, že diskuse na webu KDU je ztrátou času. Ale máte-li ho dost, tak proč ne Wink
    Návrat nahoru Goto down
    René Václavek
    Obecní drbna
    Obecní drbna
    René Václavek


    Male Počet příspěvků : 2775
    Věk : 64
    Bydliště : Pod Sv.Hostýnem
    Na +T+ od : 19. 04. 07

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime26.11.07 12:36

    Já tam zabrousím jen občas,ted jsem tam nebyl od léta.Jen jsem je chtěl trochu popíchnout,tyto debilní reakce jsem čekal.Opět mi přišla odpověd obhajující zednáře.Mé náboženství je prý náboženství strachu,všude vidím nepřátele.Asi jsme pitomci,všude vidíme zlo,stihomanem asi trpěli všichni papeži,Max Kolbe měl před 90 lety v Římě vidiny.Musíme hledět s optimismem do budoucna jaké perspektivy nám EU otvírá.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime26.11.07 12:41

    Máte jim napsat, že jediné, čeho se bojíte je Poslední soud, Pán Bůh a zubař a že vůbec netušíte, o jakém náboženství strachu to kvákají Very Happy
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime26.11.07 20:19

    Přihlásil jsem se do fóru na http://www.kdu.cz/, trochu se tam rozkoukal. je vidět, že nespokojenců s liberálním směřováním KDU-ČSL je tam dost. Záleží na řadových členech,a by vyměnili ve vnitrostranických volbách velkou část jejího vedení. Pokud budou pasivní, stávající funkcionáři budou v ní nadále vládnout.

    Myslím, že neškodí jim tam občas něco kritického napsat.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime27.11.07 8:54

    Ale kdež, řadoví členové nikoho nevymění. Řadoví členové si zvolí své delegáty, a těm bude zezhora vysvětleno, koho mají volit. Podpůrnými argumenty budou např. dotace pro delegáty - starosty, stabilní pracovní místa pro delegáty - zaměstnance státní správy, zakázky pro delegáty - podnikatele, atd.

    Takže řadoví členové mohou být aktivní, jak chtějí, top management se ale sestavuje jinak.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime27.11.07 9:45

    Někteří kritizují,ale nic neovlivní.Co řekne bratr předseda je pravda.Kdyby provedl cokoliv,nakonec mu uvěčí jak čůnovi zbaštili původ peněz.
    Návrat nahoru Goto down
    Michal Kretschmer
    Admin
    Admin
    Michal Kretschmer


    Male Počet příspěvků : 3365
    Věk : 80
    Bydliště : Praha
    Na +T+ od : 06. 12. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime27.11.07 16:34

    Pokud poctiví lidovci nemohou v té straně nic podstatného změnit, měli by odejít k jiné křesťanské straně (Právo a spravedlnost) či založit novou.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime27.11.07 18:45

    Michal Kretschmer napsal:
    Pokud poctiví lidovci nemohou v té straně nic podstatného změnit, měli by odejít k jiné křesťanské straně (Právo a spravedlnost) či založit novou.

    Dokud nebude strana úspěšná budou členové ovlivňovat. Poté se tam nenápadně infiltrují kariéristé a jsme tam, kde jsme byli... Omlouvám se za svůj pesimismus.
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime27.11.07 20:53

    Michal Kretschmer napsal:
    Pokud poctiví lidovci nemohou v té straně nic podstatného změnit, měli by odejít k jiné křesťanské straně (Právo a spravedlnost) či založit novou.

    Ano, takto jsem se také zařídil. Odešel jsem a napadlo mě jako řešení založit stranu novou, kde se nebude všem cpát pod nos, že jde o stranu
    křesťanskou, kde však přesto ve vedení budou od začátku jen slušní lidé a křesťané, kteří to ale nebudou o sobě zbytečně roztrubovat.
    Verbální deklarace křesťanství coby volebního programu a profilace strany, totiž pohřbívá všechny naděje na volitelnost v tomto zhovadilém státě. Aby byl volební úspěch, musí novou stranu volit všichni lidé, resp. z celého spektra názorů, třebas byli liberálové a komunisté a prospěcháří - hlas jako hlas. Ale ti nesmí vědět o tom, že jde o stranu křesťanů, která s nimi posléze zamete. Ale jinak než tímto úskokem se nelze v téhle zhovadilé republice k moci dostat. Teprve po vyhraných volbách a dostatečně silném mandátu se mohou prosazovat křesťanské hodnoty reálně do politiky. Podrobněji jsem tuto svoji úvahu psal již dříve - zde.
    Návrat nahoru Goto down
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime27.11.07 21:35

    Quido van Rijn napsal:
    Michal Kretschmer napsal:
    Pokud poctiví lidovci nemohou v té straně nic podstatného změnit, měli by odejít k jiné křesťanské straně (Právo a spravedlnost) či založit novou.

    Ano, takto jsem se také zařídil. Odešel jsem a napadlo mě jako řešení založit stranu novou, kde se nebude všem cpát pod nos, že jde o stranu
    křesťanskou, kde však přesto ve vedení budou od začátku jen slušní lidé a křesťané, kteří to ale nebudou o sobě zbytečně roztrubovat.
    Verbální deklarace křesťanství coby volebního programu a profilace strany, totiž pohřbívá všechny naděje na volitelnost v tomto zhovadilém státě. Aby byl volební úspěch, musí novou stranu volit všichni lidé, resp. z celého spektra názorů, třebas byli liberálové a komunisté a prospěcháří - hlas jako hlas. Ale ti nesmí vědět o tom, že jde o stranu křesťanů, která s nimi posléze zamete. Ale jinak než tímto úskokem se nelze v téhle zhovadilé republice k moci dostat. Teprve po vyhraných volbách a dostatečně silném mandátu se mohou prosazovat křesťanské hodnoty reálně do politiky. Podrobněji jsem tuto svoji úvahu psal již dříve - zde.


    Tak, tak. Je třeba si uvědomit, na co zoufalý volič slyší: chce nějak za práci slušně žít, chce nebýt terorizován kriminální pakáží zejména z řad Cikánů, chce mít určité sociální jistoty. Na tuto atrunu je třeba hrát obecnými frázemi.
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka   Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka - Stránka 4 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Lidovci obhajují P.Tomáše Halíka
    Návrat nahoru 
    Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
    Přejdi na: