+ + + T R A D I T I O + + +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Similar topics

     

     Rodinná morálka

    Goto down 
    +17
    JPS
    Fr. Augustin T.O.P.
    Ave
    bJ
    Stoofi
    Irenej
    Kolcok
    Thomas More
    René Václavek
    JL
    Josafat
    Gaudentius
    Michal Kretschmer
    Fr. Albert T.O.P.
    Antonio Ghislieri
    Quido van Rijn
    Mr.Difficult
    21 posters
    Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

    Katolickým křtem jsem byl/a pokřtěný/a
    jako miminko v peřince
    Rodinná morálka - Stránka 4 Vote_lcap73%Rodinná morálka - Stránka 4 Vote_rcap
     73% [ 46 ]
    jako dospělý/á muž/žena
    Rodinná morálka - Stránka 4 Vote_lcap22%Rodinná morálka - Stránka 4 Vote_rcap
     22% [ 14 ]
    ani jedna možnost(konvertoval jsem od heretiků)
    Rodinná morálka - Stránka 4 Vote_lcap5%Rodinná morálka - Stránka 4 Vote_rcap
     5% [ 3 ]
    Celkem hlasů : 63
     

    AutorZpráva
    Mr.Difficult
    Svůdce maličkých
    Svůdce maličkých
    avatar


    Počet příspěvků : 4135
    Bydliště : Země Koruny svatováclavské
    Na +T+ od : 01. 12. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime28.05.08 15:27

    Nedojde, dnešní mládež je zpravidla konformní a konzumní víc než jejich rodiče. Chlastalo a smilnilo se skoro vždycky, ale občas se někomu z toho udělalo špatně a vystřízlivěl. Konzumáctví je naproti tomu něco, co má punc ctnosti a spořádanosti a vede to k degeneraci. Mimoto dnešní mládež smilní "zodpovědně" a s ochranou a dodává jí to pocit zralosti a moudrosti. To spíš než revolta mládeže přijde válka či něco podobného.


    Mikolaj napsal:
    To je divné prohlášení. No kdo ví, jak to znělo v originále...

    Ale šlo mi o to, že ta myšlenka "problémem mládeže jsou dospělí" je velice výstižná. Jak jinak by se měla chovat mládež, když generace jejich rodičů boří základy, na kterých je založena tato společnost ?!

    Zřejmě dojde k nějaké mládežnické revoltě, proti povrchnímu a konzumistickému životu svých rodičů. Kéž by to byla kontrarevoluce - návrat ke kořenům!
    Návrat nahoru Goto down
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime01.07.08 22:12

    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 8:06

    To je přímo infiltrace hnusu, například vytvořit maketu těla a dotýkat se ho s instruktáží na pohlavní dráždění.
    Kažení dětí, podpora promiskuity a příprava vražd nenarozených nic jiného.


    JL napsal:
    http://uloz.to/164767/sexualna-vychova-2-st-zs-2007-.pdf
    Návrat nahoru Goto down
    JL
    Trady
    Trady
    JL


    Počet příspěvků : 1863
    Na +T+ od : 06. 06. 08

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 8:58

    Moje dcera jde do 7. třídy, tak by mně zajímalo, jak toto řešíte vy. Manželka mě od podobných aktivit sice zahání, ale chtěl bych si zajít do školy a zjistit co a jak a případně zajistit její výluku z tohoto předmětu. Ale JAK? Děkuji, JL.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 9:15

    JL napsal:
    Moje dcera jde do 7. třídy, tak by mně zajímalo, jak toto řešíte vy. Manželka mě od podobných aktivit sice zahání, ale chtěl bych si zajít do školy a zjistit co a jak a případně zajistit její výluku z tohoto předmětu. Ale JAK? Děkuji, JL.

    Také to budu jistě brzy řešit. No "zpracovávám" dceru už teď a přemýšlím o tom, že jí budu psát omluvenky, vždyť to není snad povinný ne? Ale nejsem si jistý, záleží na jakého ředitele a učitele narazíme Sad
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 9:17

    Bude veselo, taky nad tím už teď přemýšlím Sad
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 9:54

    Moje rada je do školy za ředitelem ani učitelem v této věci zásadně nechodit (pojali by podezření a neustoupí to se vsadím, nejvýš se dozvíš, že takové jsou osnovy a je jejich povinností a je tvojí povinností atd.) a psát dětem omluvenky záměrně plánovat na ty dny pro ně lékaře, zubaře atd atpod. A když to nejde, tak rodinné důvody. Za tím účelem se musí zjistit, kdy tyto zhůvěřilosti do výuky škola plánuje.
    Jak je to prosté, musíš být vychytralý při boji s hydrou hříchu a šlápnout jí na krk. Smile


    JL napsal:
    Moje dcera jde do 7. třídy, tak by mně zajímalo, jak toto řešíte vy. Manželka mě od podobných aktivit sice zahání, ale chtěl bych si zajít do školy a zjistit co a jak a případně zajistit její výluku z tohoto předmětu. Ale JAK? Děkuji, JL.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 9:58

    Matouš 10,16 (KRAL)

    10,16 Aj, já posílám vás jako ovce mezi vlky; protož buďte opatrní jako hadové, a sprostní jako holubice.
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 10:24

    Pravděpodobně to s dětma proberu, až přijde čas ateistické výchovy k promiskuitě v 7 třídě a vyřešíme to omluvenkou.
    Normálně tam napíšu něco ve smyslu

    " jelikož je současné pojetí sexuální výchovy v školních osnovách v rozporu s křestanským pojetím výchovy jaké máme v naší rodině, prosím o omluvu dítěte xy z předmětu zz dne ....a dne...." Děkuji, s pozdravem...

    Rodič je za dítě odpovědný, a nikdo mi nemůže nutit podrobovat dítě něčemu s čím nesouhlasím.

    Jelikož jej tu a tam / vzácně/ omlouvám předem na plánované vyšetření nebo kontrolu tak jej prostě omluvím.

    Celkem si s tím nedělám starost. Ale chce to probrat i s dítětem, aby mu bylo jasné proč to dělám a o co jde.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 10:26

    Nechci strašit, ale máte dobrého právníka? To v našich poměrech zavání sociálkou a odebráním dětí.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 10:32

    Máme totiž ústavou zaručenu svobodu náboženského vyznání a jeho praktikování.
    Stejně tak rodič je zákonným zástupcem dítěte a je odpovědný za jeho výchovu.

    Kdyby padl ze strany školy nějaký "údiv" budu argumentovat právem na svobodu vyznání, celkem z toho nemám obavu. Jsem i v radě školy, znají mě tady.....nedovolí si. Smile

    Podobně to řeší známá, píše dětem omluvenky z konkretního dne nebo jen hodiny, a někdy cíleně na ty dny plánuje zubaře a podobné aktivity.
    Neměla žádný problém, tak věřím že taky mít nebudu.
    Důležité bylo i to, že samo její dítě projevilo zájem se této výchovy ke smilstvu neúčastnit.
    To považuji za zcela zásadní .
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 10:36

    Mikolaj napsal:
    Nechci strašit, ale máte dobrého právníka? To v našich poměrech zavání sociálkou a odebráním dětí.

    Dobrá otázka. Laughing
    Ale tak černě to nevidím. Nebudu totiž dítěti bránit ve školní docházce, dokonce snad ani nejde o celý předmět /doufám/ , ale jen o několik hodin, kterých obsah je v rozporu s mravy naší rodiny.

    Jednak tady máme v tomto učitelstvo obecně vstřícnější, žádné nucené povinné plavání, výlety, jednak bych to vážně rozmázla, kdyby mě nutili dítě k něčemu co vnímám jako nepřijatelné. affraid
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 10:38

    Promiňte, ale přijde mi to naivní myslet si, že by dneska bral někdo ohled na ústavu. Politická korektnost je nade vše!

    Opravdu si myslím, že byste se takovým přmočarým jednáním mohla dostat do maléru. Stačí, aby se někdo začal zabývat zanedbáním školní docházky a zanedbáním výchovy (nejste vy náhodou homofob???), a bude vymalováno. Jste sice členkou ctihodného orgánu, ale jistě se najde nějaká dobrá duše, která vás nemá ráda...

    Proto mi přijde Quidova taktika lepší.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 10:43

    Myslím, že Quido i Magdalena mají pravdu. Jsou různí učitelé a na každého platí něco jiného.
    Já bych asi v této situaci postupoval jako Magdalena. A v případě nějakých "problémů" bych to rozmázl.
    Ale v této situaci nejsem, tak raději zase jedu dál Smile
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:02

    Chápu Magdalénu a chválím ji za její přímočarost, ale dávám k úvaze to, že v první řadě jde o naše vlastní děti a tak přesto, že takováto demonstrace názoru je dobrá, aby si učitelé na konkrétní škole uvědomili co páchají, pokud toho jsou ovšem schopni, je s ní spojeno riziko.

    Praděpodobně toto vyjádření vyzní do prázdna, neboť mnozí učitelé žádné svědomí nemají. S klidem učí lži, kterým sami uvěřili
    (z pohodlnosti) proč by to v případě sexuální výchovy mělo být jiné? Ano, jsou výjimky a nelze házet všechny učitele do jednoho pytle. V zájmu obezřetnosti ale je třeba předpokládat tu pravděpodobnější variantu, že tento veřejný projev nikoho z učitelů ani ředitele k zamyšlní nad koncepcí sex. výchovy nepovede a vzbudí jen jejich nevoli a pocit, že to musí prosadit svůj co stůj. Takže potom nastanou nepříjemné věci třeba s vyšetřováním jak to bylo omluvenkou apod., začnou se mstít. Je prot lépe předejít těmto reakcím chytřejším postupem, který sice nedeklaruje naše křesťanství ale vede jistojistě k cíli, co se našich vlastních ratolestí týče. Až pomine doba jejich ohrožení různými orgány "péče" o dítě, potom se můžeme zasazovat za likvidaci této zhůvěřilosti. Jinak jde o hazard s vlastními dětmi, byť si myslíme, že jsme pevní v kramflecích. Chápu, že tvé postavení Magdaléno tě k tomuto optimismu opravňuje a v tvém případě to může projít, ale také nemusí. Nepodceňuj nepřítele. Nikdo menší než satan jím není a můžeš si být jistý, že používá pro sebe a své záměry, (ke kterým patří na předním místě kažení dětí) lidi na vysokých postech, kteří se mu zaprodali. Proto radím opatrný a chytrý postup jak jsem nastínil. Oni nesmí pojmout podezření, nech je v nevědomosti o skutečných svých pohnutkách. Jich odhalením v boji takticky ztrácíš.
    Je hezké hrdinství ale ne za takovou cenu, takové riziko.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:05

    Mě se nechce postupovat tiše z jednoho důvodu.
    Kdy jindy se může nahlas ozvat rodič, co nechce jít s proudem než zde ?

    A proto, kdyby ten případ nastal, / myslím že nenastane/, klidně to nechám rozmáznout, opravdu se toho nebojím.
    Obecně zde je společnost poměrně citlivá na zasahování státu do rodičovských práv.
    Viz nedávné většinové pohoršení nad Džamilou a jejími stupidními nápady nad zákazem pohlavků.

    A toto je typický případ -- část předmětu je v rozporu s rodinnou morálkou.

    Matika nebo fyzika je morálně indiferentní.
    Rodinná výchova však ne - její podstata je právě na rodině , ne na škole.
    A pokud mi bude školní "rodinná výchova" přespříliš zasahovat do mých rodičovských práv, ráda to rozmáznu nahlas. cherry

    Ale určitě souhlasím že je třeba postupovat případ od případu, někde by toto vhodné nebylo. Zejména ve škole větší, více anonymní.

    Zde je malá škola, dobře se tady známe, a zde se dost dbá na vůli rodičů / nedávný výlet s koupáním jmenovitě rodiče podepisovali zda dítě může do vody nebo ne - bezpečnost / , zde to půjde , navíc ty učitele poměrně dobře znám .
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:11

    Tak samozřejmě to chápu Magdaleno, obávám se ale, že pokud by to došlo k tomu rozmáznutí, že bys z toho byla nešťastná. Stačí málo a každý pisálek si o tebe pak otře brk. A hlavně nedej na veřejné mínění, to je velmi vrtkavé a jak snadno ti dá dnes za pravdu, tak tě prokleje zítra. Jinak ti do toho nechci kecat, ale přečti si a znovu uvaž co jsem napsal před chvílí. Již jsme měl malinkatou "čest" být terčem veřejného ostouzení, věř že to není nic hezkého, a kdyby šlo jenom o mě. V tomto případě půjde opravdu i o tvojí rodinu. Uvaž, jestli to podstoupíš, jestli to budeš riskovat.



    Magdalena napsal:
    Mě se nechce postupovat tiše z jednoho důvodu.
    Kdy jindy se může nahlas ozvat rodič, co nechce jít s proudem než zde ?

    A proto, kdyby ten případ nastal, / myslím že nenastane/, klidně to nechám rozmáznout, opravdu se toho nebojím.
    Obecně zde je společnost poměrně citlivá na zasahování státu do rodičovských práv.
    Viz nedávné většinové pohoršení nad Džamilou a jejími stupidními nápady nad zákazem pohlavků.

    A toto je typický případ -- část předmětu je v rozporu s rodinnou morálkou.

    Matika nebo fyzika je morálně indiferentní.
    Rodinná výchova však ne - její podstata je právě na rodině , ne na škole.
    A pokud mi bude školní "rodinná výchova" přespříliš zasahovat do mých rodičovských práv, ráda to rozmáznu nahlas. cherry

    Ale určitě souhlasím že je třeba postupovat případ od případu, někde by toto vhodné nebylo. Zejména ve škole větší, více anonymní.

    Zde je malá škola, dobře se tady známe, a zde se dost dbá na vůli rodičů / nedávný výlet s koupáním jmenovitě rodiče podepisovali zda dítě může do vody nebo ne - bezpečnost / , zde to půjde , navíc ty učitele poměrně dobře znám .
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:15

    Quido, díky za úvahu, oslovuje mě hodně.

    Zde mi nejde o změnu myšlení učitele -- tam zřejmě nic neovlivním.
    Spíše o změnu přístupu. Ve smyslu -- za výchovu je odpovědný rodič. Škola vzdělává, rodič vychovává / rodič může i vzdělávat, jistě. /

    A když do omluvy jasně nahlas napíšu důvody, proč toto pro mé dítě NECHCI, má učitel zpětnou vazbu.
    Že v otázkách sexuální výchovy jsou i lidé co to mají jinak než stádo, že to je legitimní .
    Že jim není lhostejno, k čemu je vedeno jejich dítě. Možná to na některé radě školy rovnou otevřu / sami máme do 7 třídy ještě pár let/ a optám se jak jsou připraveni na rodiny, co mají rodinnou výchovu pojatou jinak než velí ministr a osnovy .

    Aby měli zpětnou vazbu. Stačí jeden hlas --- ona nějaká vznikne.

    / je taky pravdou že někteří uč. jsou přímo mými klienty, možná "vevnitř" trochu sázím i na to, ale nechci to pojímat skrze tento vztah, to by bylo nefér /
    Návrat nahoru Goto down
    Quido van Rijn
    Aktivní uživatel
    Aktivní uživatel
    Quido van Rijn


    Male Počet příspěvků : 3729
    Věk : 134
    Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
    Na +T+ od : 30. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:22

    Ano, tak v tom případě bezvýhradně souhlasím, pokud to není aktuální pro tvoje děti teď, tedy se nemohou mstít, bude velice záslužné, když toto téma otevřeš. Jsi-li v nějaké té školní radě, bude tvůj hlas velmi slyšet.
    Postup, který jsem popsal je vhodný zase pro jiné, kterých se to týká už teď a kteří nemají tvé postavení a schopnosti.

    Magdaléno provázej tě Boží požehnání v tomto i jinde a vždy.



    Magdalena napsal:
    Quido, díky za úvahu, oslovuje mě hodně.

    Zde mi nejde o změnu myšlení učitele -- tam zřejmě nic neovlivním.
    Spíše o změnu přístupu. Ve smyslu -- za výchovu je odpovědný rodič. Škola vzdělává, rodič vychovává / rodič může i vzdělávat, jistě. /

    A když do omluvy jasně nahlas napíšu důvody, proč toto pro mé dítě NECHCI, má učitel zpětnou vazbu.
    Že v otázkách sexuální výchovy jsou i lidé co to mají jinak než stádo, že to je legitimní .
    Že jim není lhostejno, k čemu je vedeno jejich dítě. Možná to na některé radě školy rovnou otevřu / sami máme do 7 třídy ještě pár let/ a optám se jak jsou připraveni na rodiny, co mají rodinnou výchovu pojatou jinak než velí ministr a osnovy .

    Aby měli zpětnou vazbu. Stačí jeden hlas --- ona nějaká vznikne.

    / je taky pravdou že někteří uč. jsou přímo mými klienty, možná "vevnitř" trochu sázím i na to, ale nechci to pojímat skrze tento vztah, to by bylo nefér /
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:23

    Ještě jeden postřeh. Sice trochu mimo...ale....

    Před časem byla sepsána diplomka / tuším/ na téma, zda může lékař, gynekolog v čr odmítat provést potrat -- zabití dítěte.

    Nějaký počet potratů totiž mají v povinné náplni předatestační přípravy, podobně jako nějaký počet těch a těch operací.....počet porodů a.t.d. Pak už je dělat nemusí, ale před atestací musí.

    A kvůli tomu v podstatě věřícího gynekologa dnes nenajdete, vzdorovat systému je hodně těžké.


    Výsledkem práce bylo, že to možné je, ale s poměrně velkými problémy a ústrky.


    Jde to obejít a dělat výkon jiný, charakterem podobný, ale takový u kterého nedochází k zabití dítěte ani jeho ohrožení.


    Ale běžný český mladý gynekolog to pak má velmi těžké. Paradoxně, dobře se to dařilo jednomu dr. z Libanonu / snad si dobře pamatuji/ který nahlas deklaroval své křestanství a jako k cizinci se k němu chovali lépe a vyšli mu vstříc, respektovali jej a žádné potraty nedělal.
    K rodilému Čechovi který se snažil o totéž se místní kapacity chovaly podstatně hůře - pozitivní diskriminace v praxi.

    No
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:24

    Quido, vřelé díky. I love you
    Ta podpora je potřebná, pomáhá, dodává mi sílu. Děkuji !
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:34

    Milá Magdaléno, nevěřte, že vás v tomto případě dav podpoří. Kdybyste chtěla svým dětem už od 3 let promítat to nejhnusnější porno, ano to by se vás zastali a co že vám ten zločinecký stát zasahuje do vaší výchovy. V případě sex. výchovy pohoříte, mám to za sebou. Budete obviněna, že kazíte dítěti budoucnost (čistota je dnes neznámá a opovrhovaná), že si na diskotéce "štrejchne" a hned bude v tom, protože nebude vědět co a jak. Jeden můj kamarád, mě asi půl hodiny přesvědčoval, že musím své dceři povolit, aby se naučila navlékat kondom a brala antiko. Málem to skončilo přeshubou. Ne to nemá cenu, to je jako když házíte hrách na stěnu, házíte perly sviním. Jen je pošlapou a obrátí to proti vám. Souhlasím s Quidem.
    Víte jaké jsou jen reakce, protože moje dcery chodí vždy v sukních ?? To vám nepřeji slyšet, sice to říkají jen děti, ale ty rozumy mají jednoznačně od rodičů to se pozná.
    Návrat nahoru Goto down
    Fr. Albert T.O.P.
    Gründer
    Gründer
    Fr. Albert T.O.P.


    Male Počet příspěvků : 10044
    Na +T+ od : 29. 11. 06

    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:37

    kirkmen napsal:
    Kdybyste chtěla svým dětem už od 3 let promítat to nejhnusnější porno, ano to by se vás zastali a co že vám ten zločinecký stát zasahuje do vaší výchovy.

    No tak to si tedy rozhodně nemyslím. Trochu bych to mírnil, protože tohle není pravda. Jasně, zveličuješ to, ale s mírou...
    Návrat nahoru Goto down
    https://crux.forumczech.com
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:40

    Byla to nadsázka, ale zkus se poptat nevěřících na sex. vyučování považují to za nutné !!!! Několikrát mi už bylo naznačeno i řečeno, že moje děti jsou chudáci, že sem despota, a že až dospějí budou mít ohromné mezery. Ono to je výsledek mých bojů v debatách co je správné a co není.
    Návrat nahoru Goto down
    Anonymní
    Anonymní
    Anonymous



    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime02.07.08 11:45

    Kirkmene díky !!
    Opravdu je pro mě dosti poučné slyšet i tento hlas a poznat další názor na věc.

    Porno pro děti / nebo tedy softporno , spíše / již existuje a dokonce jej kdesi v médiích i chválili. V knižní formě.
    Viděla jsem tu knížku od ženy / !!!! / českého původu žijící ve Švédsku, nechci jí tady jmenovat.
    Je určená pro malé děti, i předškolní a popisuje to tam dost detailně, zůstala jsem docela v šoku.
    Údajně má jít o sexuální výchovu pro malé děti.
    Velmi nechutné.

    Manžel to okomentoval " ty joooo softporno pro děti, to mě ....."...a byl tím znechucen taky.

    Takže určitě souhlasím -- dobře si hlídejme čemu děti vystavíme -- dnes je doba krutá.


    Naposledy upravil Magdalena dne 02.07.08 11:47, celkově upraveno 1 krát
    Návrat nahoru Goto down
    Sponsored content





    Rodinná morálka - Stránka 4 Empty
    PříspěvekPředmět: Re: Rodinná morálka   Rodinná morálka - Stránka 4 Icon_minitime

    Návrat nahoru Goto down
     
    Rodinná morálka
    Návrat nahoru 
    Strana 4 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
     Similar topics
    -

    Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
    + + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
    Přejdi na: